szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 kwie 2012, 13:27

szkieletorek pierogi(takie male), czy jednego duzego?:-)daj przepis.
Nie wiem czy już kiedyś nie podawałam tutaj przepisu może gdzieś na stronie kulinarnej jest .A robię jednego wielkiego na całą blachę.
Może zapytaj swojego lekarza?;-)
Na pewno zapytam .Mam już listę pytań do niej zrobioną.
nie wiemy czy nie postaramy się o drugie niedługo :ico_wstydzioch: albo bardzo niedługo ;-) mam mieszane uczucia trochę.
Ooo fajnie by było jak bym nie była sama starająca się.
szkieletorek robiłaś test?????
Nie bo do alergolożki jedziemy na 15 ale P mówił że musimy do piątku poczekać bo groszem nie śmierdzimy więc dziś chyba jednak go nie kupię.
chyba tylko ja jeszcze się z @ nie męczę :ico_oczko:
Oj nie jedna ci będzie zazdrościć.
szkieletorek gdzie kupowalas mate piankowa ?
Chyba źle napisałam.Mam puzzle piankowe takie duże 30x30cm jeden .Sztuk mam chyba 36 więc składam wielkość jaka mi pasuje .Fajne sa bo mała leży na niej i nie potrzeba koca bo jest ciepło.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

25 kwie 2012, 14:57

Chyba źle napisałam.Mam puzzle piankowe takie duże 30x30cm jeden .Sztuk mam chyba 36 więc składam wielkość jaka mi pasuje .Fajne sa bo mała leży na niej i nie potrzeba koca bo jest ciepło.
fajne są te puzzle też muszę właśnie małej takie sprawić, bo jak ją na ziemi położę to na panelach zimno a na kocu zaś to jej nie wygodnie pełzać bo jej się koc zwija pod brzuchem.

Siedzę z kawką teraz, całą chałpę ogarnęłam ręce mi opadają zmęczyłam się trochę :ico_haha_01: P na spacerku z Oliwką był, teraz jeszcze M :ico_haha_01: ła na balkonie dosypia już chyba z 2 godz śpi :ico_szoking: :ico_szoking: Ostatnio jej się to rzadko zdarza.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 15:14

Chyba źle napisałam.Mam puzzle piankowe takie duże 30x30cm jeden .Sztuk mam chyba 36 więc składam wielkość jaka mi pasuje .Fajne sa bo mała leży na niej i nie potrzeba koca bo jest ciepło.
Kupilam ostatnio ale mniejsze i moga sluzyc conajwyzej za podkladke pod talerze :-D Musze sie rozejrzec za tymi wiekszymi :-) Dzieki ! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 kwie 2012, 15:38


martasz, super, że byliście na basenie a Antkiem, a macie jakieś fotki? Też się przymierzamy w majowy weekend wybrać, mąż będzie miał aż 9 dni wolnego, trzeba to jakoś spożytkować
Mamy fotki, ale sprzed 2 miesięcy chyba, nie robimy co tydzień, muszę za tydzień zabrać aparat :D Polecam basen ojj tak i maluch lepiej śpi i mamuśka odprężona :)

A wolne męża trzeba dobrze wykorzystać :D my trochę pojeździliśmy, odpoczęliśmy przez 2 tygodnie, a na weekend majowy też już mamy plany :)

martasz napisał/a:
nie wiemy czy nie postaramy się o drugie niedługo albo bardzo niedługo mam mieszane uczucia trochę.

Ooo fajnie by było jak bym nie była sama starająca się.
jakbym miała pewność, że następne dziecko też będzie takie grzeczne to byśmy się już decydowali na 100 % ;) Ale każde jest inne i zazwyczaj rodzeństwo różne ;) Nie chcemy żeby różnica była dużą, myśleliśmy o 2-3 latach różnicy między dziećmi..no zobaczymy. Przestanę karmić @ będzie regularnie i wtedy zobaczymy,póki co to rożnie jest ;)

[ Dodano: 25-04-2012, 15:39 ]
A co do maty, to u mnie nie potrzeba, bo 5 min Antek nie usiedzi tylko śmiga po całym mieszkaniu, trochę raczkuje, a trochę przy meblach na nogach łazi :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 kwie 2012, 17:19

jakbym miała pewność, że następne dziecko też będzie takie grzeczne to byśmy się już decydowali na 100 % ;) Ale każde jest inne i zazwyczaj rodzeństwo różne ;)
Oj tak .Zazwyczaj jedno jest przeciwieństwem drugiego i ja się tego boje bo Lili raczej anioł jak na razie więc strach myśleć jakie będzie drugie.

Byliśmy u alergolożki i tak mamy jakiś syropek i mam chociaż na chwilkę zaleczyć tą buzię . Podała mi jakie mogę jej mleko dać sztuczne oraz kaszki i że mam już dawać 2 posiłki mięsne dziennie o ile Lili lubi. Za 2 miesiące kolejna wizyta.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

25 kwie 2012, 20:07

martasz, szkieletorek oj dziewczyny nie kierujcie sie takim hokus pokus :-D To nie jest reguła, że jak jedno spokojne, to drugie zaraz rozbójnik Rumcajs. Nie wiem dlaczego, ale mamy dwójki dzieci i więcej jakos tak sobie ubzdurały to i tak powtarzają młodym mamusiom i mieszaja im w głowach. Pewnie, że dzieci sa rózne i super jest to obserwować. Jak chcecie drugie dziecko, to sie nie zastanawiajcie i nie czekajcie - to akurat pisze z własnego doświadczenia. Teraz w planowaniu byłabym mądrzejsza już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 kwie 2012, 20:51

Cześć :-)
martasz, szkieletorek oj dziewczyny nie kierujcie sie takim hokus pokus
beti- masz rację. Ja nie narzekam, w sumie oba boba mam grzeczne :-D No, tylko Zuzia lepiej spała w nocy, ale i w Maćku jest potencjał :-D

[ Dodano: 25-04-2012, 20:51 ]
:ico_tort: 8 miesięcy :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

25 kwie 2012, 21:00

Kocura Bura no a u mnie drugi rozbójnik rośnie :-D :-D :-D :-D
Tak, że regułom hokus pokus mówimy NIE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 kwie 2012, 21:47

Hehe pocieszacie :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 kwie 2012, 21:48

no a u mnie drugi rozbójnik rośnie
:ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości