lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 11:39

sandrusia ten opis wzielam z innego forum he he to nie moj taki byk :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2007, 11:54

lucy23, aha :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 wrz 2007, 12:12

hej dziewczyny
wczoraj tylko was poczytalam nazybciora hihi wstyd sie przyznac ale zapomnialam wejsc na tt hihi a w nocy juz nie batdzo moglam bo w salonie spi siostra z chlopakiem i wiecie nie widzieli sie 2 miechy hih no weiec nie chcialam zaklocac powitanek hihi
a laptopa do lozka nie biore bo sie uzaleznie :-D

no a wczoraj busy jak codfzien.. maly shopping hihi ze spacerem po high street.. spotkalismy psaru znajomych wiec i pogaduchy byly
wstapilyamy tez na chwile do znajomych z dzieciakami hihi no a potem powrot obiad i asda.. powerot z asdy ok 22 ..kapanko leosia cyc suszarka spanko hihi obudzil sie o 2.30 i 0 8 na jedzonko wariat jeden hihi

a taj sie cieszylam bo poprzedniej nocy jak zjadl o 22.30 toi obudzil sie dopeio o 6 hihi jupi a potem o 11 hihi wiec pospalam hihi

sorki za literowki ale pisze jedna reka.. bo karmie leonka hihi
zmykam juz na sniadanie bo ok poludnia maja wpasc znajomi.. jeszcze nie widzieli leosia
a adas oijechal do londynu pozyczyc koledze kase... bo ten nawet na metro nie ma, a A taki glupi ze jedzie pomaga a potem i tak w nonono dostaje
no ale ja pewnie tez bym tak zrobila :ico_wstydzioch:

marta mnie tez wciaz boli.. :ico_wstydzioch: za ciasno mnie zszyli. :ico_olaboga: . wlasciwie to balam sie jak cholera :ico_olaboga: i za kazdym razem probowalismy troche i dopiero dzis nad ranem bylo na maxa... ale wciaz bolalo. :ico_placzek: . chpcv juz mniej i bylo przyjemnie nawet hihi

agniesia witaj... jak milo ze nowa ciezaroweczka do nas zawitala
pokaz brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wpadne potem jak mi sie uda hihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 12:49

Agniesia, witaj serdecznie :ico_oczko: własnie pbrakowałao nam jakiegoś brzuszka na forum :ico_oczko:
madziorka hihi, jak tam salon upojnej nocy? wszytsko na swoim miejscu? :-D
Martusia, mam nadzieje, ze te omdlenia to nie z powodu teściowej? :ico_haha_01: na pewno każe się miłą i kochaną babcią z metrowymi tipsami :ico_haha_01:
Jasnie Pani, niech ci będzie...odpuszczam ci tą stówe, a wiedz, ze u mnie to jak darowanie życia :ico_haha_01: ale z towich postów bije takie światło, taka miłość do mnie, że aż mam łzy w oczach i serce me wyrywa sie do ciebie na jakiś alkohol :ico_haha_01:
Ilonka no ja też sie ciesze tej świetlicy, moja skarpeta rośnie w siłe :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Lucy no to mnie pocieszyłaś z tym ogumieniem, bo ja z obawy przed obfitym zarostem, na razie zrezygnuje z tabletek i plastrów :-D a mężulek to niezły numer ci wywinął :ico_haha_01: opis super, własnie taki jest poród :ico_haha_01:
Emilka_M, :ico_brawa_01: teraz będziesz zmotoryzowana :ico_brawa_01: ja to tylko z parakulosa mogę uderzyć :-D no i co wymyśliliście na imprezke dla Ali? :ico_oczko: :ico_tort:
Julie super, ze geniuszowi podoba sie opiekunka :ico_brawa_01: :ico_oczko:

a my zaliczylismy juz sklep, targ, ale zpomniałam kupić kapusty pekińskiej i...mój mąż mnie nisko ceniu :-D ...w zamian za zakup kapusty pekińskiej mają być dziś sexy, ja sie chyba zastrzele :502: :ico_haha_01:
miłej soboty!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 wrz 2007, 14:07

deszcz nas oczywiscie dopadl, ale my zabezpieczeni i nic sie do luskowego subaru nie wlalo, za to uspilo ja to na maxa. przenioslam ja z wozeczka do lozka do taty i spia dwa leniwce :ico_oczko:
....tyle napisalam, a juz jeden leniwiec sie obudzil i wezwal mnie do siebie donosnym glosem. przebralam pieluche i telewizoruje sie juz - telemaniak mi rosnie normalnie...
martusia co ty z tym omdleniem? witaminy jakies wpiepszasz? bo po porodzie to trzeba witaminy i zelazo, bo porod to duza utrata krwi. a ty jeszcze przeboje masz z Franczeskiem, wiec pewnie nie masz czasu na porzadny sen i wypoczynek :ico_olaboga: . uwazaj na siebie, nie bede ci pisala, zebys do gp poszla, bo pewnie ja bym ci wiecej pomogla od angielskiego gp :ico_noniewiem:
a jak sie tesciowka stawiac bedzie, to jej powiedz, ze wyrywanie paznokci to bardzo bolesna tortura :-D :-D
kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani, niech ci będzie...odpuszczam ci tą stówe,

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ALLELUJA!!!!!!!!!!!!!!! uwazaj teraz na siebie tez, bo po takim szoku to i ty mozesz teraz zemdlec :ico_szoking: :ico_szoking: jesli za jakis czas sie znowu o te stowe upomnisz to sie nie zdziwie, bo na pewno w szoku bylas jak to pisalas :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D .
madziorka hihi pisze:za ciasno mnie zszyli.

to sie A pewnie cieszy hihi :622: :622: a co do gumek to strasznie droga tak metoda anty :ico_olaboga: ja zawsze na pigulach lecialam i za opakowanie 11 zl placilam, a pudelko z 3 sztukami gumowcow tez 11 zela :ico_olaboga: :ico_olaboga: 11 na miesiac a 11 na dzien to spora roznica :ico_olaboga: zwlaszcza jak sie tylko za macierzynski zyje :ico_oczko:
lucy23, extra opis, ja bym takiego zaszlachtowala skalpelen do nacinania krocza :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 15:40

Jasnie Pani :) pisze:zebys do gp poszla, bo pewnie ja bym ci wiecej pomogla od angielskiego gp
a jak sie tesciowka stawiac bedzie, to jej powiedz, ze wyrywanie paznokci to bardzo bolesna tortura
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani adnym witamin nie biore :ico_olaboga: zapomniałam ze powinnam :ico_puknij:
Jasnie Pani :) pisze: Franczeskiem,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale żeś wymyśliła :ico_brawa_01: podoba mi sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziorka hihi pisze:za ciasno mnie zszyli

Madziara Ciebie za ciasno zszyli, a co ja mam powiedzieć ???? miałam cesarke, a tez mi ciasno :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jasnie Pani :) pisze:a pudelko z 3 sztukami gumowcow tez 11 zela

a tu jakie ceny!!!! :ico_szoking: hihihihiihihihiihii Jasnie Pani spróbuj bez niczego, Łucja potzrebuje rodzeństwa :ico_szoking:
kaasiaa79 pisze:w zamian za zakup kapusty pekińskiej mają być dziś sexy,


Kasiu łał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale bedzie sobota :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 wrz 2007, 16:19

martuchafrost pisze:Jasnie Pani adnym witamin nie biore zapomniałam ze powinnam

no to niedobrze :ico_nienie: to pewnie dlatego ci tak slabo. kobieta po porodzie musi leciec na dopingu, zeby przy dziecku se dac rady. mi ginek kazal brac te same co w ciazy mialam przez jakies 4-5 miesiecy.
Franczesko to tak, zeby pasowalo do Lucildy, bo tak na moja wolaja teraz :ico_oczko: beda jak z brazylijskiej telenoweli :-D :-D
Madziara Ciebie za ciasno zszyli, a co ja mam powiedzieć ???? miałam cesarke, a tez mi ciasno

angielski szpital... w zlym miejscu zaszywali :ico_oczko:
martuchafrost pisze:Jasnie Pani spróbuj bez niczego, Łucja potzrebuje rodzeństwa

w sumie to na jedno wychodzi, a nawet taniej, bo od porodu zuzylismy tylko jedno opakowanie gumek... :ico_noniewiem: glowa boli Jasnie Pana.... a teraz to by sie nawet dalo i ochota byla, ale nie spotykamy sie w lozku, bo on nocki robi...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 wrz 2007, 16:52

hej jestem hihi

marta no ja nie czaje jak tobie moze byc ciasno po cesarce???
no ale w uk wszystko mozliwe
dziewczyny maja racje lykaj witaminy
ja biore feminatala N. oczywiscie nikt mi tu nie karze.. ale mam z polski hihi

jasnie pani 3 gumki na dzien?? niezla jestes... hihi

my szybko obiad.. potem szybko spacer bo wieczorem wpadaja znajomi na grilla hihi
a jutroi nad morze jedziemy a co.. hihi

no to do potem albo nie wiem kiedy.. bo mnie poganiaja hihi i krzycza ze tylem do stolu siedze hihi
papapapapa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 17:00

Madziorka ja jestem ciasna bo przed porodem 2 miechy nic i teraz nic wiec ile to juz???? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: o matko!!!! niedługo błon adziewicza mi odrośnie :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze:Franczesko to tak, zeby pasowalo do Lucildy, bo tak na moja wolaja teraz beda jak z brazylijskiej telenowe

masz rację

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 18:27

wy mi lepiej nic nie mowcie,bo ja to do tej pory nic :ico_szoking: bo jak krwawilam tyle czasu,to sie balam ,ze cos nie tak,a gp mowila ,ze 2 miechy krwawienia to spoko,norma :ico_puknij: bylam u ginekologa i niby wszystko zagojone,ale to krwawienie ja niepokoji...musze zrobic cytologie,ale to juz tutaj ,bo w polsce nie zrobilam ,bo bylo krwawienie :ico_olaboga: a moj T ciagle pyta,czy krwawie itp he he a ostatnio mowil,ze chyba jakis pan mnie odwiedza,bo nigdy taka anty-sex nie bylam hi hia wiecie jak ja sie teraz boje :ico_olaboga: tomek sie wkurzyl na mnie,bo mam taka kolezanke i ona zawsze cos chce,a ja jestem taka gula ,ze nie umiem odmowic :ico_placzek: i ona teraz dzwoni i pyta co robie ,a ja mowie,ze jestem zajeta ,bo z malym siedze,a ona czy jej sprawdze na necie jakas gielde i wysle smsa z neta ,ja jej mowie,ze teraz nie,bo tomek gada,a ona,ze jak juz skonczy to mam jej puscic sygnal i ona zadzwoni,zebym jej to sprawdzala.ja bym nie miala nic przeciwko,ale ja naprawde chce odpoczac ,z tomkiem obejrzec film itp a nie ciagle cos robic ....ostatnio do mnie dzwonila jak byla u znajomych i kazala mi smsa wysylac z neta od znajomych :ico_szoking: ja nie umiem jej wprost powiedziec,ze mi to nie lezy ,glownie dlatego ,bo ja lubie :ico_placzek: ale tomek sie wkurza,ze sie daje wykorzystywac :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość