Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 gru 2011, 14:14

dzwoneczek82, no ja jutro bede miala to prenatalne u panstwowego lekarza,wiec jestem ciekawa czy dojrzy plec i czy potwierdzi synka :ico_oczko: Gorzej,jak powie,ze cora :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 gru 2011, 14:16

no ja jutro bede miala to prenatalne u panstwowego lekarza,wiec jestem ciekawa czy dojrzy plec i czy potwierdzi synka
fajnie mieć tak dwa razy takie dokładne usg...moza sobie choc troszke popatrzec na maluszka... :-D jejuś...ja już od 26 listopada nie wiem co u niego słychac...ależ sie stęskniłam :ico_haha_02:

[ Dodano: 27-12-2011, 13:18 ]
Gorzej,jak powie,ze cora
już sie przyzwyczaiłaś do Szymusia :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 gru 2011, 14:37

już sie przyzwyczaiłaś do Szymusia :-D
- tak i to nawet bardzo,zwlaszcza,ze on po tym ujawieniu plci non stop sie rusza,wciaz go czuje,to takie mile uczucie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No i dostalam dzis pierwsza partie ubranek dla malego :-D Kupilam kilka sztuk od Mad z zimowek,z minisklepiku,a ona dolozyla jeszcze sporo gratisow :-D

Dzis zrobie tez przeglad ciuszkow po Zuzi i zerkne co sie nada dla Szymka,co musze dokupic itd a reszte wyniose do kuzynki - zrobia mi sie luuuuuuzy ogromne,bo dziewczecych ciuszkow mam naprawde duzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 gru 2011, 14:45

Cześć moje ciężarówki.
Gratki dla mamusiek które poznały płeć, przybyło trochę dziewczynek na wiosnę :-D
Monia-80 powodzenia w sprzątaniu, ja mam prawie 200 m2 więc też mam co robić przed świętami :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie.
asiab u mnie już pyknęło 10 kg na plus, ciekawe ile dojdzie przez te 3 miesiące, ale mam to gdzieś, później będę się martwiła.
agasio masz rację, im starsze dziecko tym gorzej z doborem prezentów, no i Ty się zabieraj za odpoczywanie, bo już po świętach..., zapomniałaś o wskazaniach lekarza.
Myszka zdrówka życzę
dzwoneczek82, udanych badań.

A u nas..., byłam w czwartek przed świętami u lekarza, wszystko ok, nawet sobie lekarz zażartował, że to chyba nie moje wyniki bo jeszcze tak dobrych nie miałam nigdy. Wcześniej było o badaniach, mój lekarz bada przy każdej wizycie i robi USG, nie ma też nic przeciwko rodzince i wkurza się jak zapomnę pendrive na filmiki i zdjęcia. Ogólnie jest spoko, całkiem swojski chłop..., tylko czasami mnie drażni odpowiedziami ale już znalazłam na niego sposób i gdy nie daje za wygraną to wszystko mi wytłumaczy. W końcu kazał mi zrobić obciążenie glukozą 75 g, to dopiero będzie przeprawa :-D No i kilka zaleceń do tego badanka dostałam - nie jeść słodkiego dzień wcześniej i ograniczyć wszelkie cukry w napojach oraz podczas samego badania po wypiciu tej glukozy nie chodzić tylko siedzieć najlepiej. A nasz synalek waży już 1100 g :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 gru 2011, 16:03

biniu_s, nawet nie wiedzialam,ze trzeba dzien wczesniej slodkosci ograniczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mnie to jutro czeka :ico_zly:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

27 gru 2011, 18:08

binius- witaj po przerwie:) staram sie odpoczywac ale wiesz jak jest, przed chwilą wróciłam, bo byłam na zaległej szczepionce z moimi dziciaki, jakąs nowa wprowadzili, i trzeba było sie niespodziewanie dzis na nia zgłośić, ale mamy juz to za sobą:)
Ale Wam fajnie, ze macie usg, ja już sie nmie moge doczekać tego po 30 tygodniu, a bede je iała dopiero w połowie stycznia;( nawet mój meżus ostanio był zawiedziony, ze nie pooglądamy sobie dzidzi, już bym chciał aby sie urodziła, tak mi cięzko z tym brzuszkiem:(
wczoraj dostałam nową partię ubranek, tyle juz tego mam, że nie mam szafek żeby je mieścić.

[ Dodano: 27-12-2011, 17:10 ]
a co do tej glukozy to Rybko Binius ma rację, mój wynik okazał sie dziwny na czczo miała 80 parę a po glukozie 60, ale ja oczywiście poleciałm na zakupy, bo mi nikt nie powiedział ,ze przez te dwie godziny trzeba plackiem siedziec a nie po sklepach ganiać;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 gru 2011, 18:33

jakąs nowa wprowadzili
- a na co?
już bym chciał aby sie urodziła, tak mi cięzko z tym brzuszkiem:(
- no kochana masz prawo byc zmeczona,to juz 30 TC leci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo mi nikt nie powiedział ,ze przez te dwie godziny trzeba plackiem siedziec
- to wezme sobie ksiazke :ico_sorki:

Ja wlasnie posegregowalam ciuszki po Zuzi i troszke Szymon w spadku dostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Znalazlam sporo bdziakow,kaftanikow i spiochow w neutralnych kolorkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

27 gru 2011, 18:44

witam poświątecznie :-D ja też się ledwo ruszam po tych 3 dniach hihi aż strach na wagę wchodzić :ico_szoking:
co do glukozy to ja tylko dzień wcześniej zjadłam kolację i żadnych innych ograniczeń nie miałam.. jak jest cukrzyca to wyjdzie to w wyniku i tak, bo organizm nie wchłonie wypitej glukozy... a wyniku glukozy na czczo w wynikach nie podają.. tyle tylko że trzeba przez te 2 godziny siedzieć.. aha i wg mnie lepiej wypić od razu wszystko niż męczyć się kilka razy.. i tak nie jest źle :ico_oczko:
iw_rybka ja już od jakiegoś miesiąca mam ciuszki poukładane w szafce :ico_wstydzioch: w 20tc dostałam stosy ciuszków po synkach szwagierki i od sąsiadki więc je od razu przejrzałam i poukładałam.. ale ja to taka strasznie niecierpliwa jestem :ico_wstydzioch:

no i stawiam Obrazek za rozpoczęty 27 tydzień :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 gru 2011, 18:47

ale ja to taka strasznie niecierpliwa jestem
- ja pewnie tez juz bym jakis czas temu to zrobila ale czekalam na potwierdzenie,kto u mnie mieszka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
za rozpoczęty 27 tydzień :-D
- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

27 gru 2011, 19:13

agasio napisał/a:
jakąs nowa wprowadzili
- a na co?
to jakas dodatkowa potrójna- ospa, odra, rózyczka
a wyniku glukozy na czczo w wynikach nie podają..
U nas na początku biora krew na cukier na czczo, a po wypiciu glukozy po 2 godzinach nast ępny raz pobieraja krew i wyznaczaja krzywa cukrzycowa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość