eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

10 sie 2008, 08:47

A u nas temp ciągle taka sama poniżej 38 nie schodzi :ico_placzek: nawet czopki nie pomagają :ico_olaboga: Własnie suzkam tel do pediatry.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

10 sie 2008, 09:12

eSKa, biedny Oluś, a probowalas dac mu dac polowke czopka pyralginum?? ma jeszcze jakies inne objawy czy tylko goraczka?

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

10 sie 2008, 10:34

eve81 pisze:ma jeszcze jakies inne objawy czy tylko goraczka?
tylko gorączka, pól godz temu dałam mu czopka a temp ciągle 38,5 :ico_noniewiem:
Dzwoniłam do lekarki i ona powiedziała że mogę spróbować mu zbić temp przez zimne okłady ale Olek szarpie się ze mną bo nie chce żebym mu jakies szmatki przytykała do czoła :ico_zly: więc jeszcze tak źle z nim nie jest :ico_oczko: Jak mu się nie poprawi to po południu jedziemy do tej lekarki.

Dzięki dziewczynki za komentarze odnośnie nowej fryzury mojego "kaloryferka" :ico_haha_02:

Eve fajnie że mężusiowi praca się ustabilizowała :ico_brawa_01:
a tym biletem dla mamy to mnei zszokowałaś, a czy do tego dochodzą jeszcze ajkieś opłaty??

Kocura wypoczywajcie i tak jak pisała Eve jedźcie ostrożnie, trzymam kciuki za piękną pogodę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

10 sie 2008, 15:13

Hej dziewczynki.

Ja wczoraj nie zdążyłam już nic napisać do was.Wesele bardzo udane,choć długo nie byłam bo tylko do 23 ale było super,towarzystwo całe tak się fajnie bawiło :ico_brawa_01: Kacperek był z mamą która u nas spała.Teraz mały zasnoł na druga drzemkę ale przed zaśnięciem tak strasznie mi płakał :ico_olaboga: nie wiem co mu się stało.

A co do Ł to dalej milczy,wczoraj nic do niego nie pisałam i dziś też narazie nie i nie zamierzam dopóki on nie napisze :ico_nienie:

Eska mam nadzieję ze to od ząbków gorączka ale lepiej sprawdzić :ico_noniewiem: A nowa fryzurka Olusia jest boska po prostu :-D Teraz jest największy przystojniak na wątku :-D
Ania super że rozmowa sie udała,niema co się gniewać :-D

Ula super że już wróciliście,będzie więcej czytania :-D
Eve cieszę się że twój mężuś dostał ten kontrakt :ico_brawa_01: powoli wszystko wam sie ułoży tam :ico_brawa_01: I jestem w szoku jaki ten bilet tani :ico_szoking:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

10 sie 2008, 19:00

Kicia10 pisze: nie zamierzam dopóki on nie napisze
ja chyba też bym tak zrobiła, choć z moim A byłoby to pewnie bardzo długie milczenie bo on uparciuch jest niesamowity i jak już coś sobie postanowi to trwa przy tym uparcie :ico_zly:

Kicia10 pisze:nowa fryzurka Olusia jest boska po prostu
:ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje w imieniu Olka :-)

Aniu ci Twoi teściowie to już naprawdę nie wiedzą o co się obrażać :ico_puknij: Dobrze że udało wam się wyjaśnic tę sytuację..

Kicia super że troche odetchnęłaś i oderwałaś się od codziennosci, krótko bo krótko ale lepsza taka zabawa niż wcale. Najbardziej ubolewam że zdjęc nie będzie :ico_placzek:

A my byliśmy u pani doktor, Olek narobił krzyku jakby go conajmniej chciała poćwiartować :ico_olaboga: Dalej nie wiem co dokładnie mu jest, gorączka nadal wysoka 38,7 ale teraz dałam mu czopek pyralginum (Eve trafiła w dziesiątke :ico_oczko: ale nam lekarka kazała dawać 1/3 :ico_noniewiem: - )
do tego doszło lekko zaczerwienione gardło i na to mamy tantum verde + smoczek obsmarowany fioletem na noc, poza tym syrop Eurespal, granulki oscillococinum, i wit C czyli Cebion i apteczka w momencie zaopatrzona. A najlepsze to że ta godzinka poza domem kosztowała nas 156zł :ico_szoking: (50 lekarz, reszta apteka) Oczywiscie dla Olka dałabym i 1000zł ale ciekawa jestem co wtedy jak kogos nie stać na takie drogie lekarstwa :ico_olaboga:

Mam ogromną nadzieje ze Olek pozwoli mi na faszerowanie go tym wszystkim bo włożenie czopka było koszmarem po prostu wypychał każdy najmniejszy kawałeczek :ico_olaboga:

Na razie tyle zmykam do tego mojego ciepłego łobuza :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

10 sie 2008, 19:31

Hej dziewczynki dzisiaj intensywnie spedzalismy dzien, moja mama wyciagnela mnie i bratowa na spacer. Wzielysmy wozki i prawe 3 godziny lazenia po kielcach. Ale bylo super. Potem cos dzieciaki zjadly i na huśtawki, postaram sie wkleic zdjecia, moze mi sie uda :)

niestety musze je wrzucic na fotosik i wtedy, narazie jak chcecie to są tutaj : http://picasaweb.google.com/ewasiek30/SpacerIHuTawki

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

10 sie 2008, 21:31

eSKa pisze:Najbardziej ubolewam że zdjęc nie będzie :ico_placzek:
no ja też nad tym ubolewam.

My z Ł dziś mamy rocznicę.Jesteśmy 4 lata razem,przypomniało mi się to po południu i napisałam do Ł smsa czy pamięta jaki dziś dzień i napisałam że go kocham i tęsknie a on nic nie odpisać ani nic :ico_placzek: zaje.... co?Jeśli po tym smsie się nie odezwał to ja już milczę .Nigdy tak długo sie do mnie nie odzywał,najdłużej to było dwa dni i kurcze nawet nie wiem o co mu tak naprawdę chodzi :ico_placzek: złapałam doła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2008, 08:38

eSKa, te 150zl za bilecik to juz z wszystkim :-D bilet kosztowal 10zl w obie strony bo byla promocja bez oplat lotniskowych, dodatkowo 106zl za bagaz i 34zl za platnosc karta
gdybym nie wykupywala bagazu to bilet by kosztowal 44zl w obie strony :-D
w sumie zawsze mozna sie spakowac do podrecznego nie?? tam przysluguje 10kg wiec luz
no ale mamie bagaz wykupilam bo pewnie zabierze dla nas wiekszosc rzeczy :ico_oczko:

eSKa pisze:A najlepsze to że ta godzinka poza domem kosztowała nas 156zł :ico_szoking: (50 lekarz, reszta apteka) Oczywiscie dla Olka dałabym i 1000zł ale ciekawa jestem co wtedy jak kogos nie stać na takie drogie lekarstwa :ico_olaboga:


nooo dokladnie, wiesz ja czasem jak szlam do lekarza ze soba i lekarka mi przepisala jakies drogie leki to ich nie wykupywalam :ico_wstydzioch:
oczywiscie dla Szymona wykupuje zawsze bo na nim nie oszczedzam :ico_nienie:
za to tutaj zadna matka nie ma takich problemow, bo wszystkie leki na recepte dla dzieci i kobiet w ciazy sa za darmo, a dla pozostalych ludzi placi sie tylko 7,5F za realizacje recepty, niewazne ile jest na niej lekow wiec tez korzystaniej.

ewasiek, widze ze zalozylas sobie album na picassa :-D i bardzo dobrze, tam fotki sie duuuuzo lepiej oglada niz na fotosiku :ico_sorki:
obejrzalam fotki, Michałek śliczny a Ty chyba wyszczuplałaś, co>>>????

ide dalej spac bo Szymon wlasnie sam zasnal, widze na niani video...hihi :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

11 sie 2008, 10:47

Juz jestem!!!
W poniedziałek wyjechalismy z Białego.Pogoda była cudna.27 stopni słoneczko, trochę nie za dobra na jazdę ale było fajnie.Benek połowę drogi śpiewał , gadał potem padł i spał.Gdy tylko dojechaliśmy do Rynu pogoda zaczęła sie psuć.W skrócie weszliśmy do domku a tu ulewa.I tak ze 2 godziny.Potem mała przerwa i padało i wiało tak do środy.Domek był ok 100 m od jeziora a na jeziorze 8 w skali Boforta.Nie ma co , w tamtym roku ledwie wyszliśmy z wody jak był ten szkwał co pozabijał ludzi a w tym troszke mniejszy wiaterek.Ma sie to szczęście.Na szczęście w czwartek była fajna pogoda.Misiek popływał sobie łódką a my spacerowaliśmy wzdłóż brzegu.Benek bardzo lubi naprawiać nasz samochód.To znaczy stuka w koła i wkłada ręke pod nadkole.Na szczęscie nie ma tam nie co by mogł zrobić mu krzywdę.Potem wygląda jak syn mechanika :ico_haha_01: Zaraz ale on jest synem mechanika tyle że motocyklowego :ico_brawa_01: W piątek wyjechaliśmy troszkę wcześniej bo chcielismy zajechać w stare miejsca.Bylismy w Rucianym na golonce najlepszej na świecie.Benek miło mnie zaskoczył.Bardzo ładnie sie zachowywał w restauracji.Jadł razem z nami ziemniaki i rybę.Najmilsze było to że kelnerka która nas obsłógiwała w tamtym roku poznała nas i chwilke porozmawialiśmy.Kupiliśmy małemu balona i bandamę.Sam sobie wybrał.Chyba ma po mnie gust do czaszek :ico_brawa_01: .Pojechaliśmy jeszcze do Wiartla.Chcielismy sobie popływać i pobawić sie z małym nad wodą ale nadciągnęła burza i trzeba było uciekać.Była taka ulewa że w Kolnie drogi były nieprzejezdne, tyle było wody.Wrócilismy do domu, panie i znowu w drogę tym razem do teściów, na urodziny Chińczyka-Miśka brata.Powrót wczoraj wieczorem, kłótnia i spanie.Podsumowując-Pogoda była do niczego ale najwżniejsze ze Misiek spędził trochę czasu z Benkiem.Teraz tylko czekam na długi weekend.Może uda sie nam spędzić troche czasu razem bez gości?

Eska w jaki sposób obcięłas Olkowi włosy.Ja próbuje ale Benek nawet przez sen macha rękoma nad głową,.


Przed domkiem

Obrazek

Na spacerze wzdłurz nabrzerza

Obrazek

Widok z pomostu na miasto
Obrazek

Widok na zamek
Obrazek

Na zamku
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Odpoczynek przd domkiem

Obrazek

Droga na przystań w Rucianym Nida
Obrazek

Przed knajpą Kolorada
Obrazek

Eska w jaki sposób obcięłas Olkowi włosy.Ja próbuje ale Benek nawet przez sen macha rękoma nad głową,.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 sie 2008, 15:13

NO bo nie uwierze :ico_szoking: :ico_szoking: ostatni poscik wczoraj 10.47 :ico_olaboga:
Ja mimo że mam dziś wolne to wpadłam tylko na chwile, Olek już nie ma takiej temp. aktualnie mamy 37.1 ale to co się z nim dzieje przechodzi wszelkie granice. Na krok nie można go zostawić bo od razu ryk że słychać na całej ulicy, spać nie chce choć oczy już ma prawie zamknięte, ale nie twardo wstaje i pcha się na ręce. Cos mi się wydaje że to nie trzydniówka bo już pewnie byłby w kropki, teraz to już bardziej zębami mi zalatuje, choć lekki kaszelek też czasem się pojawia z tym że Olek zawsze lubił udawać że kaszle, więc już sama nie wiem.

ulamisiula pisze:Eska w jaki sposób obcięłas Olkowi włosy.Ja próbuje ale Benek nawet przez sen macha rękoma nad głową,.
Obcinała go kuzynka, Olek siedział u mnie na kolanach, było dwóch zagadywaczy, poza tym leciała woda w umywalce a on się taplał, ale i tak było cięzko :-D

Ulamisiula fotki fajniusie, oj to pojeździliście, szkoda tylko że na miejscu nie było okazji na opalanko i wylegiwanie nad jeziorkiem, a ja się pytam co to za laska na tych zdjęciach :ico_oczko: Jeszcze raz napisz że jesteś gruba a :ico_nerwusek: + :wpale: + :ico_puknij: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość