Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 paź 2007, 21:51

CZESC LASKI ja dopiero teraz sobie was poczytałam bo całe popoludnie nas nie było :). Ale miło spędzilismy ta sobote wszyscy razem w czwóreczkę ;). Poszlismy do tesciow trochę a pozniej 4 pieterka wyzej od tesciow do męża siostry oni maja 14-miesięczną córkę . Było fajowo, kawusia,słodkości ale najlepiej jak sie dzieciaczki bawiły-kacpi, Amelcia i Laura jak sie dobrali do zabawek to niebyło miejsca zeby ich nie znalezc słodko. Laura uwielbia juz zabawy z Kacperkiem a Amela jak to Amela wynalazła sobie cos to nuplała chyba z 3 godziny tak sie bawiał po swojemu hahahahahaha ale nieraz dołaczyła do braciszka i kuzyneczki hi hi hi.
Było miło,mimo ze pogoda do duszy ale przeciez nie była nam do niczego potrzebna bo siedzielismy w ciepełku w milej domowej atmosferce-ach fajnie bo ostatnio przez te choróbska nigdzie nie wychodzilismy hi hi hi :)
qunick jak przeczytał o tej kiszonce to padłam,niezłe smaczki ma Ninka no no no.
KELLY fajne zakupy ten komplecik mi sie podoba czapeczka, szalik, rękawiczki super moze sa tez w odcieniach rózu??? hi hi w sumie mam dla Melci juz na zime w bordo ale.........
no i jaka fajoska kurteczka z lumpka extra naprawdę bombowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAMCIA KOCHANA ciesze sie ze relacje ze szwagierką sie poprawiły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,moze ona zazdrosciła wam ze macie córeczke juz itp....? A teraz kiedy sama została mama wie co to jest i z czym to sie je i pomocna dłoń jej sie przyda tym bardziej ze ostattnio tak jej pomogłas to pewnie to doceniła fajnie dzieci jednoczą :)
HEKKATE no co ja tu czytam,chyba musisz dostac kopniaczka ej piekna!!!!!!! Tylko mi sie tu pokazuj i w ogóle pisz jak tylko ci danielek na to pozwoli a w ogóle to dawno nie było zadnych nowych fotek danielka? Moze zapodasz nam cosik tutaj ej???? Ja bardzo lubiłam patrzec na jego pełen usmiech
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ASIAM_26 gratulje przespanych nocek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moze w wolnej chwili opiszesz ze szczególami jak osiągnęłas sukces? chętnie poczytam, bo melcia ma nieraz wyskoki ze lubi zasypiac na moich kolanach a ja ze w tej porze mam swój serial to tak ja sobie tule i ogladam film i mi to narazie pasuje ale wolałabym zeby zasypiała samiuska po odłozeniu do łozeczka i tak jest ale bywaja wyskoki dlatego opisz nam co i jak ?
LUTOWKI nic zmykam dzis juz bo mam męzulka na stanie hahahahha nie idzie dzis do pracy takze dzeci śpia to mamy czas dla siebie. A ze był u fryzjera w ogóle oboje byli z kacpim sie obciać hi hi i tak mi dzis chodzi męzulek po głwie ze zaraz go zjem chyba :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Jeszcze sie wystroił na to wyjscie do rodzinki, wystrojony z lekkim zaroscikiem i te króciutkie włosy hhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmm uwielbiam to ach ide działac bo wymiekam ju cały dzien wpatruję sie jak w obraz hahahahahahahaha.
I wiecie co pewnie to głupie ale ostatnio podoba mi sie jak idziemy np. spac i on nic nie mowi kompletnie tylko ten wzrok mowi wszystko za siebie i zuje tylko sobie gume do zucia jeny cos mi sie stało ze bardzo mi sie to podoba hahahahahahahhaa jak tak sobie zuje ta gume i nic tylko taki macho czy jak to nazwać hi hi hi :ico_wstydzioch: nie smiejcie sie zbyt głośno ze mnie, aaaaa własnie wszedł do pokoju i ma gumę i se zuje i oglada tvn hahahha tak więc koncze bo kolanka mi sie miekkie robia a nic nie piłam hi hi,miłego wieczoru-tak dziękuje ja tez pewnie bede miec miły-dobra jestem, i ide papasi acha spokojnej nocki dla was wszystkich do juterka

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 paź 2007, 21:52

a dzis bylismy w zoo Julcia szalala na koncu tak sie zmeczyla ze tylko sie wyginala tak do tylu dla zabawy, zawsze jak jest zmeczona to wariuje :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

czy wasze dzieciaczki tez tak szaleja ostatnio? Julcia okropnie rojbruje, jest tak jakby nadaktywna, pilnowalam juz wczesniej dzieciaczkow ale takie nigdy nie byly, Julcia szaleje po prostu, jedna minuta w jednym miejscu druga w drugim, krzyczy piszczy gada spiewa i gania po pokoju, na czworaczkach ale tak szybko zasuwa ze jak za nia biegne to dopiero nadazam, w dodatku jest wszedzie i to co chwile gdzie indziej, spi dobrze ale jak sie obudzi to caly czas gania i nie ma chwili odpoczynku! ciagle musi byc w ruchu, na rekach nie wytrzymuje, :ico_olaboga: mam nadzieje ze ta aktywnosc minie, a to sie zaczelo jak poszla w sumie do opiekunki, niewiem czy teraz jak patrzy na inne dzieci ( starsze maja 2 latka ) to czy wtedy tak za nimi papuguje, czy co :ico_noniewiem: strasznie jest zywa po prostu, nawet przy jedzeniu podskakuje :ico_noniewiem: jak ma robic kupke to jakby jej sie nie chcialo zatrzymywac i sobie raczkuje i kupka, czasem zatrzymie sie na sekundke jak cos wiekszego idzie a tak to bawi sie dalej i nie patrzy :ico_noniewiem: kochana jest strasznie, ale taka zywa to nawet ja nie jestem hihihihi maz do mnie dzis mowi a ja siedze cicho i sie nie odzywam normalnie bo juz tak zmeczona tym gadaniem i ganianiem za Julenka a on sie smieje tylko ze mne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

20 paź 2007, 22:08

Mamcia co to za książeczki masz??
Hekkate ty nawet tak nie pisz bo cisnienie mi skacze jak słysze cos takiego musisz zaglądac jak najczęsciej
Lulu to ja tez sie zapisuje do klubu grubasków :ico_placzek: po ciąży pozbyłam sie 16 kg i zostało mi14 najbardziej nie lubie brzucha u siebie jest okropny napewno nikt nie ma takiego wstrętnego i wiekszego od mojego :ico_placzek:
Dzisiaj byłam cały dzien w glanach (od6 do 20) moje pięty to jest jedna wielka rana do tego jedna noga spuchnieta a chodziłam jak inwalida :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 paź 2007, 22:14

Madzia hihi, ja jakby wkleilam zdjecie swego brzucha to wszystkie by spadliscie, i napewno nocka nieprzespana, hihi.
Wspolczuje bardzo, tylko taka tepa jestem i nie wiem co to "w glanach" :ico_wstydzioch:

Fillipek tez nie lubil sppac na brzuchu ale ostatnio spi, a ja glupia :ico_puknij: caly czas sie boje ze udusi sie i go przekladam na plecki

Obrazek



U nas tez ziomb taki, o to zdjecie z dzisejszego, coprawda, krotkiego spacwerku

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 paź 2007, 22:25 przez lulu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

20 paź 2007, 22:29

Hekkate bo moja mama maiała dzisiaj zostac z Lena i jak zobaczyła ze ja chce jechac w półbutach to kazała mi założyc buty zimowe ( a takich jeszcze nie zakupiłam) więc musiałam jechac w glanach i teraz cierpie
Przesiedziałam cały dzien na studiach padam ze zmęczenia
Lulu tak wyglądają i śą bardzo ciężkie http://www.allegro.pl/item253535850_cza ... 9_g01.html
Hekkate kamizelka bardzo fajna

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 paź 2007, 22:33

Hekkate, dzieki, za odpowiedzi :ico_haha_02:
sliczna komizelka, fajna, tylko ze mi nie pasuja, a Tobie bedzie fajnie bo szczuplutka jestes

no, naprawilam link, nie taki kod skopiowalam

Gratuluje Danielkowi kolejnego zabka :ico_brawa_01:

aha, tak w wozku spiworek, , zawsze cieplej :ico_haha_02:

jeszcze , kochana, co do pracy, no moze nie dobrze wtedy napisalam, to wszystko musi byc dolaczono, tylko ze niewiem czy na jednej kartce z jednej strony wydrukowac czy na obydwu,

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 paź 2007, 22:47

Hekkate no w poniedzialek chyba pojade, jezeli bedzie z kim malego zostawic, a tak
no sprobuje jeszcze podzwonic

Madzia :ico_sorki: no juz wiem co to glany :ico_sorki: :ico_haha_02:



Dla Jasia [*], :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

21 paź 2007, 08:07

witam wszystkie Lutoweczki w niedziele
u nas zapowiada sie ladna pogoda juz sloneczko swieci wiecpo glosowaniu bedzie sie mozna wybrac na spacerek. od jakiegos czasu namawiam meza na spacerek po parku z fotkami (bo on to raczej woli sie wozic, co zreszta po nim widac:)), wiec moze dzis sie uda. tak pieknie teraz drzewa wygladaja. jak co wkleje wieczorem
i milego dzionka wszystkim zycze

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 paź 2007, 10:30

ja tez witam w niedzielny dzionek
niestety u nas pogoda deszczowa :-?
moze pozniej sie wypogodzi...
ale marne szanse...

Dominis wczoraj mal chyba kryzys z usypianiem bo meczyl sie 2 godzinki i usna dopiero po 22 :ico_olaboga: ale za to w nocy bardzo ładnie spał :)

no a ja zmykam do kuchni obiadek szykowac
pozdrawiam niedzielnie

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 paź 2007, 10:42

Eva_1977, Nina ma ciagle kryzys... Dzis nawet przy zasypianiu do drzemki sie meczyła 1/2 h...A w nocy sie obudziła o 3 i nie mogła zasnac pół godziny, ale sie biedulka meczyła,,,

Mamcia wklejaj zdjęcia - bardzo jestem ciekawa płaszcza!

lulu - jedyna pamietałas o Jasiu...
[*] dla Jasieńka...

A ja mam największy problem z kolanami bo tkanka tłuszczowa je objęła i nie mam pojęcia jakto zrzucić...Tzn najlepiej byłoby pojeździć konno tak z 1 - 2 h dziennie ale to narazie niewykonalne...
A te znaczki to rodzaj systemu jaki masz na kompie i przeglądarki internetowej jakiej używasz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość