Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 kwie 2012, 09:08

zdjęcie z wczoraj
Obrazek

Obrazek

moja kibicka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 27-04-2012, 09:10 ]
No to izuś rozchwytywana jesteś na rynku pracy :-D a w Mc będziesz miała umowę o pracę tak?
heh no na to wychodzi :ico_haha_01: tak od 1 dnia jest umowa o prace

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 kwie 2012, 09:15

Pisałam wczoraj wieczorem chyba.
przegapiłam :ico_wstydzioch: a jakie mleko Ci poradziła i jakie kaszki? U nas pojawił się problem. Od ok. 2 tyg. daję Piotrusiowi łyżeczką kaszki na beblilonie pepti (ryżowe z bobovity) i od trzech dni małego męczą biegunki. Łączę to, bo odkąd zaczęłam mu podawać te kaszki, to łatwiej mu było się wypróżnić (biegunek nie miał), ale może to ma jakiś związek. Mógł też złapać jakiegoś wirusa i w sumie to by był lepszy scenariusz.

karina, zdrówka dla Jagody :ico_sorki:

Kocura Bura, z tego co piszesz, to super relacje ma Zuzia z braciszkiem :ico_brawa_01:

Wiki zazdrosna o mnie nie jest, ale np. o moją mamę tak, gdy babcia weźmie Piotrusia na ręce Wiki protestuje i też chce. To jedyna oznaka zazdrości jaką zaobserwowałam. Tak to całuje, przytula, głaszcze braciszka bez przerwy, odkąd mały jest ruchliwszy i sprawniejszy, to razem się wygłupiają (turlają, Piotruś ją tarmosi, itp.). Wiki mi przy Piotrusiu pomaga, to chusteczki, to pampka przyniesie, wczoraj nawet body z szuflady podała. Jednak zabawki Piotrusiowi przynosi tylko jak płacze, tak to mu wszystko zabiera, ale to chyba taki wiek, bo z nikim się dzielić nie che.

Agus, witaj, myślałam wczoraj o Tobie. Oliwierek świetny w podpisie. Czyli nie jestem jedyna bez @ :ico_oczko: A co dajesz synkowi do jedzenia, jak nie chce jeść obiadków?

jula, ciekawe od czego wysypało Eryczka :ico_noniewiem:
zeby wyszedl chlopczyk to trzeba sie wszczelic w owolacje, bo te chlopiece plemniki zyja bardzo krotko, a dziewczece umia przetrwac nawet kilka dni..u nas sie to sprawdzilo podwojnie w 100 % :-)
dokładnie tak jest
karina22, ja własnie wpadłam w kompleksy widząc Twoje fotki.# dzieci a Ty szczupła jakbyś w życiu w ciaży nie była. No dla mnie złamka ale dla Ciebie wielki podziw. Ja nie mogę zrzucić swoich 10 kilo nadwagi po 2 ciazach a motywacji mi znów zabrakło.
dokładnie to samo sbie pomyślałam, karina, dzieciaczki super
około 50zł za 1szt
w sumie dużo, ale oprócz tego, że nie trzeba pamiętać, to jest jeszcze kilka plusów, nie obciąża się układu pokarmowego
przy dójce jest co robic :ico_oczko: choć tragedii nie ma
zgadzam się
po szyje to kto mi przyniesie te chusteczki?
he he, u nas dokładnie tak samo :ico_sorki:

[ Dodano: 27-04-2012, 09:19 ]
izuś_85, dzieciaczki boskie i faktycznie baaaaaardzo podobnie do siebie, ale u Was ciepło musi być :ico_szoking:

U nas dziś jest ładnie i bezwietrznie (wczoraj tak pizgało, że wieczorem mnie głowa od tego bolała).

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 kwie 2012, 09:35

szkieletorek, podziwiam,że chce ci się tak rano na zakupy jechać :-D ,ja to mam problem,żeby wstać o 6.30 i Olka do szkoły uszykować :-D
No mnie też się nie che o 7 albo i wcześniej wstawać ale co zrobić jak dziecko już wyspane i nie chce leżeć.A jadę z rana bo potem obiad muszę ugotować na 15 , spacer z dzieckiem i masa innych rzeczy więc jak to zrobię późno to wszystko inne mi się poprzesuwa.
Co do płci to kiedyś ktoś mi powiedział,że córkę robi się długo a synka szybko :-D :-D :-D
No to my Lili szybo robiliśmy bo nie chciało mi się bawić w kotka i myszkę.
to ja zas slyszalam ze zeby wyszedl chlopczyk to trzeba sie wszczelic w owolacje, bo te chlopiece plemniki zyja bardzo krotko, a dziewczece umia przetrwac nawet kilka dni.
No ja bym się nie zgodziła.My mieliśmy każdy cykl monitorowany i ja rano byłam na usg , gin mówił jest owu i działać trzeba więc działaliśmy i wyszła Lili.

karina no laseczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szkieletorek tylko w podobny termin musimy się wstrzelić :-D;-)
ooo tak

izus synek caly tatus
jakie mleko Ci poradziła i jakie kaszki?
jak wrócę z zakupów i będę mieć wolna chwile to napisze

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2012, 09:54

izuś super dzieciaczki, śliczne :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 kwie 2012, 11:13

foteczki dzieciaczkow fajne, patrzac na takie usmiechniete buzaki, jak mozna powiedziec ze sie nie chce miec dzieci (taka mi akurat przeszla mysl, ze sporo par jednak swiadomie sie nie decyzuje :ico_noniewiem: )

karina a twoja Mala komputerowiec?
Kala jak widzi laptopa to az sie trzesie i robi "bam-bam" o klawiature :-D

izus ja bym nie miala dylematu :ico_noniewiem: wybralambym z tych dwoch opcji - McDonald's..
dla mnie stala umowa i stale godziny pracy o podstawa, poza tym troche inne "uzeranie" z klientami i chyba mniejsze manka wyrabiaja (o ile wyrabiaja) :ico_noniewiem:

szkieletorek powaznie tak "robiliscie"Lili?rano lekarz, po wizycie seks i sie udalo? :ico_szoking:

ja nie wiem ile prawdy jest w tym zachodzeniu, ale potwierdzone jest badaniami ze plemniki meskie sa krotko zywotne, a te damskie przezywaja do kilku dniu..u nas byl seks chyba z 3-4 dni przed wyliczona przeze mnie owulacja i wyszla Kala :-D
ale na pewno duze znaczenie tez ma to ile facet ma tych plemnikow z chromosomem x, a ile y, wiecej x to i tak prawdopodobienstwo zaplodnienia tuz przy owulacji na dziewczynke jest wieksze, tak mi sie wydaje..no ale kto by badal plemniki :ico_noniewiem:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 kwie 2012, 12:44

witajcie laski, ale jesteście na tym watku płodne w tym pisaniu. Nie wiem od czego zacząć, bo jeszcze Wasze nicki mi sie mylą (tak, że z góry przepraszam jak namieszam)
aguswitaj kochana, widzisz w końcu tak mi sie zatęskniło, że postanowiłam się stawić! W domu z robota końca nie widać! Własnie Filip miał 2h drzemke a ja w ogrodzie walczyłam z chwastem, bo sąsiedzi sa fajni, tacy porzadni i okolica pieknie, kwieciście wyglada. No nie moge robić jako jedyna gorszego wrażenia no i do tego jestem jedym obcokrajowcem w okolicy hahaha.

9-cio miesięczniak sliczny!!
Krina, izuś_85 śliczne zdjęcia wkleiłyście. Rodzeństwo Izuś bardzo podobne do siebie i fakt karina- powtórze po innych masz super figurke! Ja walcze z oponka ale żeby nie było, to po porodzie byłam bardzo szczupła, wręcz szczuplejsza niz przed ciaża. Ale poniesion y cukier w ciązy tak dał mi sie we znaki że tak sobie pofolgowałam ze słodkim, że teraz mam nie jedna oponke na brzuchu a dwie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

27 kwie 2012, 13:21

Hej:)

izus może stawka i mniejsza, ale wiesz zawsze nie zrobisz sobie takiego manka. Tu masz kwoty równe i nikt nie może nie dać:) Więc samemu by się trzeba pomylić żeby manko mieć. I może wyjdzie na to samo jak tu bez manka;) A może trafisz na tajemniczego klienta to jeszcze premia wskoczy;)
No i dla mnie argument to też jednak umowa o pracę, bo to zawsze lepsze niż zlecenie :ico_noniewiem:

Dziewczyny foty Maluchów super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Takie duże fajne już te dzidziusie :ico_haha_01:

:ico_tort: :ico_brawa_01: dla Oliwka:))

W ogóle okres znów dzisiaj dostałam :ico_szoking: Skończył mi się tydz temu i dziś od nowa :ico_szoking: Brzuch to mnie tak boli że masakra :ico_zly: Muszę się wybrać w przyszłym tyg do gina i się jej zapytać o co kaman bo dwa okresy w miesiącu to lekka przesada :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-04-2012, 13:34 ]
Dziś byliśmy z Małą na badaniach. Krew z rączki jej pobierali. A Mała nawet nie zapłakała jak jej igłę wbili w dłoń :ico_szoking: Patrzyła się tylko na Panie i zero reakcji :-D Moja dzielna dziewczyna :-D :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 kwie 2012, 13:41

dziękuje za miłe słowa odnośnie dzieci :ico_sorki:

dziś u nas skwar, młody z gołymi stópkami na podwórku :ico_sorki: na krótki rękawek :ico_sorki:

idziemy do skansenu jak Maja wstanie :ico_oczko: Maja uwielbia baranki i koniki :ico_oczko:
izus może stawka i mniejsza, ale wiesz zawsze nie zrobisz sobie takiego manka. Tu masz kwoty równe i nikt nie może nie dać:) Więc samemu by się trzeba pomylić żeby manko mieć. I może wyjdzie na to samo jak tu bez manka;) A może trafisz na tajemniczego klienta to jeszcze premia wskoczy;)
kurcze, no właśnie nie wyjdzie mi tyle samo :ico_noniewiem:
w macu miałabym 200zł mniej niż w zeszłym miesiacu bez premii :ico_noniewiem:

tylko u nas wkurza mnie atmosfera :ico_zly: a tak to nie jest źle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 kwie 2012, 14:05

My mamy międzylądowanie na jedzenie i śmigamy dalej na spacer tym razem z koleżanką i jej córą:-) oby taka pogoda utrzymała się jak najdłużej :ico_sorki: :ico_sorki:

ladybird jaki wózek kupujecie?my też powoli o tym myślimy :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 kwie 2012, 14:16

z tym czasem robienia płci dziecka to coś moze i lezy na rzeczy, bo my pierwsze dosć sporo czasu robilismy i jest Dziewuszka a Dorian ledwo dwa cykle:):):)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości