Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

25 kwie 2012, 22:08

:ico_tort: 8 miesięcy :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego co najlepsze dla Maciusia!!!

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 kwie 2012, 22:42

:ico_tort: 8 miesięcy :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego co najlepsze dla Maciusia!!!
:ico_brawa_01:
Rosną dzieciaczki, ależ ten czas leci :ico_olaboga:

[ Dodano: 25-04-2012, 22:47 ]
Dziewczyny,a jak Wasze starszaki reagują na młodsze rodzeństwo? Bez problemów?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 kwie 2012, 22:50

:ico_tort: dla Maciusia:)

i ja uważam, ze nie ma reguły takiej, ze jak jedno grzeczne to drugie na pewno będzie niegrzeczne, kazde ma swoj charakter, swoją osobowość, którą kształci otoczenie. Na pewno jedno będzie lepsze w czymś od drugiego i tyle, wiec jak macie mozliwości na kolejne dziecie to starać się:0
Dziewczyny,a jak Wasze starszaki reagują na młodsze rodzeństwo? Bez problemów?
u mnie ksiażkowo, według Zawadzkiej (0statnio przeczytałam) była zazdrosć bo jednak pojawia sie ktoś i zajmuje przestrzeń, najfajniejsze porównanie: wyobraź sobie, ze mąż przyprowadza drugą kobietę do domu i mówi, że będzie od dziś z wami mieszkać, ale kocha wa tak samo.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 kwie 2012, 07:14

Wszystkiego naj dla Maciusia ;)

U nas nocka fajna bo mała obudziła się tylko raz.Wyspana jestem bardzo.Ale za to rano jak wstałam do WC to się dzień popsuł.Bo pewna @ rozkłada swoje walizki.A tak się już cieszyłam że tym razem udało się bez problemów zajść.Kupiliśmy wczoraj jedna test i miałam robić go no ale teraz to chyba zbędne. No i humor już mam do bani. A wczoraj P nawet Lilusi mówił że będzie mieć rodzeństwo.Cieszył się.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 kwie 2012, 07:33

nina, nie mogę się napatrzeć na te kolczyki

beti, tylko się cieszyć, że tak Filipkowi dopisuje apetyt

marcz89, mi też właśnie lekarz Azalie przepisał.

Kocura Bura
, :ico_prezent: dla Maciusia

Ja też się nie sugeruję takim stereotypem, że jak jedno grzeczne, to drugie diabełek. W sumie Piotruś bardziej mi w kość daje, ale nie łączę tego. Wiem, że gdyby był bardziej do gumy przekonany, to może by było podobnie. Wiki gdy płakała dostawała smoczka i po wszystkim, a Piotruś jest bardziej wymagający, trzeba go ponosić, poprzytulać, cycusia dać. A może później będzie grzeczniejszy, bo z kolei Wiki teraz jest "trudna".

szkieletorek, jak po wizycie?

Piotruś zdrowy, waży 9 kg

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 kwie 2012, 07:33

witam
elibell jak przytoczylas przyklad z kolejna kobieta, to jak tak sie czuje dzieciak ktoremu na swiat przychodzi rodzenstwo to dziekuje bardzo :ico_noniewiem:

nina a umialabys mi na priv poslac fotki takich dluzszych wiszacych co masz zrobione?to na pewno bym sobie jeszcze cos wybrala jak za jedna przesylka i podaj mi cennik, a moze na gg bedzie prosciej sie dogadac?podam ci adres do wysylki, ty podasz mi nr konta na wplate, co?no i kiedy sfinalizujemy akcje, bo ja w sobote juz wyjezdzam na majowke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 kwie 2012, 07:42

szkieletorek, nie ma co się martwić, jak podejdziecie na luzie do tego, to pewnie szybciej się uda

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 kwie 2012, 08:09

elibell jak przytoczylas przyklad z kolejna kobieta, to jak tak sie czuje dzieciak ktoremu na swiat przychodzi rodzenstwo to dziekuje bardzo
tak Zawadzka próbuje rodzicom przetłumaczyć co czuje dziecko:) Ale od nas zależne jak to starsze będziemy przyzwyczajać przez kilka miesięcy ciąży do tego:) Nie jest tak z tym źle:) Trzeba pamiętać, że nasze dzieci te pierwsze to jedynaki póki co, one nie znają co to dzielenie się mamą i tatą, zwłaszcza, że maluszek wymaga masy poświecenia.


szkieletorek, głowa do góry, będzie dobrze, wiem, że nie jest łatwo ale staraj się myśleć pozytywnie.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

26 kwie 2012, 09:00

Takie wypracowanie wam tu napisałam, a Filip podszedł, coś nacisna i całe wypociny tzw. trak szlafił :ico_oczko:
No to ogólnie napisze, że strasznie się uśmiałam z tego porównania elibell Ale rzeczywiście śwęta prawda! :-D

U nas Dominik (starszy syn 5 latek) bardzo czekał na braciszka. Ale oczywiście jest zazdrosny, mimo, ze poświęcamy mu 2x więcej uwagi. W sumie wszyskim sie podzieli ale od zabawek z daleka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 kwie 2012, 09:49

szkieletorek, jak po wizycie?
Pisałam wczoraj wieczorem chyba.
szkieletorek, nie ma co się martwić, jak podejdziecie na luzie do tego, to pewnie szybciej się uda
Nie no ja spinać się nie będę i starać na siłę ale wiesz okres spóźniał się tydz więc nadzieja była ogromna a nawet byłam pewna że się udało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości