emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 maja 2012, 08:53

czesc

ja na chwilke, w weekend bylismy w moich rodzinnych stronach
wieczorem wczoraj wrocilismy i znow powrot do codziennosci
ide sie rozpakowac, ogarnac mieszkanie no i cocs na obiad wymyslec

aaa Koroneczka robilam ostatnio z Twojego przepisu tego kurczaka w ziolach, tylko ta panierka nie chciala mi sie o miesa przyklejac - cos zle zrobilam? czy Tobie tez tak ciezko sie przykleja?

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 maja 2012, 16:48

Cześć!

Ja dzisiaj musiałam jechać do Urzędu Skarbowego, bo mój K rozliczając mojego pita kwoty za dziecko nie wpisał do jakiejś tam rubryczki, no i się pofatygować musiałam :ico_sorki:

Sobotnia impreza super, o 19 odwieźli małego Olafa do niani i chrzciny zamieniły się w 30stke, był dj i bawiliśmy się do 4 rano :-) Jak dj przestał grać chłopaki robili ściepę, żeby dłużej z nami został, ale sala do tej była wynajęta i kazali nam się zmywać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nocka dzisiejsza fatalna, Maksio był strasznie marudny, a dziś mamy już 9 tego zęba Dolna prawa dwójka :-) 10 ząb lada chwila się przebiję, więc kolejną nockę też możemy mieć ciekawą.
aaa Koroneczka robilam ostatnio z Twojego przepisu tego kurczaka w ziolach, tylko ta panierka nie chciala mi sie o miesa przyklejac - cos zle zrobilam? czy Tobie tez tak ciezko sie przykleja?
Hmm dziwne, mnie się ciasto ładnie trzymało mięska. A przed smażeniem czy po? Może dodałaś za dużo wody?? Ciasto powinno być bardzo gęste, żeby oblepić kurczaka.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 maja 2012, 08:57

Koroneczka, fajnie, ze imprezka udana :ico_brawa_01:
a dziś mamy już 9 tego zęba Dolna prawa dwójka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A przed smażeniem czy po? Może dodałaś za dużo wody??
wiesz co ciasto zrobilam dokladnie jak w przepisie
a nie chcialo sie przyklejac do miesa jak je obtaczalam
jeszcze sprobuje je zrobic na pewno :ico_sorki:

w ogole to czesc

Tosia w nocy dostala goraczke :ico_placzek: pierwsza w jej zyciu :ico_noniewiem: dalam nurofen i obserwuje :ico_noniewiem: jest marudna
zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 maja 2012, 10:59

wiesz co ciasto zrobilam dokladnie jak w przepisie
a nie chcialo sie przyklejac do miesa jak je obtaczalam
jeszcze sprobuje je zrobic na pewno
Dodaj mniej wody! Ja w sumie chyba też dałam troszkę mniej, zmienie to! Poza tym każda mąka też jest inna!
Tosia w nocy dostala goraczke pierwsza w jej zyciu dalam nurofen i obserwuje jest marudna
zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza
Biedna :ico_sorki: a wysoka ta gorączka? może ząbki! Maksio każdego zęba inaczej przechodzi, górne 4ki wyszły bezobjawowo, a na 2ki dolne strasznie marudził.

ja właśnie gotuję ogórkową, ładna pogoda, byliśmy już na spacerku :-)

A co tu znowu taka cisza?

[ Dodano: 29-05-2012, 11:04 ]
Aha! Kilka dni temu robiłam sesje Maksiowi , wczoraj dostałam płytę. Zdjęć jest 107, wszystkie super, wrzuciłam parę na Fb, jak znajdę chwilkę wrzucę parę i tutaj!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 maja 2012, 11:16

Biedna :ico_sorki: a wysoka ta gorączka?
jak mierzylam rano miala 38, podalam syrop i teraz ma 36,6
tez myslalam, ze od zabkow, ale poprzednie 12 wychodzily bez wiekszych problemow :ico_noniewiem:

[ Dodano: 29-05-2012, 11:19 ]
Koroneczka, widzialam na fb, sliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakas profesionalna sesja?
Maksio to sliczny chlopczyk :ico_brawa_01: buziaczki od cioci :ico_brawa_01:

ja sie tez umawiam z ta znajoma co nam robila sesje we wrzesniu - jak bedzie mogla, to podjedzie do nas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 maja 2012, 11:26

jakas profesionalna sesja?
Tak :) są u nas takie 2 fotografki, które robią fajne zdjęcia! Chciałam Maksiowi zrobić prezent na roczek taki ponadczasowy :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 maja 2012, 11:34

Tak :) są u nas takie 2 fotografki, które robią fajne zdjęcia! Chciałam Maksiowi zrobić prezent na roczek taki ponadczasowy :-)
swietny pomysl :ico_brawa_01:
a moge wiedziec ile placiliscie za taka sesje i ile trwala?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 maja 2012, 11:37

a moge wiedziec ile placiliscie za taka sesje i ile trwala?
_________________
200zł i na płycie dostałam 107 zdjęc, wszystkie obrobione i piękne gotowe do wywołania. Jest też opcja za 350zł i wtedy dodatkowo dostajesz album z ok 30 zdjęciami i płytę też.
Wpisz sobie na FB Obiektywistki Fotografia zobaczysz jakie mają fajowe zdjęcia :-)

[ Dodano: 29-05-2012, 11:49 ]
A tu kilka zdjęc!

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 maja 2012, 15:46

Hej,

Matuś usnął więc mam chwilę.
Mały budzi się codziennie o 4 i wita nas śmiechem i podskakuje w łóżeczku. Wyjmuję i go i się bawi a ja z powrotem do łóżka i tak jednym okiem śpię, drugim piluję małego. Jednak po maks. godzinie mu się nudzi więc po spaniu. Zasypia ok.8 więc ja razem z nim. Wszystko przez to, że właśnie przebiła się kolejna 2 i idzie górna 4 i lada moment też będzie na wierzchu a jedna górna 3 też już prawie widoczna. Jak nie miał zębów to teraz idą wszystkie na raz. Po całym takim dniu, padam na pyszczek prawie w tym samym czasie co mały i nie mam na nic siły.

Koroneczka, zdjęcia super, :ico_brawa_01: za ząbki. My też chcemy taką sesję zrobić ale ja mały będzie już śmigał sam to zrobimy mu razem z moim siostrzeńcem. A cena za sesję nie duża.

Emilia,co do przepisu Koroneczki to ciasto musi być takie gęste naleśnikowe-jeśli robiłaś kiedyś pieczarki w takim cieście to konsystencja podobna. Jak było za dużo pietruszki i szczypiorku to wtedy też źle się "przyczepia" do mięsa. Ja czasami robię tak polędwiczki, kroję w paski, zanurzam w cieście i smażę pycha.

Miłego dnia.Pa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 maja 2012, 08:43

witam z kawa po nieprzespanej nocy :ico_noniewiem:
Totka goraczkowala :ico_noniewiem: , miala prawie 39 :ico_noniewiem: syrop nie bardzo dawal rade zbic, dopiero po 2 godzinach temp zmalala troche
no i zimne oklady na czolo chyba pomogly :ico_sorki:
ostatni nurofen o 3:30, teraz ma 37,3 innych objawow brak
nie wiem co robic, czy isc do lekarza, czy jeszcze dzis poobserwowac? :ico_noniewiem:

Koroneczka sliczne zdjecia

padam :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

a jeszcze dzis u mlodego w pkolu dzien mamy i taty, obiecalam ze wszyscy przyjdziemy, on na nas bedzie czekal.. :ico_spanko: :ico_noniewiem: zobaczymy jak Tosia bedzie sie potem czula
a poszedl wystrojony w krawacie :ico_oczko:

milego dnia

[ Dodano: 30-05-2012, 08:59 ]
dzwonilam do lekarza, na 12 idziemy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość