Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 cze 2012, 10:38

Madleine, jest pierwszy na liscie ale dostal jakiegos zapalenia wewnetrznego ze niby operacja bylaby ryzykowna
o jejku ,mam nadzieje,ze uda sie pokonac infekcje i bedzie mogl miec szybko przeszczep....

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 cze 2012, 12:03

Madleine, ja tez mam taka nadzieje :ico_sorki: modle sie o to codziennie


Ja wlasnie posprzatalam mieszkanko mysle ze wszystko zrobilam przed szpitalem ewentualnie jutro male poprawki :ico_noniewiem: Zamierzam dzis i jutro najesc sie czeresni truskawek fast-foodow o a moze jak pogoda dopisze to wybierzemy sie na dzialeczke tak musze zjesc spalona kielbaske i wypic duza szklanke pepsi :ico_wstydzioch: a moze szklaneczke zimnego piwa :ico_wstydzioch: tak wlasnie zrobie :-D

A wy dziewuszki gdzie sie podziewacie???

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2012, 15:18

Zamierzam dzis i jutro najesc sie czeresni truskawek fast-foodow o a moze jak pogoda dopisze to wybierzemy sie na dzialeczke tak musze zjesc spalona kielbaske i wypic duza szklanke pepsi :ico_wstydzioch: a moze szklaneczke zimnego piwa :ico_wstydzioch: tak wlasnie zrobie :-D
hehe. ja od połowy majka jakcoś jadłam niezdrowego to się śmiałam że to w ramach "ostatniego posiłku" :ico_haha_01: teraz po prostu jem, już bez komentarzy, hehe.
mam nerwa dziś - chłopaki mnie wkurzyli to i na Agatke zła jestem że nie wychodzi :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 cze 2012, 15:54

Dziewczyny czy moge brac wegiel albo smecte w ciazy? Strasznie mi siedzi cos na zoladku, nie moge zwymiotowac tempka rosnie 37,6 :(

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 cze 2012, 16:24

Mamusia28, zadzwon do swojego lekarza. nie bierz nic na wlasna rękę. Zrob sobie mocnej mięty i wypij. Ja bym zadnych lekarstw na wlasna reke wolala nie brac...
temp 37,6 to dalej stan podgoraczkowy wiec spokojnie - gorączka u dorosłego zaczyna sie od 38,5 stopnia. A masz biegunke? Zebys sie tylko nie odwodnila tylko :( :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 cze 2012, 18:39

Marta26, nie denerwuj się na malutką. nie jej wina, że u mamusi jej najlepiej :ico_nienie:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 cze 2012, 20:42

moja ginka nie odbiera tel w weekend:( tempka skoczyla do 38, zwymiotowalam, wzielam paracetamol moze jakos dozyje do jutra.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2012, 22:37

Witam.

Mamusia28, kurcze współczuję tego samopoczucia :ico_olaboga: Sama nie wiem co Ci doradzić :ico_noniewiem:

Aniula masakra z tym kuzynem ale co to znaczy że operacja może być ryzykowna skoro bez operacji nie ma żadnych szans :ico_puknij: Ręce opadają :ico_zly:
Życie mnie nauczyło, że kto nie ryzykuje ten nie ma!
Zdrowia dla chłopaka!

Jest tu ktoś, kogo mąż dzisiaj nie wkurzył?
Mój jutro o 7 ma samolot do Monachium i znów go kilka dni nie będzie i zamiast korzystać z tego że ma wolne i może posiedzieć z żoną i dzieckiem to pojechał dziś na pół dnia do mamusi i wrócił wieczorem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Przecież z Jolką mija się w tygodniu bo on do pracy, mała śpi a jak on wraca to ona już idzie spać albo już śpi :ico_zly: Po prostu jestem dziś tak na niego wkurw...a że płakać mi się chce :ico_placzek:

Gosia z tym wózkiem masz racje...na pewno bez problemu go sprzedaż i nadal w ładnej cenie.
Byliśmy rano w komisie i wózki są, ale jakoś żaden mnie nie urzekł :ico_zly:
Z takich porządniejszych to tylko spacerówka Quinny mnie zainteresowała ale była bardzo zniszczona :ico_nienie:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 cze 2012, 22:54

to tylko spacerówka Quinny mnie zainteresowała
Jaka to była ? Przepraszam że się wtrącę... Ale akurat czeka nas wybór spacerówki i byliśmy zdecydowani na Espiro Magic, a dzisiaj mętlik zrobił mi Quinny Zapp Xtra. Bo wcześniej już mi sie podobały Zapp'y ale nie wiedziałam że mają też przekładana spacerówkę by dziecko było tyłem do kierunku jazdy., No i tym wygrywa...
Ale cczytam opinie i piszą różnorako... Np. śpiworka w komplecie nie ma, a nowy 200zł... No i nie wiem...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2012, 23:00

Mad., nawet nie wiem jaki model. Ale bardzo podobna do tego Mutsy 4 Rider dlatego zwróciłam uwagę. Ale tak jak mówię...stan fatalny!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość