Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:51

Ilonka a jaka dokładnie ma profesje????

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2007, 23:51

ilonka wiec dzis jakies pejcze kajdany szklane szpilki ponczochy w grochy :ico_smiechbig: a L sie pewnie nonono obruci i nic nie zauwazy :569:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:51

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale numer....Niezle sie Jacek wpakowal...heheehe...
Sandrusia ja Cie Twoj L. zobaczy z tymi nogami dlugimi do sufitu,to stado zwierzy z niego wylezie :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2007, 23:53

martuchafrost, cycologiem jest :ico_smiechbig: wiec ja sie nie moge wybrac bo nie mam z czym :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:54

zresztą Jestes taka laska, ze nie musisz sie martwic :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-30, 23:56 ]
SANDRUSIA)) pisze:martuchafrost, cycologiem jest

o matko!!!! a mnie tak cycki bolą :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:58

Sandrusia to moze Red bulla mu zaserwuj....taka zonka a on sie nonono obraca :ico_nienie: ja to gadzetow nie mam,ale moze mojego stetoskopem zlinczuje :-D
Marta na razie jeszcze nie wybral specjalizacji,ma pare opcji w glowie...na pewno nie ginekologie ,,hihihi ma zle wspomnienia ze studiow,,hihihi.wczesniej byl na Kardiologii,A&E,Intesive care Unit..teraz jest na Reumatologii..
Ostatnio zmieniony 30 sie 2007, 23:59 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:58

oki ja lece spać bo zmęczona jestem, a seksu nie bedzie bo nie mam sił ( w przeciwieństwie do Sandrusi ) :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dobranoc zbereźne kobiety nimfomanki :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-30, 23:58 ]
oki ja lece spać bo zmęczona jestem, a seksu nie bedzie bo nie mam sił ( w przeciwieństwie do Sandrusi ) :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dobranoc zbereźne kobiety nimfomanki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_szoking:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 sie 2007, 00:01

hihih..cycologiem to on jest ale moim prywatnym :-D :ico_haha_01:
Sandrusia nie gadaj,ze Ty tam nic nie masz,nie widzialas moich,wtedy to bys pomyslala,ze masz balony w porownaniu z moimi :-D
Marta spij dobrze :-) caluski dla Frania :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-31, 00:11 ]
Ja tez juz zmykam,bo jak Vinee znowu rano wstanie to bede galami swiecic w ciemnosciach!!! :-) Dobranoc kobietki!!! :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 00:26

ilonakk9, no i tu sie mozna by bylo poklucic bo wypchany stanik to nie to samo co cycki wiec napewno wygrywam jesli chodzi o braki hi hi :ico_oczko: a z tymi gadzetami to byl zart hi hi :ico_smiechbig: az tak mi nie odbija L niechcacy przeczytal co napisalam ze sie nonono obruci i sie wkurzyl i powiedzial ze teraz to sie obruci wiec i ja musze zmykac i sie teraz podlizac :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 sie 2007, 00:33

hej cycate zbrezniczki hihi

wesolo tutaj a mnie nie ma :ico_nienie: hihi

ilonka vinee ma sliczna kurteczke

sandra laseczka nie da sie ukryc

co do cyckow to ja cale zycie plaska a teraz mam niewiele ale sie ciesze bo dla mnie to juz lohohoho hihi
i takie sa w samr raz.. hihi nawet biustonoszow nie zmienialam tylko wkladki powyciagalam i luzik hihi

kurcze zabilyscie mi gwozdzia z tymi pigulkami
u nas gumki odpadaja.. nie lubimy i juz hihi za duzo zabawy i w ogole...
wole na zywiol ryzykowac niz cokolwiek innego poza pigulkami stosowac
hihi

a propos sexu to lece zaraz do adasia.. mamy wolna chate na jakies 1,5 godzinki
potem przyjedzie moja siostra z chlopakiem. on wlasnie pojechal po nia na lotnisko hiih takze u nas dzisiejszej nocy ostro bedzie...
oni nie widzieli sie 2 miechy wiec... az sie boje myslec co tu beda wyczyniac hihi
:-D :-D :-D :-D

martus jestes niesamowita.. usmialam sie z ciebie na maxa... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dzis zrobilam pizze... domowa. super... nauczyla mnie jadziorka
nawt nie wiedzialam ze to taka szybka robotka.. hihi
i jeszzce moze ciasto kiedys upieke takie moje ulibione.. tez mi jadziorka zostawila przepis i z tego co opowiadala to nic trudnego hihi

oki to zmykam laseczki.. hihi
moze jutro wpadne jak zdarze rano

aha nie wspomionalam wam o tragedii na maxa!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

moja siostra aurelia nie znosi zakupow!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i juz mi zapowiedziala zeby, sobie wybila z glowy lazenie po sklepach :ico_placzek: :ico_placzek: to znaczy nie codziennie ale moze 1-2 razy pojdziemy
a kiedys razem szwedalysmy sie po sklepach.. ale cos jej sie odmieniklo. i teraz po 1,5 godz jest padnieta zmeczona znudzona i kupuje byle co bo nie ma sil wybiertac masakra co??
koncze juz serio papa

aha jasnie pani takie same buty widzialam kiedys w tk maxie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość