Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lis 2008, 15:29

Witam,

Edulitko jak fajnie ,ze nie masz wody :ico_oczko: ,to wreszcie przesłałaś fotki :ico_brawa_01: .Jak zawsze śliczna Niki i śliczni rodzice :ico_brawa_01: ,po prostu cudne zdjęcia.Niki chyba bardzo lubi sie fotografować,bo wygląda jakby wykonywała wszystkie polecenia ,te minki, te pozy -cud miód,prawdziwa modelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Już miałam pytać kiedy wreszcie przyslesz fotki i proszę :-D ,bardzo ładnie :-)

Anetko super,że serduszko za rok na kontrolę,czyli ok.

ja mam w rodzinie takiego dwulatka(jest z 7 marca),który waży 17kg i mierzy 106cm,na bilansie lekarka była w szoku,że taki zniego wielkolud.Bartek jak stanie koło niego to taka kruszynka :ico_oczko:

Kasiu trzymam kciuki,żeby poród był bezbolesny,nic się nie denerwuj,pójdzie jak po maśle :ico_oczko:

Bartek mi teraz chętnie nawet chodzi spać w ciągu dnia,jak była ładna pogoda to nie można Go było położyć ,a teraz znów śpi prawie codziennie :ico_brawa_01: ,ale za to wieczorem hasa do 22 albo i dłużej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 lis 2008, 23:52

heeeej - co z Wami dziewczyneczki??

ja już po toaście :-D on line ;-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 lis 2008, 00:22

Marta pewnie już wszystkie śpią :-D

Obrazek

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lis 2008, 10:36

Witam i o zdrowie pytam :-D Ta pogoda to mnie denerwuje wczoraj słońce a dziś chmury :ico_zly: Mała dziś przespała mi całą noc a o 7 zawołała sikuuuuuuuu :ico_brawa_01: Martynka dziś w szkole do 18.30 to mam labe. Pralka pierze zmywarka zmywa żyć nie umierać :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 lis 2008, 11:10

Wiam
Fajnie masz Maziu a u mnie dziś nie ma wody ale tylko ciepłej co oni wyprawiaja :ico_zly: Pogoda to dziwna rzeczywiście u nas pruszy drobnym sniieżkiem :ico_szoking: ale ciepło jest i się rozpuszcza :-) zmykam na jazde później zajrze.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

06 lis 2008, 11:44

edulita pisze:rzeczywiście u nas pruszy drobnym sniieżkiem

No to swietnie - a ja tu licze na ladna pogode w Polsce, zeby przepedzic jesienna chandre :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dzis oczywiscie na nogach od 7 (Ola to ma zegarek w glowie i juz za 5 min. siodma wstala i wolala zeby tato wstawal - budzik mu dzwoni o 7 i wtedy razem schodza sobie na dol :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 lis 2008, 14:54

:516: -witam

Edulitko u Ciebie śnieg-strasznie lubię,chyba Cię odwiedzę :ico_oczko: ,u nas brzydko,nie pada ale wieje i nie jest zbyt ciepło :ico_placzek: ,ale chwilkę byliśmy na spacerku :-)

Maziu kochana ty sie lenisz,wszystko się samo zrobi a Ty co :ico_nienie: masz wolne,ja też tak chcę :-D .U nas zmywarka to na razie porażka,alergia by myła jedną szklankę,albo jeden talerzyk jak ją znam.U nas to nie byłaby oszczędnośc wody,no może czasu :ico_oczko: dla niej :ico_puknij:

a nas w tym tygodniu jakaś zmora dopadła,popsuło na się wczoraj DVD,wcześniej pralka,niech już kończy ten tydzień,bo dosyć tych awarii :ico_olaboga:

uciekam coś zrobić,bo Bartek śpi a ja przed kompem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 lis 2008, 14:59

dostałam od Bartka kolczyki - drogie, duże i nie w moim stylu - no jak mój mąż może patrząc na mnie widząc, że kolczyków nie noszę kupować mi wisielce - bo on chciał docenić mnie od serca prezentem - kompletnie nie trafił - miałam oddać i tak postanowiliśmy ale głupio mi
nie są aż tak straszne by ich nie założyć ale można je np. na komunie do jakiejś garsony, na sylwestra i już - starał się chłopak, a wystarczyło mnie słuchać :-/

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 lis 2008, 15:38

Maritta, - to może spróbujcie je odmienić idźcie razem do sklepu i wybierz taki w twoim guście, napewno chciał dobrze więc powiedz że się cieszysz z prezentu ale chciałabyś je nosic i dlatego chciałabys odmienić :-) - ja bym tak zrobiła :-D a swoja droga moze to tylko pierwsze wrażenie przyjrzyj sie im dokładniej.
Iwciu, - u mnie zmywara a jak wody nie ma to i ona nie umyje :-D a co do tego tygodnia to u ciebie sprzęty nawalają a u mnie wodociągi, też czekam na przyszły tydzień i mam nadzieje że będzie lepszy :-)
felicity, - gdzie suwaczek z odliczaniem dni do przyjazdu :ico_haha_01: juz lada dzień co ?

Mam pytanie czy u was tez tak jest że jak przez dzień lub dwa nie zrobicie prania to nagle rośnie wielka sterta- bo ja juz twierdze że i Marcin i Nikola to straszne brudasy dzień nie piore i juz sterta łachów do prania :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 lis 2008, 16:28

Edulitko ja od jakiegoś czasu codziennie mam pełną pralkę :ico_olaboga: ,teraz długie spodnie,bluzy,swetry i od razu więcej brudów :ico_szoking: .W lato prałam dwa razy w tygodniu, at teraz szkoda gadać :-)

Maritko może polubisz wisielce,a tak swoją drogą Ci nasi faceci naprawdę niesamowicie nas znają,jak wyskoczą z prezentem to matko ....Ja kiedyś na gwiazdkę chciałam taką dużą torbę,żeby do pracy wszystko w nią zabrać,to dostałam taką mmmmmmmeeeeeeeeeggggaaaaaaaa dużą,że ledwo ją nosiłam :ico_oczko: ,ale cóz trzeba było się cieszyć ,bo przecież chęci były..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość