Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 cze 2012, 20:45

Sylwia, A jak sie czujesz po porodzie? Ja sie dzisiaj naczytalam o połogu i jestem przerazona:( chyba bardziej strasza niz ciaza.

kochana czuje sie extra .... nie nacięcie krocza robi swoje :) ja 2 h po porodzie chcialam juz wstawac :) zero bólu nic.....

[ Dodano: 08-06-2012, 20:50 ]
Aniula :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: a co kuzynowi sie stało ??

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

08 cze 2012, 21:16

niestety fałszywy alarm chyba bo skurcze ustąpily ale moze w nocy najdzie juz sama nie wiem co ten mój synek odprawia!!!
jeju jak można odłączyć odmaszyny żyjącego człowieka to straszne co się stało jak mogę zapytać? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 21:18

Madleine, Czy jak boli cie spojenie to nie mozesz chodzic? ja poruszam sie jak jakas babunia:/
nie jestem w stanie chwilami wogole chodzic niestety..kazdy ruch nogą powoduje ogromny bol..

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 cze 2012, 21:21

Dziewczyny jak spojenie boli to mimo wszystko chodźcie... bo jak nie to będzie gorzej. Dzidzie wstawiają się w kanał rodny, przygotowują na wielkie wyjście. Zaciśnijcie zęby i pomyślcie, że już tak długo wytrzymałyście, a teraz już niemalże meta :-)

Madleine, buty o 2 rozmiary wieksze ? Woda sie zbiera w organizmie i wszystko zaczyna puchnac. Zerkaj na rece - nagarstki by mocno nie puchly.

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

08 cze 2012, 21:25

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: POMOCY!!!!!!

Od paru dni miałam bardzo twardy brzuch i myślałam, że to normalne, postanowiłam że będę więcej leżeć i wypoczywać bo czułam sie jakos tak inaczej. Dzisiaj sie okazało na wizycie że mam SKURCZE!!!! :ico_olaboga: jak to możelwe?? myślałam że skurcze brzuszka bolą a ja mam jakieś kompletnie bezbolesne i nie wiedziałam że coś sie dzieje. Lekarz się dziwił że przy takich skurczach nie mam żadnego rozwarcia :ico_szoking: . Jestem w 30tc ciąży i teraz się bardzo boje bo nic tam nie czuje i nie wiem kiedy te skurcze puszczają bo brzuch jest twardy jak kamień, a nastepna wizyte wyznaczył mi dopiero za 3 tygodnie..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 21:27

Madleine, buty o 2 rozmiary wieksze ? Woda sie zbiera w organizmie i wszystko zaczyna puchnac. Zerkaj na rece - nagarstki by mocno nie puchly.
no... :ico_placzek: zawsze nosilam 36 a teraz musialam kupic 38 i i tak sie góra " wylewa" ;/
nadgarstki są w miare ok,gorzej z palacami...jak małe paróweczki.
Dziewczyny jak spojenie boli to mimo wszystko chodźcie...
Ja wiem,ze wtedy jest lepiej po chwili bol sie robi mniejszy,ale i tak chodze w duuzym rozkroku :-). duzo bardziej boli po chwili siedzenia jak musze wstac i gdzies isc... bol okropny brrrr no ale jakos wytrzymac trzeba :-)

[ Dodano: 08-06-2012, 21:29 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: POMOCY!!!!!!

Od paru dni miałam bardzo twardy brzuch i myślałam, że to normalne, postanowiłam że będę więcej leżeć i wypoczywać bo czułam sie jakos tak inaczej. Dzisiaj sie okazało na wizycie że mam SKURCZE!!!! :ico_olaboga: jak to możelwe?? myślałam że skurcze brzuszka bolą a ja mam jakieś kompletnie bezbolesne i nie wiedziałam że coś sie dzieje. Lekarz się dziwił że przy takich skurczach nie mam żadnego rozwarcia :ico_szoking: . Jestem w 30tc ciąży i teraz się bardzo boje bo nic tam nie czuje i nie wiem kiedy te skurcze puszczają bo brzuch jest twardy jak kamień, a nastepna wizyte wyznaczył mi dopiero za 3 tygodnie..... :ico_placzek:
Ale to lekarz nic Ci nie przepisal na te skurcze? bierzesz magnez ??nie kazal przyjsc wczesniej? Jesli sie niepokoisz to idz do innego lekarz,ale moze to poprostu te skurcze przygotowujące? Bo mysale,ze gdyby były zagrazajace przedwczesnemu porodowi to lekarz by chyba zareagowal....
ja tez mam twardnienie brzucha,ale lekarz przepis magnez i powiedzial,ze to macica cwiczy.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 21:32 przez Madleine, łącznie zmieniany 2 razy.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 cze 2012, 21:29

duzo bardziej boli po chwili siedzenia jak musze wstac i gdzies isc...
Nooo... albo jak trzeba wstać w nocy po raz kolejny na siusiu !

kuleczka bierz magnez... i jak czujesz ze Ci sie brzuch napina/ciagnie tak jakby to masz skurcze. One nie musza bolec, zwlaszcza te pierwsze... Odpoczywaj duzo, nie szalej ze sprzataniem etc.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 21:30

Nooo... albo jak trzeba wstać w nocy po raz kolejny na siusiu !
to jest najgorsze....wstawanie 10 razy w nocy jak ledwo mozna sie z łóżka zwlec... :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 cze 2012, 21:34

Madleine, przybierałam komiczne pozycje by wstawać... wręcz zeslizgiwałam się z łóżka... albo próbowałam przekulać się na czworaka i wtedy osunąć z łóżka.
Szeroko rozstawione nogi też pomagały. Ale ból mało sympatyczny... jakby dziecko miało też zaraz wypaść :P a jak dochodzie do tego potem opadnięty brzuch - marzenie :-D

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

08 cze 2012, 21:45

dostałam magnezin x3 dziennie, nospa x2 dziennie i luteine tak jak brałam x2 dziennie i że dużo leżeć, mam nadzieje że to coś pomoże i brzuszek będzie miekki i że bedę czuła ruchy Zosi tak jak przed tem. czyli co sądzicie nie muszę się az tak martwić?? aha kazał mi jeszcze pis 0,5 l soku pomidorowego dziennie

[ Dodano: 08-06-2012, 21:47 ]
kulam się do łóżeczka i jutro rano przeczytam :-) co jeszcze napisałyście i życzę miłej nocy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość