karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 kwie 2012, 10:53

Witajcie mamuśki,tak chciałabym sobie z wami popisać,ale kompletnie brak mi czasu :(

Jagódka wczoraj na wieczór gorączki dostała,cały dzien było ok a tutaj niespodzianka :ico_noniewiem: teraz śpi i jakas taka nie wyrazna jest :ico_noniewiem: sutno jej bo miała isc do taty,ale chyba tate jej sciągne do domu co z nią posiedzi .

Oliwka wczoraj była szczepiona ,waży prawie 9 kilo,i ma 75cm :)

szkieletorek, następnym razem napewno sie uda :)

Co do reagowania starszaków na młodsze rodzeństwo,to Oluś jak urodziła sie Jagódka strasznie chisteryzował ,ale on był 3 letnim dzieciaczkiem takim wyciumkanym ,Jak urodziła sie Oliwia normalnie to przyjeli jakby tak miało być :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

26 kwie 2012, 11:01

Ja mam 8 lat młodszą siostrę. Byłam na tyle duża, że nie robiłam dziwnych akcji,ale pamiętam, że było mi przykro, bo cała uwaga rodziców i dziadków skupiła się na Ewie. Synowie znajomej(różnica chyba 4lat)tak się biją, że drzazgi lecą :ico_olaboga: ostatnio nawet jeden drugiemu ucho naderwał. A starszy jest okropníe zazdrosmy :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 26-04-2012, 11:04 ]
szkieletorek oj szkoda, że @ przyszła :-(
karina zdrówka dla Jagody :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 kwie 2012, 11:16

martasz, moje też się tłuką :-D puki co bez Oliwii,bo za mała. Ale nie aż tak żeby sobie jakąś krzywdę zrobić

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 kwie 2012, 11:34

Cześć kawowo :ico_kawa:

szkieletoreknajważniejsze,że wiesz,że dzieci możecie mieć, więc teraz zostaje przyjemność z korzystania i oczekiwania na dwie kreski :-)

A co do reakcji Zu na Młodego- super!
Nie wiem, może fajnie zgrały się dwa czynniki- odpowiednia róznica wieku i fakt,że Zuzia jest dziewczynką. W stosunku do Maćka zachowuje się jak mała kobietka, często naśladuje moje zachowania i potrafi go świetnie zabawić i rozśmieszyć :ico_haha_01:
Zazdrości nie ma, czasem jakiś foszek, ale bywały takie foszki nawet jak Maćka nie było- puszczam obok uszu :ico_oczko:

karina22, zdróweczka dla Córeczki :-)

Myśmy- smok dwugłowy :-D - odprowadzili Zu do przedszkolka z rana. Czyli mini spacerek za nami.
Maciek zachwycony chustą, ja też coraz bardziej.
Myślałam,że jak będzie większy to jakoś gorzej mi będzie go nosić, a jest lepiej, bo wreszcie jest stabilny, a nie taki mięciutki gibający się noworodek :ico_haha_01:

izuś jak po rozmowie W Mc?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

26 kwie 2012, 12:51

My to byśmy chcieli wycelować w dziewczynkę i mieć parkę :-) ale jak będzie chłopak też fajnie ;-) zawsze mi się marzyło mieć chłopca, a potem dziewczynkę żeby brat siostrą się opiekował :-) ale statystycznie większe szanse na chłopaka :ico_haha_02:

[ Dodano: 26-04-2012, 12:54 ]
izus jak rozmowa?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 kwie 2012, 14:49

My to byśmy chcieli wycelować w dziewczynkę i mieć parkę :-) ale jak będzie chłopak też fajnie ;-) zawsze mi się marzyło mieć chłopca, a potem dziewczynkę żeby brat siostrą się opiekował :-) ale statystycznie większe szanse na chłopaka :ico_haha_02:
Czemu większe szanse na chłopaka ?
My teraz chcielibyśmy synka właśnie by była parka.P bardzo marzy o synu.

Byłyśmy na 3 godzinnym spacerku.Teraz wpadłam do domu dac małej zupkę , sama tez zjem obiad i ruszamy dalej.

Gorąco ... uffff

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

26 kwie 2012, 21:04

My to byśmy chcieli wycelować w dziewczynkę i mieć parkę :-) ale jak będzie chłopak też fajnie ;-) zawsze mi się marzyło mieć chłopca, a potem dziewczynkę żeby brat siostrą się opiekował :-) ale statystycznie większe szanse na chłopaka :ico_haha_02:
Czemu większe szanse na chłopaka ?
My teraz chcielibyśmy synka właśnie by była parka.P bardzo marzy o synu.
U Łukasza w rodzinie to to prawie sami chłopcy i śmiejemy się, że silne męskie geny ;-)

Wszystkie w terenie, że tak pusto? My byliśmy u mogej kumpeli i na spacerze 4godziny:-) kupiłam Antkowi kapelusik :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 kwie 2012, 22:04

hej dziewczyny!

przepraszam, ze dlugo nie wpadalam ale malo czasu ostatnio mialam.. ale od dzis postaram sie zagladac regularnie :ico_sorki:

u nas po chrzcie, milo bylo, na tace nie dalismy bo na naukach dzien przed chrztem szczerze mowiac wylecialo nam to z glowy a i bylismy pierwszymi ktorych na koniec poprosil o podpisy i jakos zapomnielismy, jakby ktos przed nami byl i by dal to inaczej a tak wyszlo jak wyszlo. ale i ksiadz byl taki 'na luzie', troche zartowal co nie zawsze mu wychodzilo ale jakis taki 'normalny' byl.. i uroczystosc ok, w restauracji ok takze jestem zadowolona :-)
tylko Olis nic mi nie dal w Pl odpoczac bo nie moglam nawet siku isc bo bal sie z kimkolwiek zostac i od razu w histerie wpadal.. nawet przy M.. tylko do mnie na rece caly czas bo inaczej ryk, ale czego sie spodziewac jak cale swoje zycie 24/7 ze mna :ico_sorki:

zabkow u nas nadal nie widac.. Olis dalej raczkuje i juz coraz czesciej probuje wstac i stac bez podporki, po prostu puszcza sie stolu, nieraz po 3-4 sek mu sie uda ustac, spada na pupke i dalej probuje :ico_haha_01: trupta tez sobie jak sie trzyma stolu czy kanapy to wzdluz sobie pojdzie jak cos go zainteresuje :-) zupek nadal mi nie je.. :(


nina swietne te kolczyki co robisz, a sprzedajesz je gdzies do sklepu czy tylko po znajomych na razie? i to sama wpadlas na taki pomysl czy do kogos sie podlaczylas? sliczne sa :ico_brawa_01:

tyle, bo te kolczyki mi wpadly w oko jak przegladalam forum, ide Was doczytac i od dzisiaj bede czesciej, bo sie stesknilam za Wami :ico_wstydzioch:
buziaki, dobranoc i zdrowka i naj naj dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 26-04-2012, 22:06 ]
Beti fajnie, ze sie tu pojawilas, juz wszystko macie porobione w mieszkaniu? pewnie tak bo to daaawno sie nie odzywalas :ico_olaboga:

[ Dodano: 26-04-2012, 22:21 ]
izus wybacz ze troche nie w temacie jestem, ale czemu zmieniasz prace? zwolnilas sie juz ze stacji czy nie podoba Ci sie tam?

co do tabletek ja w Pl zawsze bralam Microgynon, tu biore jakies Cerazette i nieraz zapomne, budzik mam na 17, ale czasami biore i o 22 a czasami o jednej zapominam i nigdy plamien zadnych nie mialam.. a i @ poki co nie mam :ico_oczko: ale slyszalam ze sa takie tabletki co wlasnie trzeba brac dokladnie o tej samej porze, kolezanka takie miala ale nie wiem jak sie nazywaly. zawsze mozna zmienic jak nie odpowiadaja :ico_oczko:
shell jako jedyna firma paliwowa w Polsce wprowadziło na rynek nowe paliwo zamiast podstawowego :-D oszczędne paliwo Fuel Save 95 i diesel :ico_oczko:
w UK tez jest Shell i tez mamy to fuel save ale nie wiem od kiedy
Antek ma 5 ząbek :-D
gratulacje!!! :ico_brawa_01: strasznie zazdroszcze :ico_wstydzioch:

a Nina jak tam zabki Alanka?

szkieletorek
to widze, ze sie powaznie staracie.. a tak jak dziewczyny mowia, moze troszke spokojniej do tego podejdzcie, mniej stresu i moze szybciej sie wtedy uda? podziwiam Cie, ze juz tak szybiutko jestes gotowa na kolejne malenstwo i trzymam kciuki, napewno Wam sie niedlugo uda :-)

karina zdrowka dla Jagodki :ico_sorki: :ico_sorki:
U Łukasza w rodzinie to to prawie sami chłopcy i śmiejemy się, że silne męskie geny ;-)
u M sami chlopacy a u mnie same dziewczyny, teraz mamy chlopca to nadzieja na nastepna dziewczynke :ico_oczko:

a i :ico_tort: za 9 mcy Oliwka :-)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

26 kwie 2012, 23:11

a i :ico_tort: za 9 mcy Oliwka :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego Najlepszego!!! Żeby szybko i bezboleśnie ząbki przyszły :-) . Duży już z Niego chłopczyk.
Aguś super, ze w końcu zajrzałaś bo długo Cię nie było.

Karina zdrowia dla córci życzę :ico_sorki: .

U Nas z obu stron same chłopaki, a ja tak marzę o dziewczynce :-D .

Super pogada dziś była, a ma być coraz cieplej. R ma wolne od soboty i dopiero w piątek do pracy idzie więc będziemy z małym na spacerki gdzieś dalej jeździć. Może do lasu.
A Izabeli z tatuażem niema, a tak chciałam go zobaczyć :ico_placzek:

Eryka znowu wysypało na klatce, plecach i karku :ico_olaboga: . Ja już nie wiem od czego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 kwie 2012, 07:10

Dzień dobry :ico_kawa:

Hehe, no tak, Maciek przesypia całe noce :ico_haha_01: tylko,że dzień się dziś zaczął o 5.15.
No i w nocy było papu :ico_olaboga:
I po-przesypialiśmy całe noce :ico_olaboga:
Małpka mała, wrrr...
A Izabeli z tatuażem niema, a tak chciałam go zobaczyć
no właśnie- ja też!

Agus, jaki Piękny 9-miesięczny :ico_brawa_01: Całuski dla niego!
Ale mieliście wyjazd :ico_olaboga: chodzi mi o Twój odpoczynek, to Ci maminsynek z Oliwcia :-)

Jakie plany na dziś?
Ja pójdę do Zu na 9.15, bo mają zajęcia otwarte i sobie popodglądam Bączka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości