Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 sie 2007, 07:59

madziorka hihi pisze:moja siostra aurelia nie znosi zakupow!!!!!!!!!!!!!!!

Madziorka powiedz siostrze ze ją zapraszam, bo ja tez nie znosze zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kobieto !!!! to jest dla Ciebie tragedia dopiero :ico_smiechbig: wiec mam pomysła: siore zostawisz gdzies z małym w parku,, a Ty bedziesz śmigac po sklepach :ico_brawa_01: hihiihhiihihihi
madziorka hihi pisze:a propos sexu to lece zaraz do adasia..

kurcze Ty masz dobrze :ico_oczko: a u mnie nie ma szans bo mnie strasznie boli chociaz ju jestem prawie 7 tyg po porodzie, błone dziewiczą mi z powrotem zrobili czy co????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-31, 08:03 ]
aha! mam pytanko! czy wasze maluchy na gruźlice były szczepione?????? jak byłam wczoraj w Dublinie to laski mówiły, ze ich dziedciaczki szczepili
a mój mały zapomniałam Wam dodać strasznie sie ślini, kurcze a ja próbuje sama szukac w necie co mu jest :ico_olaboga:
jutro teściowa na miotle z tipsami do pasa przylatuje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a Jacek powiedział, ze jak małego draśnie chociaż to jej ostrą jazde bez trzymanki zrobi :ico_brawa_01: ( dobrego mam chłopa, moja szkoła :ico_brawa_01: )

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 sie 2007, 10:31

no poswituszylyscie wczoraj wieczorkiem... :ico_brawa_01: :-D posmialam sie troche...

marta ja szczepilam konrada od gruzlicy,zaraz po urodzeniu zapytali sie w szpitalu czy chce szczepic.zaszczep frania dla jego bezpieczenstwa,bo przeciez bedziesz z nim podrozowac....
tylko nie wiem czy trzeba powtorzyc te szczepionke czy tylko jedna dawka wystarczy,moze ktoras z was wie??????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 sie 2007, 13:12

cześć zboczeńcy :ico_haha_01:
Martusia, bardzo sie ciesze, ze wreszcie ktoś co pompoógł i z Franusiem już będzie ok :ico_oczko: o mamo, ale ci sie lekarz trafił :ico_brawa_01: ja to chodze do takiego grzyba, że nie wzbudza we mnie żadnych emeocji, a co dopiero seksualnych :ico_haha_01:
Sandrusia figurke masz super :ico_brawa_01: ja to juz chyba talie pożegnałam na zawsze :ico_placzek: :-D
Fela nie obcinałam smoczka, po 1 schowałam na pamiątke :ico_oczko: po2 wbrew pozorom i wykształceniu, nie mam podejscia do takich maluchów, mi sie wydaje lenka juz taakaa duża, a nie ma jeszcze dwóch latek, po prostu powiedziałam jej "zrób papa smokusiowi, bo ci ząbki krzywe rosną" :-D i koniec, ze mna nie ma dyskusji :-D
Ilonka ty mnie w kompleksy wpędzisz :-D moja lenka przy Vinee wygląda jak ósme dzicko w rodzinie :ico_haha_01: trzyamam kciuki, żeby Bablu wybrał to co będzie go interesować, bo praca w życiu faceta też jest ważna, jak ma w niej satysfakcje to w domu też milszy :ico_oczko: ....już sobie wyobrażam ciebie ubraną tylko w stetoskop :ico_haha_01:
Jaśnie Pani ty to wyłowisz promocje na alegro :ico_brawa_01: ja sie zastanawiam nad dżinsami :ico_noniewiem: troche sie boje bez przymierzania kupwać, ale jedne mi poszly na tyłku i coś musze kupić :ico_oczko:

a ja zaczynam od chwlipięctwa :-D mam świetlice! codziennie od 15 do 18...teoretycznie :-D musze sie z tą panią marią umówić, ze 3 razy w tygodniu będę przychodzić na 16:15 bo inaczej nie wyrobie :ico_oczko: bradzo sie ciesze, bo ja uwielbiam kisić kase na koncie :-D za rok na bank wypasione wkacje...a nie sulejow, 20 kilosów od mista :ico_haha_01: i remont łazienki :ico_brawa_01: bo do tej pory, Gosiaczku, zbieram łoniaki po poprzednich włascicielach :ico_haha_01:

aha, kuba nic nie złowił, tylko zmarzł, a że lenka na noc została u rodziców to musiałam go rozgrzac, trwało to niecałe 20 minut, ale do poniedziałku mam spokój :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 sie 2007, 13:13

cześć zboczeńcy :ico_haha_01:
Martusia, bardzo sie ciesze, ze wreszcie ktoś co pompoógł i z Franusiem już będzie ok :ico_oczko: o mamo, ale ci sie lekarz trafił :ico_brawa_01: ja to chodze do takiego grzyba, że nie wzbudza we mnie żadnych emeocji, a co dopiero seksualnych :ico_haha_01:
Sandrusia figurke masz super :ico_brawa_01: ja to juz chyba talie pożegnałam na zawsze :ico_placzek: :-D
Fela nie obcinałam smoczka, po 1 schowałam na pamiątke :ico_oczko: po2 wbrew pozorom i wykształceniu, nie mam podejscia do takich maluchów, mi sie wydaje lenka juz taakaa duża, a nie ma jeszcze dwóch latek, po prostu powiedziałam jej "zrób papa smokusiowi, bo ci ząbki krzywe rosną" :-D i koniec, ze mna nie ma dyskusji :-D
Ilonka ty mnie w kompleksy wpędzisz :-D moja lenka przy Vinee wygląda jak ósme dzicko w rodzinie :ico_haha_01: trzyamam kciuki, żeby Bablu wybrał to co będzie go interesować, bo praca w życiu faceta też jest ważna, jak ma w niej satysfakcje to w domu też milszy :ico_oczko: ....już sobie wyobrażam ciebie ubraną tylko w stetoskop :ico_haha_01:
Jaśnie Pani ty to wyłowisz promocje na alegro :ico_brawa_01: ja sie zastanawiam nad dżinsami :ico_noniewiem: troche sie boje bez przymierzania kupwać, ale jedne mi poszly na tyłku i coś musze kupić :ico_oczko:

a ja zaczynam od chwlipięctwa :-D mam świetlice! codziennie od 15 do 18...teoretycznie :-D musze sie z tą panią marią umówić, ze 3 razy w tygodniu będę przychodzić na 16:15 bo inaczej nie wyrobie :ico_oczko: bradzo sie ciesze, bo ja uwielbiam kisić kase na koncie :-D za rok na bank wypasione wkacje...a nie sulejow, 20 kilosów od mista :ico_haha_01: i remont łazienki :ico_brawa_01: bo do tej pory, Gosiaczku, zbieram łoniaki po poprzednich włascicielach :ico_haha_01:

aha, kuba nic nie złowił, tylko zmarzł, a że lenka na noc została u rodziców to musiałam go rozgrzac, trwało to niecałe 20 minut, ale do poniedziałku mam spokój :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-31, 13:13 ]
cześć zboczeńcy :ico_haha_01:
Martusia, bardzo sie ciesze, ze wreszcie ktoś co pompoógł i z Franusiem już będzie ok :ico_oczko: o mamo, ale ci sie lekarz trafił :ico_brawa_01: ja to chodze do takiego grzyba, że nie wzbudza we mnie żadnych emeocji, a co dopiero seksualnych :ico_haha_01:
Sandrusia figurke masz super :ico_brawa_01: ja to juz chyba talie pożegnałam na zawsze :ico_placzek: :-D
Fela nie obcinałam smoczka, po 1 schowałam na pamiątke :ico_oczko: po2 wbrew pozorom i wykształceniu, nie mam podejscia do takich maluchów, mi sie wydaje lenka juz taakaa duża, a nie ma jeszcze dwóch latek, po prostu powiedziałam jej "zrób papa smokusiowi, bo ci ząbki krzywe rosną" :-D i koniec, ze mna nie ma dyskusji :-D
Ilonka ty mnie w kompleksy wpędzisz :-D moja lenka przy Vinee wygląda jak ósme dzicko w rodzinie :ico_haha_01: trzyamam kciuki, żeby Bablu wybrał to co będzie go interesować, bo praca w życiu faceta też jest ważna, jak ma w niej satysfakcje to w domu też milszy :ico_oczko: ....już sobie wyobrażam ciebie ubraną tylko w stetoskop :ico_haha_01:
Jaśnie Pani ty to wyłowisz promocje na alegro :ico_brawa_01: ja sie zastanawiam nad dżinsami :ico_noniewiem: troche sie boje bez przymierzania kupwać, ale jedne mi poszly na tyłku i coś musze kupić :ico_oczko:

a ja zaczynam od chwlipięctwa :-D mam świetlice! codziennie od 15 do 18...teoretycznie :-D musze sie z tą panią marią umówić, ze 3 razy w tygodniu będę przychodzić na 16:15 bo inaczej nie wyrobie :ico_oczko: bradzo sie ciesze, bo ja uwielbiam kisić kase na koncie :-D za rok na bank wypasione wkacje...a nie sulejow, 20 kilosów od mista :ico_haha_01: i remont łazienki :ico_brawa_01: bo do tej pory, Gosiaczku, zbieram łoniaki po poprzednich włascicielach :ico_haha_01:

aha, kuba nic nie złowił, tylko zmarzł, a że lenka na noc została u rodziców to musiałam go rozgrzac, trwało to niecałe 20 minut, ale do poniedziałku mam spokój :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 sie 2007, 14:38

Witam kobietki :ico_haha_02:
Ja dzis kolejny dzien padnieta :ico_olaboga: Nati dalej zabkuje dwa zabki na dole ma ale teraz pewnie gora idzie i strasznie marudzi nawet w nocy :ico_placzek: Alusi wyprawka do szkoly gotowa, jutro robimy jej urodzinki tort kupiony :ico_haha_02:
Sandrusia ale z ciebie laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kiedy ja tak bede wygladac (o ile kiedys to nastapi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: )
marta szkoda Frania miejmy nadzieje ze juz niedlugo wszystko bedzie dobrze :ico_haha_02:
Fitney ja tez sie z toba nie zgodze co do ciemieniuchy poniewaz z mojej wiedzy to ciemieniucha moze wystepowac z dwuch powodow 1zaburzona gospodarka gruczolow lojowych 2 nieodpowiednia pielegnacja dziecka (zaniedbania)
kaasiaa79, wielkie :ico_brawa_01: za etacik na swietlicy, ty kobieto to masz talent do oszczedzania
gosia szukaj innego elektryka, a na agregat nie zgadzaj siie

O mam jeszcze pytanko do Sandrusi i Marty nie wiecie czy w Belfascie i okolicach jest jakies wesole miasteczko czy cos takiego? Bo mielismy isc z Ala jutro do ZOO ale juz tam bylismy i moze cos innego by wykombinowac zeby sie ucieszyla

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 sie 2007, 14:57

i po co ja posta pisalam :ico_placzek: nie ma :ico_zly:
jak sie nazywa zczepionka na gruzlice po ang?

[ Dodano: 2007-08-31, 14:59 ]
oliver taka kupe zrobil ,ze kapalam go niedawno....ma juz wieksze pieluche nr 3 ,ale i tak nie wytrzymala he he cale plecy w kupie :ico_szoking: a on zadowolony.po kapieli zasnal ,bo myslal,ze chyba pora spania hi hi ale go w konia zrobilam hehe

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 15:55

marta kubus nie zaszczepili i tez chodzilam prosilam chcialam kupic szczepionke w pl i zeby mu tu podali nie i koniec nie podadza bo podobno dzieci z pl nie potrzeboja :ico_puknij: idz zapytaj moze tobie dadza :ico_noniewiem:
madziorka ja nie biore tabletek bo strasznie po nich wymiotowalam :ico_olaboga: wiec tak od jednych do drugich az w koncu dali mi plastry sa super i nie trzeba o nich pamietac :-D bo raz na tydzien przyklejasz :ico_brawa_01: skuteczne sa napewno bo w innym wypadku byla bym w ciazy napewno hi hi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 sie 2007, 16:31

marta sandrusia mam do was jeszcze jedno pytanko :ico_oczko: nie wiecie gdzie przyjmuje polski dentysta, ewentualnie jakies namiary na niego
Co do szczepionki to Nati dostal na gruzlice i co do sciagania plynow po porodzie to tez mial to robione bo bylismy przy tym

[ Dodano: 2007-08-31, 16:33 ]
A cio do tabletek to ja biore CILEST w Pl tez je bralam

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 16:40

Emilka_M, nie mam pojecia ani o dentyscie ani o wesolym miasteczku :ico_noniewiem:

dziewczyny bylam dzis u ortopedy bo mam haluksy i juz dawno chcialam miec robiony zabieg dzis poszlam i co sie dowiaduje ze moge miec zabieg robiony tylko tak jest to bardzo bolesne robi sie osobno dwie stopy a dochodzi sie do siebie 3 miesiace czyli 3+3 i pol roku w d... jeszcze uprzejmy pan doktor poinformowal mnie ze moge dostac groznej infekcij :ico_olaboga: a cale te haluksy moga powrocic :ico_placzek: no i nie wiem co robic co prawda powiedzalam mu ze sie decyduje ale sama nie wiem z drugiej strony nie chce miec takich stop !!!! :ico_placzek: i chodzic w lato z zakrytych butach :ico_placzek: nie wiem co robic co wy byescie zrobily na moim nmiejscu ????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 sie 2007, 16:59

lucy gruzlica po angielsku w skrocie to BCG.....(czyt bisidzi) :ico_oczko:
sandrusia ale jak to dzieciaczki z pol nie potrzebuja szczepionki na gruzlice...????jakies poj...ne :ico_olaboga: mi sie wydaje ze tym bardziej powinny dostac bo czesciej podrozuja i w pl tej choroby niestety nie pozbylismy sie jeszcze i sa zachorowania na nia.tutaj podobno juz nie dlatego tak nie szczepia.ale kazdy ma prawo wyboru czy che aby jego dziecko bylo zaszczepione czy nie,idz i sie kloc niech daja szczepionke i nie sciemniaja :ico_zly:
a co to te haluksy????? :ico_noniewiem:
a co do tych plastrow to nie odklejaja sie ,bo slyszalam rozne opinie na ten temat.i czy nie zostawiaja takich sladow dookola brudnych???tak pytam bo sama kiedys myslalam o nich :ico_oczko:

kasia no to ostro poszlas z lenka i smoczkiem,ja to swojego musialam rybkami przekupic :ico_oczko: :ico_olaboga: ale tez stanowczo mu powiedzialam ze nie ma juz smoka i koniec... :-D ze teraz ma rybki :ico_haha_01:
ostatnio na placu zabaw dojrzal u chlopczyka rocznego smoka to patrzyl na niego jak zaczorowany ale nic nie wspomnial..... :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość