Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 21:48

czyli co sądzicie nie muszę się az tak martwić??
Poki nie ma zagrozenia przedwczesnego porodu,szyjka sie nie skraca i rozwarcia nie ma to spokojnie - mysle,ze nie ma co panikowac.
Tylko koniecznie bierz ten magnez i wybeirz tabletki z najwieksza jego zawartoscia bo ja sie przekonalam za talbetki tabletkom nierowne - a musialam brac 6 tabl dziennie) i odpoczywaj duzo. Skurcze napewno przejdą. Ja mysle,ze poprostu Twoja macica intensywnie cwiczy do porodu :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 cze 2012, 22:27

Madleine, Czy jak boli cie spojenie to nie mozesz chodzic?
mnie najbardziej chodzi na początku. Właśnie w nocy jak muszę wstawać :ico_zly: i to łącznie z kręgosłupem. Jak chodzę to nie jest źle.

Kuleczka odpoczywaj dużo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 cze 2012, 23:33

Witam po dwudniowej rozłące :ico_haha_01:
Wczoraj cały dzień goście, dziś od rana ekipa remontowa a potem goście a wieczorkiem pojechałam sobie na kawkę i plotki do firmy :-)

Kurcze...tyle naklikałyście że już nie pamiętam połowy :ico_wstydzioch:

gosia888, Ty pytałaś czy nadal będę szukać Mutsy. No właśnie nie wiem ze względu na cenę :ico_noniewiem: Jutro mam zamiar z mężem do komisu się wybrać, może coś ciekawego wpadnie w oko. Bo skoro nie możemy już odkupić tego Mutsy to może kupimy jakiś wielofunkcyjny :ico_noniewiem: A jak nie to trudno...przepękamy jeszcze w tym po Jolce.

Marta, Aniula,ciekawa byłam czy Was tu jeszcze w dwupaku spotkam :ico_oczko:

No...i tyle pamiętam z tego co przeczytałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2012, 09:03

witam :ico_ciezarowka:
wczoraj Agatka postraszyła mamusię na noc- miałam skurcze co 6-8min ale podejrzanie za mało bolały to poszłam spać i już po skurczach ani śladu :ico_haha_01: ona koniecznie chce mamusi masaż szyjki we wtorek zafundować. :ico_oczko: a może gin będzie łaskawy i mi go oszczędzi :ico_haha_01: bo już chyba wole oxy...

Aniula jeju, takie umieranie świadome jest okropne :ico_placzek:
moja babcia niby lepiej sie ma ale lekarz mówi że jej stan jest bez zmian :ico_noniewiem:

kuleczka , może odczuwasz mocno skurcze B-H po prostu :ico_sorki: ważne że szyjka nie szaleje. leż i odpoczywaj grzecznie :ico_sorki:

Tosia, Agatka jeszcze w terminie, to jej nie drażnij że uparta bo sie bestia obrazi i nie wyjdzie ani w lipcu :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 cze 2012, 09:34

No właśnie nie wiem ze względu na cenę
ja się pocieszam że dobrze sprzedam :ico_haha_01:
ona koniecznie chce mamusi masaż szyjki we wtorek zafundować
straszny ból :ico_chory: pamiętam jak mi lekarz w szpitalu zrobił a ja że boli a on do mnie że tędy dziecko ma wyjść a już mnie boli :ico_zly:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 cze 2012, 09:44

Witajcie- zle sie bardzo dzisiaj czuje niedobrze mi, mam zgage i bieggunke a do tego stan podgoraczkowy:( Ale 32tc skonczony:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 cze 2012, 09:53

Mamusia28, jejku ale Ty źle znosisz tą ciążę :ico_olaboga: ale już niedługo :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 cze 2012, 10:23

Witam i ja

Nie wiem kto ale ktos pytal co sie stalo mojemu kuzynowi szedl sobie po miescie i zemdlal w szpitalu stwierdzili ze polowa serca nie funkcjonuje tak jak powinna a teraz jest pod respiratorem dostal jakiegos zapalenia nic praktycznie nie funkcjponuje :ico_placzek: :ico_placzek: ach brak slow a ja nie chce was tym zadreczac :ico_placzek:

U mnie dobrze caly czas w dwupaku :ico_ciezarowka:

Mamusia28, wspolczuje :ico_pocieszyciel:

no i wiecejnie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 cze 2012, 10:30

witam z rana :ico_kawa:
ja jakos kiepski humor mam.
Wczoraj mnei maz wkurzyl i to chyba dlatego. musze sie zabrac za obiad a nie mam pomyslu :ico_noniewiem:
teraz jest pod respiratorem dostal jakiegos zapalenia nic praktycznie nie funkcjponuje
Pewnie dostal silnego zapalenie miesnia sercowego...to bardzo czesto prowadzi do trwalej niewydolnosci.A szukają mu dawcy?? Może sie uda??? Trzebaa wierzyc... :(
zle sie bardzo dzisiaj czuje
wspolczuje :(

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 cze 2012, 10:34

Madleine, jest pierwszy na liscie ale dostal jakiegos zapalenia wewnetrznego ze niby operacja bylaby ryzykowna :ico_placzek:

Tez sie zastanawiam co zrobic na obiad :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość