fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 wrz 2007, 18:38

hej ciasne i szerokie...... :-D :-D

no nie napisalam posta i wkleila fotki i nie ma jakis blad :ico_zly: :ico_zly: tak wiec teraz w skrocie,bo juz mi sie niechce
dziasiaj mielismy wielkie spratanko...ja w domku a chlopaki samochod.konrad to nawet dwa oblecial,caly mokry wrocil do domu,mozna bylo wykrecac...
a to dowod jak wykorzystujemy nieletniego do pracy...... :-D
ale mu zaplacilismy w postaci przejazdzki u taty na kolanach za kierownica,sam kierowal i najzabawniejsze jest to ze on by tylko stukal w inne samochody....

potem podopisuje bo teraz musze spadac :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2007, 10:54 przez fela, łącznie zmieniany 9 razy.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 18:41

lucy23 pisze:jakis pan mnie odwiedza,bo nigdy taka anty-sex nie bylam

no jakbym kube słyszała :-D
a koleżanką sie nie przejmuj, Bozia ci wyagrodzi dobre uczynki, ja też jestem twarda tylko do niektórych osób, a reszta może ze mną robić co chce, jakiś gen pierdoły mam i tyle :ico_oczko:
a dzisiaj nalepiej wyłącz telefon :ico_oczko:
Jasnie Pani :), Franczesko :ico_smiechbig: coś pięknego takie imię :ico_haha_01: my na gumach lecimy, duże pudło durexa, 12 sztuk na miesiąc starcza za 22zł...a ja głupia myślałam, że takie opakowanie sie na rok kupuje :ico_puknij: :-D
martuchafrost, no kiedyś trzeba nogi rozłożyć :-D ja też miałam cesarke i mimo to wydawało mi się, ze nonono mi sie skurczyła, a może to kubie tak urósł??? :ico_olaboga: :ico_haha_01:
madziorka hihi, udanego grilowania :ico_oczko:

kuba wziął sie za malowanie drugiego szablonu...po dwóch miesiącach, ten to refleks :-D lenka tworzy mazakami, już na starty bluzkę spisałam, a ja sie biore za plan!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

01 wrz 2007, 19:54

DZIEKUJE DZIEWCZYNKI ZA TAKIE MILE POWITANIE :-D
DOPIERO WROCIALM Z MIASTA BO JUZ POWOLI MNIE OGARNIA SZAŁ ZAKUPÓW DLA MALUSZKA.
SANDRUSIA JAK DODAC FOTKE ZEBY BYLA POD SUWACZKIEM?
EMILKA_M JA JAK MAM WIZYTE W SZPITALU TO SA TYLKO POŁOŻNE A MÓJ GP TO MI TYLKO CISNIENIE MIERZY :-)
JASNIE PANI JA TEZ JUZ NA 9,5 TYG BEDE ROZDWOJONA HI HI :-D
MARTUCHAFROST DZIEKI ZA SLOWA OTUCHY JUZ TAK NIE BEDE PANIKOWAC. OD WRZESNIA MAM SZKOLE RODZENIA TO POZNAM WSZYSTKIE POŁOŻNE Z ROYAL. CO DO TESCIOWEJ TO TAK NA POCIESZENIE CI POWIEM ZE MOJA MA PRZYJECHAC NA 3 MIESIACE NIE WIEM JAK JA TO PRZETRWAM :ico_szoking:
LUCY 23 JA BYM MOJEGO MISKA CHYBA ZABILA JAKBY SIE TAK ZACHOWYWAŁ PRZY PORODZIE :-D WYDAJ MI SIE ZE NAWET JAK BEDZIE GRZECZNY TO MU SIE NIEZLE OBERWIE HI HI. OSTATNIO MI POWIEDZIELI W SZPITALU ZE MOJ SYNUS JEST BARDZO DUZY MOZE PO SWOIM TACIE (196CM WZROSTU) BO JA MALUTKA RACZEJ JESTEM (158CM WZROSTU).
MADZIORKA JAK TYLKO ZROBIE NOWE ZDJECIE TAKIE ZEBY BYLO WIDAC BRZUSZEK TO WYSLE BO DO 25 TYG TO NIE BYLO WIDAC ZE JESTEM W CIAŻY :ico_szoking: A TERAZ TO CZUJE SIE JAK SŁOLNICA HI HI BO TAK SIE MALY ROZEPCHAŁ :-D
KASIA 79 MIŁEGO NAMIETNIEGO WIECZORKU I NOCY ŻYCZE :ico_brawa_01: :-D . JA JUŻ SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ KIEDY SWOJEGO DOPADNE BO TERAZ MI LEKARZE ZABRONILI :ico_placzek:

MILEGO WIECZORKU :ico_kawusia:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 19:59

kaasiaa79 pisze:a reszta może ze mną robić co chce, jakiś gen pierdoły mam i tyle
to tak jak ja :ico_haha_01: juz mialam wyrzuty i puscilam jej ten sygnal.ona dzwoni i mowi,czy pozniej moze zadzwonic i podac mi inne smsy,bo ona ma darmowki,a za smsy placi ,a ja mam za darmo z neta...troche sie zdziwilam ,bo to jest 20p do polski :ico_szoking: to chyba nie majatek,co? i mowie do niej,ze chce wieczorem film poogladac ,wiec niech lepiej mi w smsie napisze,bo do uk tez ma chyba za darmo hi hi juz tomkowi tego nie mowilam,bo by mnie opieprzyl,ze jestem taka gula...ja ja naprawde lubie,ale ona ma ciagle jakies prosby aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: 2007-09-01, 20:01 ]
fela fajne foty i autko mi sie podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 20:50

Lucy kochana nie daj sie wykorzystywac, powiedz jej ze Ci net siadł, z dwa razy i jej przejdzie :ico_oczko:
Fel a Konradek super pomocnik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Ty lask ajestes fiu fiu
Kasia ty seksoholiczko :ico_oczko:
Agnisia ja do szkoły rodzenia chodziłam i sobie chwale bo laski non stop sie smiały i gadały o seksie, a ile smiechu było jak nam położna pokazywała jak sie rozkraczać do porodu :ico_oczko:
Jasnie Pani dzis nie ma bo wykorzystuje gumowce :ico_smiechbig:
a u mnie tesciowa dzis szaleje i powiem Wam ze mam wiecej czasu na TT :ico_brawa_01:
moze nie bedzie tak źle :ico_oczko: Jacol juz ją tresuje :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 20:50

a w ogole my to mamy pecha.niechcacy zalalismy zamrazalnik,poszedl dym i teraz cala lodowka nie dziala :ico_olaboga: a mamy pelno jedzenia i tomek zaniosl do znajomych :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-01, 20:53 ]
martuchafrost pisze:Cytowanie
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-01, 20:54 ]
martuchafrost pisze:Jasnie Pani dzis nie ma bo wykorzystuje gumowce
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 wrz 2007, 21:12

martuchafrost pisze:Jasnie Pani dzis nie ma bo wykorzystuje gumowce
no i w łeb za takie podejrzenia :ico_noniewiem: :ico_szoking: :-D

lucy23 pisze:[ Dodano: 2007-09-01, 20:54 ] martuchafrost napisał/a:
Jasnie Pani dzis nie ma bo wykorzystuje gumowce
:ico_haha_01:

no i druga madra :ico_zly:

nie ma sie co ze mnie smiac dziewuchy, ja tu usycham :ico_zly: :ico_nienie: :ico_oczko: :-D wiele bym dala za geny kaski co jej spiepszac przed mezem pozwalaja :-D

Agniesia21 pisze: JA JUŻ SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ KIEDY SWOJEGO DOPADNE BO TERAZ MI LEKARZE ZABRONILI

no wlasnie, mi tez lekarz w ciazy zabronil, bo problemy byly, teraz problemow nie ma i nie ma sposobnosci :ico_noniewiem:

fela, ale zescie sie fury dorobili :ico_olaboga: zajefajna. i piszesz ze jeszcze druga macie :ico_brawa_01: ale sie powodzi w UK'eju. to ja wracam :-D
kaasiaa79 pisze:my na gumach lecimy, duże pudło durexa, 12 sztuk na miesiąc starcza za 22zł...a ja głupia myślałam, że takie opakowanie sie na rok kupuje

masz starz podwojny gen pierdoly :-D faceci sa po to, zeby ich wykorzystywac :-D a ty co? :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: mi za ciebie....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 22:40

pisze do was z otchłani analfabetyzmu... :ico_haha_01: do rana nie stworze tego planu :ico_haha_01:
Fela super zdjęcia :ico_brawa_01: mi sie Konrado taaakiii duży wydaje :ico_szoking: :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:faceci sa po to, zeby ich wykorzystywac

finansowo :-D
lucy23, no torche ta koleżanka przesadza :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze dała ci spokój wieczorem, bo jak nie to... :wpale: :-D
martuchafrost pisze:u mnie tesciowa dzis szaleje

paznokcie piłuje czy co? :ico_haha_01:
Agniesia21 pisze:MIŁEGO NAMIETNIEGO WIECZORKU I NOCY ŻYCZE

spluń na monitor i odpukaj w niemalowane :ico_haha_01: nie ma m owy, plan pisze, figlom mówie stanowcze NIE! :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 22:49

kaasiaa79 pisze:paznokcie piłuje czy co?
Jacol ma dla niej jurto kosmetyczke na piłowanie :ico_szoking:
Kasiu ( na razie mi sie podoba, ciekawe jak długo???) z Franczeskiem siedzi, to moze jakiegos seksu sie doczekam z Jacolem ( napewno nie dzis ) ale gumowce o róznych kolorach i smakach są w pogotowiu :ico_oczko: ale jak kupował w sklepie to cegłę spalił bo to zawsze ja pamiętałam o zabezpieczeniu ( brałam tabsy) i on nie musial sie martwic :ico_szoking:
a teraz Wam cos powiem o tabsach anty :ico_oczko: ide raz do apteki i mówie facetowi ( w Polsce, bo u nas bez recepty mozna było) : " poprosze harmonetki ( nazwa tabletek), a facet ( kumpel mojej matki z poczuciem humoru) :" mówi Pani o tych tabletkach, co głowa po nich nie boli?" ( a taka babcinka stała za mną), wiec mówi babcia do mnie:" Pani a jakie to są tabletki? bo mnie tez tak strasznie głowa boli", a facet odpowiada :" Pani kochana to są takie tabletki od których co miesiąc głowa nie boli" a babcinka na to:" Pan mi da jedną paczkę" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 23:13

martuchafrost, ty jesteś niemożliwa
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość