Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 14:47

NowaSejana -super ze szybko przyszla ta koszula;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 14:52

NowaSejana, ja mam dla siebie dwie koszule,2 ręczniki,żel pod prysznic,szampon,podpaski,wkładki laktacyjne,majtki,stanik do karmienia,klapki pod prysznic i klapki do chodzenia i chyba tyle :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 15:00

lece robic Obiadek;)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 15:01

serniczka, o kurcze to poważny uraz miałaś. Po porodzie Ci wyciągną ?

NowaSejana, ja mam dla siebie 3 koszule (jedna do rodzenia), spodnie dresowe, podpaski poporodowe, wkładki laktacyjne, klapki, majtki siatkowe i zwykłe, szlafrok, stanik do karmienia, ręcznik, tantum rosa, no i przybory toaletowe typu: szampon, mydło, itd.
No i dla dziecka pampersy i sudocrem :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 mar 2011, 16:42

mnie podbrzusze pobolewa teraz, to juz norma taka...

ja spakowalam 2 koszule, pizame, szlafrok, kapciochy, spodnie dresowe, stanik i koszulke do karmienia, nakladki silikonowe, podpachy, podstawowe kosmetyki, recznik, nawet nie wiem czy cos jeszcze...

dla malutkiej mam bielizne tylko, bo nie wiem w czym ja do domu zabrac...

ojej, jak mnie ten brzuch rozbolal, ja mam takie jelitowe rewolucje ostatnio, wiec moze dlatego...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 17:35

ja mam takie jelitowe rewolucje ostatnio, wiec moze dlatego...
ja tez je mam niestety, ze 2 wieczory z rzedu zoladek mnie bolal i jelita :ico_olaboga:
a u mnie dzisiaj spokoj... brzuch bardzo rzadko twardnieje, mala troszke sie poruszala...
jakies to dziwne dla mnie, bo przyzwyczailam sie do tych skurczy a ich nie ma :ico_olaboga:

to widze, ze mniej wiecej mam to samo co wy do szpitala, wiec mysle, ze niczego mi nie zabraknie... w koncu to tylko 3 dni

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 mar 2011, 17:55

Aniaaa, brzuszek sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serniczka trzymam kciuki za wizyte.daj znac po

ewelcia zdrowka dla Oskarka :ico_sorki:

Ja do szpitala mam to samo co Wy wiec chyba to juz wszystko.
Dzis pochodzilam z moim R po slkepach i stwierdzilam ze juz sie na takie zakupy nie nadaje bo sie strasznie wymeczylam i w kroku mnie mocno kulo.
A tak ogolnie to czuje sie dobrze.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 18:08

ciekawe, ktora teraz sie rozpakuje?
w koncu az tak duzo nas nie zostalo :ico_noniewiem:
i u kazdej z nas cos tam sie dzieje...

i ciekawe co u tabogucka, jak jej USG i czy termin na cc wyznaczyli

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 18:09

Jak by się czegoś zapomniało to zawsze mężusia można poprosić i dowiezie :-D

Powiem Wam dziewczyny,że z jednej strony cieszę się,że nic mnie nie boli i nie męczą mnie żadne skurcze ale z drugiej strony to Wam zazdroszczę,bo przynajmniej wiadomo,że coś tam się dzieje,a u mnie cisza i spokój :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Po wczorajszym spacerku powiedziałam sobie,że kolejny taki będzie po porodzie dopiero ale troszkę się wypogodziło i poszłyśmy z córą i znów mnie te stopy bolały :ico_olaboga:
Szkoda,że nie brzuch :ico_oczko: :ico_oczko:

agusia22, oj ja też już się nie nadaje na takie łażenie po sklepach przez te moje stopy... :ico_zly: Jak tylko mogę to proszę kogoś o jakieś większe zakupki,a w ostateczności jadę samochodem i staram się jak najszybciej wracać :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 18:16

Aniaaa, a ja znowu moge chooodzic po sklepach i po miescie... i to jeszcze szybkim krokiem...
nawet P. sie zdziwil, ze ostatnio jakos taka niewymeczona jestem, sile mam, nic mnie nie boli, brzuch coraz rzadziej jest twardy...
podejrzane to wszystko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-25, 17:20 ]
ja zaczynam miec troche stresa, bo od jutra zaczynam odliczanie od 10ciu :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość