Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 wrz 2009, 10:08

Bigottka fajniusi brzunio.

Sabcia nie ma za co :-D Dobrze, ze chociaż wodę można pić.

Królik udali Ci się sąsiedzi, nie ma co :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

21 wrz 2009, 11:06

Sabcia co do pępka to wydaje mi się że mi nie wyjdzie bo moja koleżanka urodziła na początku września i też miała do końca schowanego ;-)
Ale przez cały czas od wczoraj wieczorem mam te bóle jak na @ i z tym że mocniejsze i to o wiele ;-)
Pisałam z magduś81 leży już w szpitalu jak na razie nie wiem czy dzisiaj czy jutro będzie miała cc ale mówi że się źle czuje pośród tych wszystkich ciężarnych na sali i nie może się doczekać kiedy już będzie po wszystkim.

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

21 wrz 2009, 11:20

Sebcia, ale masz brzuchal xD Śliczny!
Co do badania cukru, to mnie lekarka mówiła, że mam zjeść leciutkie śniadanie, a w razie czego mówić że oczywiście na czczo. I dziwi mnie to, ze dopiero na 11:30 masz tam iść... U nas jest od 7:30, a kobiety w ciąży i ludzie na krzywą cukrową są bez kolejki...


bigottka, ciężko jest ocenić, czy jest nisko, czy wysoko, bo nie wiem, jak miałaś np tydzień wstecz...
A co do mojego samopoczucia, to bólu jak NA @ nie mam - raczej to takie uczucie towarzyszące w pierwszych dniach miesiączki, kiedy tak dziwnie w krzyżu łamie i zazwyczaj chwilę później mam "wyciek jak z kranu" (wybaczcie takie określenie ^^)
a myślisz po co jest to forum aby się rozpisać wyżalić pochwalić i w ogóle
niby tak, ale przypominam, że z poprzedniego forum się wyniosłam właśnie z powodu moich długich postów, których nikt nie czytał (tzn pojedyncze osoby, niektóre posty, lub wybiórczo - jeśli pisałam konkretnie do kogoś w pewnej części mojej wypowiedzi). Staram się tu streszczać, ale ja mam jakiś taki dziwny styl pisania od zawsze (kiedyś pisałam listy z ludźmi, to kupowałam zeszyt 16-kartkowy i nie rozdrabiałam się - ale to były czasy, kiedy maile i gg nie były na porządku dziennym i wtedy taki list był na wagę złota - przeczytanie i odpisanie zajmowało wolny czas nudy i sprawiało ogromną przyjemność...)
Sebcia wracając jeszcze do tematu brzuszka i odstającego pępka konkretnie, to nie wszystkim wyjdzie on na wierzch. Ja np mam tak głęboki i wrażliwy pępek, że teraz się ciesze, bo w ogóle widzę jego "dno" xD

Idę pranie rozwiesić na balkon (może po sobotniej interwencji na górze będę miała kilka dni spokoju bez psiego moczu...)

A powiedzcie dziewczyny, co myślicie o tej wanience z allegro? Opłaca się, czy nie?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

21 wrz 2009, 13:43

Ja np mam tak głęboki i wrażliwy pępek, że teraz się ciesze, bo w ogóle widzę jego "dno" xD
to tak samo jak ja też mam bardzo głęboki pępek dlatego teraz widzę jego dno. Na początku się bardzo przejmowałam że wszystkie mają wystający a mój nawet nie raczy wyjść do ludzi ale teraz to mi już nie przeszkadza ;-)
A powiedzcie dziewczyny, co myślicie o tej wanience z allegro? Opłaca się, czy nie?
hmmm wiesz co ciężko mi jest określić ale taka wanienka mniejsza kosztuje nowa 29 zł i wydaje mi się że ze stojakiem to nie jest tak drogo chociaż nie wiem po co taki stojak ja bałabym się małą kąpać na nim bo nie wiem czy jest stabilny czy nie a jednak na podłodze jak będzie stał to mała nie upadnie niżej niż jest chyba że do sąsiadów :ico_smiechbig: ale to raczej nie możliwe ;-)
niby tak, ale przypominam, że z poprzedniego forum się wyniosłam właśnie z powodu moich długich postów, których nikt nie czytał
no niestety u nas tak nie jest każda czyta wszystkie posty bo w sumie tak dużo ich nie ma żeby jakiś pominąć ;-) i nie jesteś jedyna co tak się rozpisuje ja jak mam natchnienie to też piszę ile wlezie i się tylko czasami zastanawiam czy któraś je czyta ale wydaje mi się że chyba tak.
Dobra kobietki mnie przez kilka dni nie będzie jak magduś81 napisze do mnie a dostępu do neta nie będę miała to przekażę wiadomość Sabci bo mam do niej nr telefonu ;-)
Miłego dnia i popołudnia i buziaczki

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 wrz 2009, 13:57

Witam!

Królik pisz ile wlezie, ja lubię sobie pozytać. :ico_oczko:
Jejku jakich Ty masz sasiadów :ico_szoking: to co oni zamiast na spacer z psem to na balkon???? :ico_puknij:
Co do wanienki ja bym raczej nie kupiła bo po pierwsze zajmuje duzo miejsca, jest raczej przydatna tylko na poczatku bo potem juz nie jest tak stabilna jak dzidzia jest większa a uwierz mi ,ze nie raz bedziesz ostawiać Marka samego i lecieć po coś do druciego pokoju bo zapomniałaś np ręcznika czy Ci się mydełko skończy. A suszarka... bez sensu moim zdaniem.
Antosia kąpałam na ławie lub na podłodze a potem to po prostu wanienkę wstawiałam do wanny jak już potrafił chlapać. Teraz też tak bedę robić bo mi sie sprawdziło.


Sabcia ale brzuch :ico_szoking: spory no ale Ty cała teraz spora jesteś więc jaki ma być brzuch :ico_oczko: Aż diw bierze jak fotki Twoje z przed :ico_ciezarowka: pamiętam.

Bigottka u ciebie nie widać dobrze brzuszka więc nie da się określić czy opadł. Mi opadł już dawno i nic się nie dzieje.
takie uczucie towarzyszące w pierwszych dniach miesiączki, kiedy tak dziwnie w krzyżu łamie
i to jest własnie to, te skurczyki przepowiadające. A tych konkretnych to nie da się przegapić :ico_oczko:

Dzisiaj widzę dzień brzuszków to i ja zaraz swój sfotografuję :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 wrz 2009, 15:32

No i jestem po badaniu - ale mnie załatwili :ico_zly: okazało sie ze laseczka jakas porabana mnie zapisała na taka godzinke babka jak mnie zapytała czy jestem na czczo to zrobiła takie oczy :ico_szoking: i zapytała czy dobrze sie czuje no to ja jej ze oprocz tego ze mam juz mroczki przed oczami to spoko - powiedziała ze jak chce na dzis to nie ma problemu a jak nie to mnie zapisza na rano na inny dzień
No to zgodziłam sie juz na dzis bedzie z głowy - no i pobrali i kazali przyjsc na nastepne pobranie za dwie godz . :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: takze dopiero wrociłam i to glodna jak wilk takze sniadanka juz nie zjem bedzie obvadek heheheh
bigottka, w takim razie czekam na wiesci
Sabcia ale brzuch spory no ale Ty cała teraz spora jesteś
ano i to bardzo spora :ico_haha_01: ale mam nadzieje ze do konca to sie za wiele nie powieksze - bo czy mozna byc wiekszym ? heheheh
Królik, pisz ile wejdzie - przynajmniej masz sie komu wygadac
A wracajac do lekarza to jak wychodziłam z badanka to siedziały dwie polki takie lalunie - ktore wzieły mnie za angielki i jedna do drugiej mowi o jezuuuuu a ta jaka gruba :ico_zly: niepowiem przykro mi sie zrobilo jak cholera ale za to jej jeszcze głupiej jak ja zmierzyłam wzrokiem to wyszła z poczekalni :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 wrz 2009, 17:36

zmierzyłam wzrokiem to wyszła z poczekalni
hahaha ja to bym pewnie coś odpowiedziała aż by mi w pięty weszło. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-21, 17:37 ]
królik a Ty pokaż jakies fotki bo jeszze nam sie nie pokazałas

[ Dodano: 2009-09-21, 21:05 ]
Mój słodki Antonio i dzisiejszy brzuszek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 wrz 2009, 08:29

Witam!!!! Ja juz wyspana :ico_spanko: i nawet fajnie mi sie dzis spało tylko nogi troszke mnie bolały :ico_noniewiem:
ja to bym pewnie coś odpowiedziała
ja zwykle tez ale stwierdziłam ze nie bede sie denerwowac niepotrzebnie idiotkami
asika82, Antoś śliczny :ico_brawa_01: a brzusio superancki :ico_brawa_01: i nawet w oddali widze nowe łózeczko od Antosia :-D
A mnie dzis naszło na kotleciki sojowe takze robie na obiadek - ja i moj synek bardzo je lubimy :-D a do tego ziemniaczek i buraczki mniam mniam

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

22 wrz 2009, 09:58

to jest własnie to, te skurczyki przepowiadające
dziękuję, uspokoiłaś mnie, bo zaczynałam się martwić, że może Marek chce poczekać do świąt albo do Sylwestra xD

Cieszę się, ze tu jestem "czytana", bardzo mi miło z tego powodu :ico_wstydzioch:

Sabcia, widzisz, tak samo ja byłam zdziwiona tą śmieszną godziną... Może ta "laseczka" umawiając Ci termin, NIE ZAUWAŻYŁA, że jesteś w ciąży?? :ico_smiechbig:
siedziały dwie polki takie lalunie - ktore wzieły mnie za angielki
ja to bym zaraz zmierzyła wzrokiem (wyłapała czym mogę dopiec ^^) i powiedział to mimochodem, żeby ze stołków spadły, france jedne...! :ico_zly:
królik a Ty pokaż jakieś fotki bo jeszcze nam sie nie pokazałas
chyba pokazywałam, jakoś na początku. Nie ma mi kto zrobić, a samoróbki wychodzą beznadziejnie... Dziś wieczorem, albo jutro poproszę męża, żeby mi zrobił. A póki co mogę uraczyć ostatnimi zdjęciami - czyli z wyjazdu w zeszłym miesiącu
Obrazek

z mężem i rodzicami. Teraz jestem "jeszcze większa" xDasika82, takim jak Ty jest lepiej - jesteś szczupła, widać brzuszek dokładnie, a ja to jestem cała taka "nalana"...:( Poza tym mnie większość ciąży poszła w....nonono (za przeproszeniem :D) - mama się śmieje, że jak ja siedzę to na moim tyłku można posadzić jak na krześle jeszcze kogoś... Śliczny masz brzuszek Asia :-D I widzę, że Antoś już chyba doszedł do siebie? Udanego masz synusia (zawiąż czerwoną kokardę!), ale zdjęcia z kiełbachą nic nie pobije... :ico_smiechbig: :ico_sorki:

Ja dziś kalafiorowa na obiadek, bo mam już kilka dni ochotę na nią...:D

A tak btw - zaraz się Wam pochwalę moją zdobyczą sobotnią z ciuchlandu ^^

[ Dodano: 2009-09-22, 10:04 ]
Obrazek
i to cacko kosztowało mnie całe 24zł...^^

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 wrz 2009, 10:25

Królik, slicznie wygladasz :ico_brawa_01: nie przejmuj sie pupcia ja tak sie składa ze i w jednej i w drugiej ciazy zawsze cała tyje - taki nasz urok - ami tez zawsze podobały sie ciezarne tylko z brzusiem
Może ta "laseczka" umawiając Ci termin, NIE ZAUWAŻYŁA, że jesteś w ciąży??
umawiała mnie moja lekarka - ktora dzwoniła przy mnie i mowiła nawet ktory to tydzien - ale podejrzewam ze moze nie było innego terminu albo co bo moja lekarka była wkurzona bo dzwoniła juz dwa razy a oni zwlekali a ona sie martwi bo wyszedł cukier w moczu i nawet to ze dwa tygodnie temu miałam badanie cukru ja nie uspokoiło kazała zrobic i juz

[ Dodano: 2009-09-22, 10:28 ]
Dziewczynki własnie sekunde temu dostałam ska od Bigottki - mamay trzymac kciuki Magdusia jedzie na cc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdobyczą sobotnią z ciuchlandu ^^
super bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: , a kosztowało zapewne grosze - udany zakup!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość