Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 kwie 2012, 09:24

czesc dziewczyny

za chwilkę ide na rozmowę do Mc Donalda :ico_haha_01: zadzwonili do mnie czy chce pracowac, bo kiedyś tam składałam cv
ja im mówie ze mam prace na umowe zlecenie
a ta babka to prosze przyjśc porozmawiac to nic nie kosztuje a mozę sie pani spodoba... u nas umowa o prace, i stabilna posada :ico_noniewiem:

no i pójde, zobacze :ico_noniewiem: tyle ze słyszłąma zę tam obóz pracy :ico_olaboga: no ale jakby płaca lepsza była :ico_noniewiem: jak nie pójde bede załowac

[ Dodano: 25-04-2012, 09:25 ]
Jutro mamy wizytę u alergologa z Lili .Przy okazji wstąpimy chyba do apteki po test bo okres powinnam mieć w czwartek a nadal się nie pojawił.
szkieletorek daj znac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 kwie 2012, 09:38

dzieki dziewczyny za odpowiedzi..nie wiem co sie tak zaniedbalam z tymi tabletkami, chyba chcialam sobie godz przestawic, a nie wiedzialam na ktora i tak bralam jak mi sie spomnialo i teraz mam (i to nie jest plamienie tylko normalny okres, juz 4 dzien dzis)..
izus mi mowil ze jedna zapomniana tabl to kolejny tydz zabezp dodatk.
wiec tez tak robilismy zeby nie kusic losu :ico_noniewiem:
kilka godzin nie robi większej różnicy, przeciez można, co zapisane nawet w ulotkach, do 12h zapomnieć i normalnie wziac, gorzej jak 24h się zapomni, wtedy dodatkowe zabezpieczenie.

Ja w PL brałam tabsy o 13 ale nie zawsze sie udało z racji pracy, masa klientów jeden za drugim, więc przeciagało sie to o kilka godzin i nie miałam ani plamień ani okresów z tego tytułu, co innego jak sie zapomniało całkiem. Czy własnie wymioty bądź biegunki tez nie wpływają na hormony pozytywnie

izuś sama rozmowa nic nie traciszz, to pewno że idź by później nie pluć sobie w brodę że nie poszłaś, a moze i serio spodobają ci się warunki to się przebranżowisz:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 kwie 2012, 09:45

Ja w PL brałam tabsy o 13 ale nie zawsze sie udało z racji pracy, masa klientów jeden za drugim, więc przeciagało sie to o kilka godzin i nie miałam ani plamień ani okresów z tego tytułu, co innego jak sie zapomniało całkiem. Czy własnie wymioty bądź biegunki tez nie wpływają na hormony pozytywnie
dlatego napisałam zę to jest uzależnione od poziomu hormonów wydzielanych w organizmie jak i tych w tabletkach :ico_noniewiem:
do 3 godzin zazwyczaj nic sie nie stanie do 6 tez ryzyko znikome
ale mój gin mówił ze każda kobieta ma własną gospodarkę hormonalną inaczej wykształconą i u jednej spóźnienie nawet 12 godzin nie wywoła skutków ubocznych a u niektórych kobiet podobno nawet 3 godziny spóżnienia moze wywołac uwolnienie jajeczka :ico_olaboga:
skomplikowane :ico_olaboga:

ja nie wiem w jakiej grupie jestem wiec nie ryzykuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-04-2012, 09:48 ]
izuś sama rozmowa nic nie traciszz, to pewno że idź by później nie pluć sobie w brodę że nie poszłaś, a moze i serio spodobają ci się warunki to się przebranżowisz:)
heh no prawda, praca w zupełnie innycm charakterze :ico_haha_01:

a u na steraz bedzie jazda bez trzymanki
shell jako jedyna firma paliwowa w Polsce wprowadziło na rynek nowe paliwo zamiast podstawowego :-D oszczędne paliwo Fuel Save 95 i diesel :ico_oczko:

ludzie miło zdziwieni ta sama cena a paliwo z górnej półki :ico_oczko: wiec mamy kolejki pod kase jak po pieczywo :ico_szoking: jakby za darmo było :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-04-2012, 09:50 ]
jak ktoś zmotoryzowany to podpowiadam ze w gazetce METRO rozdawanej za darmo są bony zniżkowe na wszytskie paliwa shell 10gr na litrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bony uwzgledniane są do 31 maja :-D wiec warto zabrać kilka naście gazetek na raz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 kwie 2012, 09:52

Antek ma 5 ząbek :-D

Co do tabsów to ja czasami brałam kilka godz.później, ale plamień nie miałam i nigdy okresu podczas brania :ico_noniewiem: a teraz chciałam wrócić do tabletek, ale nie wiemy czy nie postaramy się o drugie niedługo :ico_wstydzioch: albo bardzo niedługo ;-) mam mieszane uczucia trochę.

[ Dodano: 25-04-2012, 09:56 ]
izuś pewnie warto spróbować z tą pracą, idąc na rozmowę nic nie tracisz :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 kwie 2012, 09:58

dlatego napisałam zę to jest uzależnione od poziomu hormonów wydzielanych w organizmie jak i tych w tabletkach
do 3 godzin zazwyczaj nic sie nie stanie do 6 tez ryzyko znikome
ale mój gin mówił ze każda kobieta ma własną gospodarkę hormonalną inaczej wykształconą i u jednej spóźnienie nawet 12 godzin nie wywoła skutków ubocznych a u niektórych kobiet podobno nawet 3 godziny spóżnienia moze wywołac uwolnienie jajeczka
skomplikowane
dokłądnie, dlatego też moze dane hormony są za słabe że występuje plamienie czy misiączkowanie w trakcie ich brania - przynajmniej ja mam taką wiedzzę w tym temacie.

szkieletorek robiłaś test?????

martasz, to moze kup test?

Ale by było jakby 2 dzidziolków sie spodziewały ihihi

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 kwie 2012, 11:15

Kocura Bura, fajnie, że kupiliście już trampolinę :ico_brawa_01: gratuluję przespanej nocki :ico_brawa_01:

Roczne dziecko faktycznie jest na konia na biegunach za małe, ale szybko łapie. Wiki zaczęła sama na niego włazić i się huśtać, gdy miała 1,5 roku, teraz to już wyczynowo szaleje :ico_oczko:

Ja tabletki zawsze brałam punktualnie. Teraz nie biorę, bo mimo, że kupiłam tabletki, które można stosować przy karmieniu piersią, to jednak mam opory... Okresu ciągle nie mam, chyba tylko ja jeszcze się z @ nie męczę :ico_oczko:

witaj, beti :-)

izuś_85, ty tak zachwalasz te krążki, że chyba też spróbuję, gdy przestanę karmić (o ile przestanę, ha ha :ico_oczko:

marcz89, ładne obrączki :ico_brawa_01: choć ja wolę błyszczące. My też mamy łączone białe i żółte złoto, a grawer na mojej to: "całym sercem...<data>", a na męża "...aż do końca świata <data>"

szkieletorek, daj znać jak po wizycie u alergologa

ladybird, mnie się też wydaje, że takie wizyty u psychologa są zbędne. Nawet jakby w czymś Kala odstawała, to przecież każde dziecko się rozwija w swoim tempie.

martasz, super, że byliście na basenie a Antkiem, a macie jakieś fotki? Też się przymierzamy w majowy weekend wybrać, mąż będzie miał aż 9 dni wolnego, trzeba to jakoś spożytkować

izuś_85, powodzenia na rozmowie, może akurat będzie dobrze

Idę dziś z Piotrusiem do lekarza na 16-tą, wydaje mi się, że ma coś z gardełkiem, bo jest zachrypnięty (od 3 dni), dziś wyjątkowo rzęzi.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 11:25

izuś_85, pogadaj z tibby ona pracuke w maku :-) Oboz pracy wcale nie ale przynajmniej szansa na awans jest ;-) i odpowiednie zarobki ku temu.

szkieletorek gdzie kupowalas mate piankowa ?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 kwie 2012, 12:29

hej dziewczyny nie mogłam zaglądnąć przez kilka dni i nie wiem czy czegoś nie przeoczyłam także mam prośbę jeśli chciałybyście jakieś kolczyki, wisiorki lub bryloki to piszcie na priv. Z góry dziękuję :ico_sorki:

A tu nowe kolczyki
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

ladybird już Twoje koła z różami są zrobione tylko nadal nie wiem czy wysyłać Tobie tylko te koła czy chciałabyś coś jeszcze?
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2012, 15:33 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

25 kwie 2012, 12:39

Cześc Laski, mój Filip rosnie jak na drożdżach, chce chodzić i zjadac wszystko co widzi na talerzu. Strasznie się wkurza jak czegos nie może dostać. Daje mu różne rzeczy popróbować, ale i tak niektóre daje z wyrzutem sumienia, że ejszcze nie powinien tego jeść!

Nocki mamy rózne, ostatnio przebudza się dwa razy bo mu smok wyleci albo tak po prostu bez powodu. Pogłaszczcze go i zasypia, a o 4 budzi się głodny na butle.

Co do tabletek, to zebrałam dośc kiepskie doświadczenia co do Jasmin i ich nowych wcieleń typu Jasminelle, Jaz czy cos w tym stylu. Może nie doczytała, ale nie pisałas chyba jakie bierzesz??? Mają za mała dawke progesteronu bodajże. Ja się czułam tak strasznie,. ze nawet autem nie mogłam jeździć. A największa masakra była, jak przesunełam sobie o kilka godzin zażycie, bo zapomniałam.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

25 kwie 2012, 12:51

hej.
izuś ja pracuję w macu. Mój P też. On jest managerem ja asystentem rachunkowym;)
W Częstochowie podstawowa stawka jest 8,5zł plus 0,50gr za każdą godzinę za zwrot za pranie ciuchów. Wiem że w Katowicach jest ta stawka wyższa. Praca jak praca. Zależy od maca tak naprawdę i od tego jaki jest ruch. Na pewno jest mniej monotonna niż na stacji, Bo jak już przejdziesz wszystkie szkolenia to co dzień na innym stanowisku pracujesz. Przynajmniej się nie nudzi :ico_oczko: A jak dobrze pracujesz to awans faktycznie można szybko dostać;)

[ Dodano: 25-04-2012, 12:52 ]
a co do tabletek to ja biorę Azalie. Niby nie powinno być przy tym krwawień bo to te 28 tabletek jest i bez przerwy się bierze, ale na ulotce jest że mogą się zdarzyć i ja na przykład mam. Teraz się wybieram do gina to też się dowiem czy wszystko ok jest. Ale ogólnie na nie nie narzekam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość