Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

06 lis 2008, 16:36

Hej laleczki

Wszystko ucichło, skurcze też :ico_brawa_01: Chciałabym urodzić po niedzieli np. 12-tego na roczek Różyczki :ico_brawa_01: ale niech to maluch decyduje. Z 3cm najdłużej chodziła Edulitka więc mam nadzieję że najdalej za 2 tygodnie poznamy gościa :-D

Wczoraj miałam poważną rozmowę z Wiktorkiem i powiedziałam mu, że zamówiłam na allegro CLIFFORDA (ukochany piesek Konrada z kanału MINI MINI) którego da braciszkowi jak odwiedzi go w szpitalu, a że paczka jeszcze nie dotarła więc ma siedzieć spokojnie :-D :-D :-D Konrad natomiast ma taką mięciutką krówkę dla brata, bardzo mu się podoba i świetnie się orientuje że to prezent. Ciekawe tylko czy jak przyjdzie im się wymienić to czy nie będzie problemu??? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


MARITTA rozumiem, że głupio wyszło z tymi kolczykami ale u nas jest podobnie. Przeważnie prezent ustalamy bo jak on już sam wybierze, to nie dość że za drogo to jeszcze jakby zupełnie mnie nie znał :-D :-D :-D

EDULITA już Ci pisałam, jestem ZACHWYCONA Waszą sesją :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niki to profesjonalna modelka :ico_brawa_01: U nas z praniem to nie wiem skąd się bierze, niby z gównem się nie bijemy a sterty rosną :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

06 lis 2008, 17:45

Hej
kasiulka, ja z rozwarciem 3 cm chodziłam 5 dni :ico_haha_01:
edulita, Niki jest wspaniała. Wiem, wiem, powtarzam się :-) :-)
A z tymi mężowskimi prezentami, to zazwyczaj kończy się tragedią :-D Mój ma zakaz kupowania mi czegokolwiek :ico_wstydzioch: .
Maciej u dziadków, bo nadrabiam zaległości. Mam nadzieję, że mam jeszcze z 1,5 godzinki luzu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 lis 2008, 19:04

Uff - a ja myślałam, że tylko mój Bartek taki... :ico_noniewiem: popatrzyłam na nie - powyobrażałam sobie jak to miło będzie założyć je na naszą 10 rocznicę ślubu - dojrzeję do nich może wtedy ;-) - i postanowiłam zostawić - obiecany mam zegarek na Gwiazdkę więc luz, dziś kupiłam sobie piekarnik, taki mały wolnostojący bo żadnego nie mam, no i w końcu zaczęło mi go brakować :-D to się pocieszyłam :-P praktyczna pani się zrobiłam, ale jakby mi go Bartek kupił to chyba wyleciałby razem balkonem :-D

Kasiulka - to ja czekam w imieniu mojej córeczki na prezent od Ciebie :-D

Chloe - moi też zabrali Lalki na spacer :-) ale już są :-P

idę zatem...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 lis 2008, 20:17

Kasiulka, - malutki sam sobie wybierze kiedy a tak szczeże mówiąc to może z tym rozwarciem pochodziłabym dłużej ale Marcin mi pomógł :ico_wstydzioch: w sumie musiał bo zaraz kilka dni po porodzie miałam obrone :ico_noniewiem: ale ty Kasiu nigdzie się nie śpieszysz więc niech Wiktorek sam decyduje :-D
Kasiu w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wybieramy się do Szczecina na konsultacje z Niki ale teraz to już chyba przed samym porodm nie będe Ci głowy zawracała.
chloee, Maritta, - fajnie macie bo ja dziś tez dużo bym dała żeby Niki z kimś wyszła bo miałam kupe sprzątania a z tą moją pomocnicą to dwa razy tak długo sie sprząta :-D ale nie było chętnych zeby dzis ją gdzieś porwać :ico_oczko:

Dziękuje w imieniu Nikoli dziewczynki że tak słodzicie bardzo nam miło.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 lis 2008, 12:28

Witam od wczoraj ni miałam dostepu do tt niewiem co się tam dzieje u nich :-D Co do kolczyków to w tamtym roku zażyczyłam sobie nowe, no ale chodziło mi o takie dla dorosłych :-D A ja dostałam kolczyki jak bym szła do komuni :-D No mąz się wielce tłumaczył że połowa wypłaty na to poszło bo jeszcze wisiorek do tego był :ico_szoking: I napewno to sa kolczyki dla dorosłych :ico_szoking: :-D :-D :-D No ponosiłam je dwa miesiace po czym dałam Martynce :ico_haha_01: A mój mąz obrażony na całego, powiedział że już nic z bizuteri nie dostane bo rozdaje dzieciom. :-) Ale on tak ma jak mi kupi pierscionek to go ledwo widac na palcu, zawsze się tłumaczy że on myślał ze ja lubie takie delikatne cacka :-) Ojjjjjj z tym facetami wesoło jest :-D :ico_haha_01: U nas chyba dzisiaj jeszcze zimniej niż wczoraj brrrrrrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 lis 2008, 13:57

u nas też zimnica.

Maziu,może poprostu Twój maż intuicyjnie (jeżeli oni maja intuicję :ico_noniewiem: ) nie lubi się wyrózniać i dlatego takie delikatne i malusie prezenciki ci kupuje.

ja też wczoraj niemogłam wejść na obcasy :-D

Asiu daj znać czy Wiki już zdrowa?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 lis 2008, 20:27

O ja ale tu dziś znowu malutko nas :/ ale wekend się zaczoł więc chyba dlatego :-)
My dziś z Niki cały dzień latałyśmy po sklepach i szukałyśmy jej kozaczków i znalazłyśmy w końcu takie które i mi i jej sie podobały no i miały wysokie podbicie z tymi jej stupkami to cięzko kupic jej buciki :ico_noniewiem: jestem padnięta tym lataniem ale najważniejsze że zakupy się udały :-D
Miłego wieczorku życze :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 lis 2008, 20:33

mnie to czeka jutro szukanie botków dla moich ksieżniczek :-) Miłego weekendu :-D I wieczoru :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 lis 2008, 01:28

Hej
przepraszam, że znowu się zgubiłam ale już się usprawiedliwiam, tylko:
buziaki z okazji urodzin Marittki i wszystkich dzieciaczków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Edulitko napisałam ci maila, ale się powtórzę rewelacyjna sesja zdjęciowa i wielki szacun dla fotografa, rewelacyjna zabawa photoshopem!!!! :ico_brawa_01:
Kasiulka jak tam się trzymacie??
Marittka, dawaj fotki tych bimbałek bom strasznie ciekawa co też ten Bartuś wykombinował :ico_puknij:
Mazia no powalił mnie twój tekst o tych miniaturkach :ico_oczko: chłopu jak nie pokażesz dokładnie to sam chyba nie wymyśli co byś chciała :ico_haha_02:

u nas ostatnio akcja była Jaś znowu się rozchorował i jak zawsze poszło mu w oskrzela, zwykłe przeziębienie, ponoć to jest związane z jakąś alergią ale nie wiem jeszcze dokładnie, więc pewnej nocy zaczął się dusić, w panice pojechaliśmy do szpitala, dostał zastrzyki i inhalacje rozkurczowe i po jakimś czasie nas puścili do domu, teraz czeka go długie leczenie, bo w przeciwnym razie grozi mu astma. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 lis 2008, 13:55

Witajcie
:-/ riterko,współczuję. Życzę zdrówka dla Jasia, a z tą astmą, to trzeba walczyć, by nie dorwała małego Wielki :ico_buziaczki_big: od nas.
Znikam. Dziś mamy gości i świętujemy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość