Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 17:31

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: a jęczysz, że chcesz się odchudzać...gdzie tu logika??
a słyszalas ze mus jest gorszy od niechcenia?? bo ja nie chce zjesc tego loda....ale w occzy tak korcą ze przegrywam z silną wolą.... to juz nie ta Anka co kiedys ze nie jadla 2 lata słodyczy :ico_placzek: oj tam wali mnie to :)
łaśnie wstał z drzemki - całe 7 minut spał :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga: :-D
bardzo duzio! :-D

chłop w domu to teraz zabawia Klaudie :-D

jutro ma byc cieplo wiec pewnie zaliczymy spacerek


chce ktoras kupic nosidelko ode mnie na szyje czy e tam??? raczej e tam bo wam nie potrzebne ... to na allegro wystawie... bo kupuje sobie chuste do noszenia

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 17:53

a mnie coś głowa rozbolała :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-07, 18:34 ]
poleżałam i jest lepiej :ico_sorki: synuś drzemie, a ja pogram w kurniku :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 19:12

zobaczcie na to :-D uśmiałam się, jak rozwiązałam - wyszło mi, że jestem nadopiekuńcza :-D :ico_wstydzioch: :-D
http://babyonline.pl/rodzice_mama_tez_c ... ,6144.html
Zrobiłam ten test i tez wyszło mi ze jestem nadopiekuńcza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 19:21

Zrobiłam ten test i tez wyszło mi ze jestem nadopiekuńcza :ico_noniewiem:
zaraz i ja zrobie ten test... ja chyba tez jestem nadopiekuncza ale poprostu mam takie dziecko ... czasem to mi sie wydaje ze ona ma ADHD oby nie :ico_sorki: :ico_sorki:

wypila 100 ml kleiku i spi w lozeczku po kąpieli spanie ją złąpalo

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 maja 2009, 19:23

hello
nie doczytam was tyle nastukalyscie :ico_brawa_01: :ico_olaboga:
u mnie byla po poludniu jedna kolezanka, tylko wyszla to przyszla nastepna i dopiero co ja pozegnalam :-)
tak sie ugadalam i usmialam ze az mnie glowa rozbolala. umowilysmy sie na sobote wieczor na solarium a potem na klabing :-) meza zostawie z synkiem i pojde troszke odreagowac :-)
malego wlasnie nakarmilam. wyrnal 150 do dna, czyli 170 wychodzi z mlekiem, ale widze ze jak bym mu dala wiecej to by pewnie tez wypil. maly lakomczuch z niego :-) teraz kreci sie i wierci w lezaczku bo chce zasnac. oczka mu sie kleja. dzisiaj prawie wogole nie spal, tylko tak na 5 min i sie zaraz budzil, ale grzeczny byl i sam sie soba zajal - bawil sie zabawkami na palaku.
kolezanka przyniosla mu nowa zabawke - samochodzik grzechotke i strasznie sie nia teraz interesuje :ico_brawa_01:
a ja juz padnieta jestem od tych pogaduszek a jeszcze musze mieszkanko ogarnac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 19:23

a mi wyszlo ze nie jestem nadopiekuncza wrecz przeciwnie jestem stanowcza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

07 maja 2009, 19:35

Czesc Mamusie :-) Mam nadzieje, ze jeszcze o mnie nie zapomnialyscie :ico_sorki: (Mamusie lutowe to chyba w ogole mnie znaja :ico_noniewiem: )
Wariatkowo zwiazane z otwarciem sklepu pomalu zbliza sie ku koncowi takze mam nadzieje, ze bede miala o wiele wiecej czasu a co za tym idzie wroce do Was :-)
Kurcze strasznie sie za Wami stesknilam :ico_wstydzioch: Podczytuje Was co pare dni ale raczej nie jestem na bierzaco :ico_sorki:
Milutka ja to Ciebie kopne w tylek za te Twoje lodziki i inne slodycze :ico_zly: kto mi tu obiecywal, ze po narodzinach maluszkow bedzie sie odchudzal? Mialysmy wszystkie razem wracac do normy a Ty sie wylamujesz? Ja na dzien dzisiejszy jestem cale 19 kilo mniej wiec teraz czekam na Ciebie :-)

Wyczytalam, ze wybieracie sie na basen z dzieciaczkami... Ja tez ale u mnie sa zajecia dopiero od 6tego miesiaca, wiec jeszcze troche musimy poczekac.

Kurcze tak czytam o tych zebach a mojemu Antoskowi jakos chyba te zeby tak szybko nie urosna, bo jak narazie to tylko sie lekko slini :ico_noniewiem:
W ogole Antek robi wszystko z lekkim opoznieniem ale w szpitalu mi powiedzieli, ze kazde dziecko ma swoj naturalny rytm i nie mozna robic nic na sile. Na brzuszku w ogole nie znosi lezec mimo, ze klade go pare razy dziennie to po minucie zaczyna krzyczec, ze mu sie nie podoba. Obracac sie tez jeszcze nie potrafi. Jak na dzien dzisiejszy to przekreca sie tylko na bok ale na brzuch juz nie potrafi, bo mu ramie przeszkadza. Za to jest dzieckiem aniolem, bo tylko je, spi a jak nie spi to sie smieje. Praktycznie w ogole nie jest marudny :-D :ico_brawa_01:

Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 19:43

Sandrusia, jak dobrze ze jestes!! :) zapodaj dietke :-D jak tys to zrobila ? :-D ja po ciazy tylko 12 kilo mniej a jeszcze 12 do zrzucenia!
Za to jest dzieckiem aniolem, bo tylko je, spi a jak nie spi to sie smieje. Praktycznie w ogole nie jest marudny :-D :ico_brawa_01:
pozazdroscic moja tylko placze nie spi wogole i je i je ,...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 19:45

synuś już wykąpany i najedzony, wypił 160ml mleczka, teraz mąż nosi go żeby odbił
Sandrsia, super, że zajrzałaś i że wszystko dobrze, stęskniłyśmy się za Tobą, zaglądaj do nas częściej i jak będziesz miała czas to opowiedz nam więcej o swoim sklepie

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 19:46

a u nas feliniada - juwenalia --- disco polo toples lukash oliwier i jeszcze ktos tam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość