SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 wrz 2011, 15:39

izuś_85, z dwojka spoko nie jest tak zle pomysl sobie u mnie z 3 dzieci i jedna nastolatka :-D hi hi az sie boje moze zaszyje sie na rok w domu :ico_haha_01:

[ Dodano: 15-09-2011, 15:41 ]
ja ogarnelam wlaczylam zmywarke , zamiotlam podlogi i ugotowalam obiad , Kubus wrocil ze szkoly maly wstal i teraz sie bawia , a L pojechal cos zalatwic i odebrac Wiktorie ze szkoly ,
u mnie nic ciekawego sie nie dzieje chyba faktycznie walne sie z tych schodow :-D hi hi

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 wrz 2011, 16:38

No faktycznie cisza na forum jak makiem zasiał.

Mogę miec do was dziewczyny prośbę. Napiszcie mi proszę jakiś przykładowy zestaw ubranek dla dziecka na wypis ze szpitala i dojazd do domu na cieplejszy i chłodniejszy dzień. Bo nie mam pojęcia jak ubrac mloda a chcę M. przygotować ze 2-3 zestawy żeby bajzlu mi nie robił i 3 miliony razy nie pytał mnie o to samo. :-D

Tak patrze na zdjecia 4D z USG i młoda ma usta po moim M. ładne i pelne, z buzinki tez bardziej jego przypomina :ico_szoking: może chociaz kolor oczu czy włosków będzie miala po mnie.

[ Dodano: 15-09-2011, 16:42 ]
M. jutro prawdopodobnie ma urlop, więc pojedziemy po nowy router, załatwimy przy okazji badania i inne bzdety przed porodem. A potem może gdzieś na weekend skoczymy odpocząć bo zaniedługo chłopina sie wykńczy calkowicie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2011, 16:43

Helol

mezulo juz pojechal razem z kumplem, dobrze, ze nie sam, to troche razniej bedzie mial, a ja nie bede sie tak martwila.
Wlasnie wcinam fistaszki, pychotka :-D i ogladam TV
aleś sie uwineła z tym prasowaniem :ico_brawa_01:
no kochana ja nie przepadam za prasowaniem, ale wzielam sie, bo juz czas najwyzszy, coraz blizej, a jak ja tego bym nie zrobila, to by nikt za mnie tego nie zrobil

jak mi sie nie bedzie chciało poprasować rzeczy małego to Przemkowi powiem i on chętnie to zrobi :ico_haha_01:
oj tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, w sumie późno masz kolejną wizytę :ico_noniewiem:
no wlasnie nie wiem czemu tak pozno, w nastepnym tygodniu maja znow urlop wiec wiec moze dlatego, nie mam pojecia, zawsze mialam co 2 tygodnie

no ale masz skierowanie jakby co :ico_haha_01:
no moze dlatego mi dali :ico_oczko:
chyba faktycznie walne sie z tych schodow :-D hi hi
hehe, moze spronuj,moze pomoze :-D :ico_oczko:

Moj syncio wlasnie wstal, spal prawie 3 godziny :ico_szoking: i znow bedzie jutro problem ze wstaniem do przedszkola :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2011, 16:53

Cześć!

Hehe, no i ja mam trening z dwójką od tygodnia, bo Zuzia siedzi przez to choróbsko w domciu. I jeszcze mi nic pomóc nie może, bo za bardzo nie może do Maćka podchodzić przez to kichanie :ico_placzek: Ale już prawie jest ok :-)
Na spacerki wychodzimy, no, ale Zuzia jest większa niż Majeczka, więc z nią pewno łatwiej się zebrać.
A nocki różnie, zależy jak zaśnie, ale koło 20 przeważnie śpi. Wstaje do niego ze trzy razy i na szczęście zasypia po cycaniu. Tylko pobudkę zarządza o 5.30 i po tym cycaniu już nie śpi, dopiero koło 8. A wdzień ok, jak Wam pisałam, jedzonko, czuwanko, spanko i tak w kółko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2011, 16:54

Napiszcie mi proszę jakiś przykładowy zestaw ubranek dla dziecka na wypis ze szpitala i dojazd do domu na cieplejszy i chłodniejszy dzień.
hmmm, ja tez w sumie nie wiem jak mam ubrac, jak na arzie u nas fajnie jest do 20 stopni wiec nie jest tak zle, ale do pazdziernika roznie to moze byc

JA jak bedzie chlodno to na pewno body z dlugim rekawkiem, na to mam taki sweterek to jest komplecik co moja mama kupila dla ERysia jak wychodzilismy ze szpitala, on ma dziurki wiec lepiej bedzie jak naloze dlugi rekaw, do tego sa spiochy, ale tez maja dziurki wiec pewnie naloze rajstopki pod spod, oczywiscie czapeczka i jak bedzie zimno to jeszcze do welurkowego kombinezoniku wloze, a jak bedzie cieplo, to tylko naloze jeszcze na to cieply sweter i wydaje mi sie, ze byloby ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2011, 16:56

Napiszcie mi proszę jakiś przykładowy zestaw ubranek dla dziecka na wypis ze szpitala i dojazd do domu na cieplejszy i chłodniejszy dzień
Mlody wracał w zestawie na cieplejszy dzień- body z długim, półśpiochy, skarpetki i lekka czapeczka. Na chłodny dzień miałam body z długim/krótkim i ciepły polarkowy dresik ze stópkami. I kocyk/ flanelowa pielucha.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2011, 16:57

Kocura Bura, no to fajnie, ze dajesz rade, jak Zuzia wyzdrowieje, to Ci pomoze troche, a na pewno z checia top zrobi. To jeszcze nie masz az tak zle z tym wstawaniem, szkoda, ze tak rano wstaje i dopiero o 8 zasypia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 wrz 2011, 16:58

nadal nie kupiłam stanika do karmienia, i sie zastanawiam jaki kupie
Mnie się podobają jednej firmy ale kosztują co najmniej 130 zł i nie wiem jeszcze co zrobie .
kupiłam sobie kolejną kosmetyczkę
Ja w torebce noszę 2 .W jednej mam lekarstwa które biorę aktualnie a w drugiej kosmetyki chusteczki i takie tam. A na jakieś większe kosmetyki to nie mam .
Od ostatniej wizyty przytylam tylko 600 gram bylam lekko w :ico_szoking: ale to dobrze
Moja waga tez stoi niemalże od ostatniej wizyty. Ale jednak mam ciut więcej niż ty bo 12,6 kg.
Stawiam :ico_tort: za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no leci leci , już coraz bliżej

Ja pospałam z Olusią do 15, potem mama nas obudziła na obiadek i teraz biorę się dalej za porządki.
Kurcze jak pomyśle że jutro ostatni dzień mojej pracy i ostatni dzień spędzony z Olcia to płakać mi się chce.Ja wiem że już niedługo będę mieć swoja Lilusię ale dla mnie Olcia jest jak córcią , opiekowałam się nią ponad 3 lata od malutkiego i przy mnie wszystkiego się uczyła , rosła.
Przyzwyczaiłam się że wstaje przed 6 rano do niej ona do mnie przychodziła zaspana co dzień z kocykiem , tuliła się i zadawała 1000 pytań .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2011, 17:00

tak rano wstaje i dopiero o 8 zasypia
no i dlatego ja chodzę spać tuż po 21 i zero wieczoru :ico_noniewiem:
Ale powiem Ci,że z jednej strony to dobrze, bo od pon do Maciejka ma przychodzić sąsiadka na godzinkę, żebym mogła wyszykować i odprowadzić do przedszkola Zuzię, więc wolę,żeby spał. No, bo kurde, kto się lepiej nim zajmie niż ja :ico_haha_01: A i tak mi się to nie podoba,żeby go z nią zostawiać, ale nie mam wyjścia.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 wrz 2011, 17:01

Napiszcie mi proszę jakiś przykładowy zestaw ubranek dla dziecka na wypis ze szpitala i dojazd do domu na cieplejszy i chłodniejszy dzień.
hmmm, ja tez w sumie nie wiem jak mam ubrac, jak na arzie u nas fajnie jest do 20 stopni wiec nie jest tak zle, ale do pazdziernika roznie to moze byc
Ja poczekam chyba z tym jak będzie bliżej i pogoda sie zmieni albo faktycznie naszykuje różne warianty na ciepło w miarę na ta porę roku, na chłodno i na zimnice.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość