Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 maja 2009, 21:20

plum :-)

ja juz się melduję wieczorowo :-)

Sandrusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, że jesteś :ico_sorki: nie dalej jak wczoraj czytałam na Twoim blogu, co tam u Was słychać :-D

gaga22, :ico_sorki: współczuję tego rwania :ico_sorki: gdyby nie karmienie to bym Ci ketonal poleciła, mi forte po chirurgicznym usuwaniu ósemki chyba życie uratował :ico_sorki:

co do włosów - Kochane, teraz czas na "zianę sierści", jak ja to mówię, ja zawsze na wiosnę i na jesień zrzucam więcej niz mój pies :ico_olaboga:
a te z Was, które karmia piersia to juz w ogóle :ico_sorki:
łykajcie jakieś tabletki, witaminki, suplementy na kłaki :ico_sorki: ja to bym zaczęła od vit.A+E...
A co do diet i odchudzania, to ja mam odwrotnie. Cycowanie tak ze mnie wyciąga, że ja tuż chciałabym trochę przytyć, bo mi wszystkie spodnie mi na tyłku zaczynają wisieć :ico_zly: :ico_zly:
ja jak karmiłam to też ładnie waga spadała :ico_sorki:
teraz wzięłam się ostro za siebie :-)
Milutka, taki mus to nie mus, także wymówek nie szukaj :ico_nienie: ze słodkich rzeczy, co mi się też dziś zachciało, to sobie kalafiora ugotowałam :-D

a będziecie obiadki, warzywka maluchom robiły same, czy obstawiacie słoiczki??
ja cały czas dumam nad tym, bo niby u nas w jednym sklepie jest ciągle promocja na słoiczki, za 10słoiczków wszystkich firm płaci się 4f, a normalnie jeden kosztuje od 47pensów do 59, czyli się nawet opłaca, tylko jak chcę zacząć wprowadać małemu marchewkę i zacząć od jednej, dwóch łyżeczek dziennie i zwiększać codziennie ilość, to nie nadążę na te słoiczki, a poza tym oni tutaj samej marchewki nie robią, od razu z jakimis mięsami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-07, 21:21 ]
noo, to jeszcze 9 postów i będzie pięć setek :-D

sama jestem?? czy ktos ze mną pogada?? :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 21:29

sama jestem?? czy ktos ze mną pogada?? :-D
ja jestem :-D
właśnie skończyłam gadać z koleżanką przez kom, studiowałam z nią w Poznaniu, ąz sie ucieszyłam na telefon :-D , bo dzwoniła, że przyjedzie do nas w sobotę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie widziałyśmy się prawie dwa lata :ico_olaboga: , tak się cieszę, że przyjedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D na parę godzinek , ale zawsze coś :-D

[ Dodano: 2009-05-07, 21:31 ]
a będziecie obiadki, warzywka maluchom robiły same, czy obstawiacie słoiczki??
ja na razie będę kupować słoiczki, a jak skończy pół roku to sama pogotuję, nie wiem co :ico_noniewiem: , ale teściowa pomoże i poradzi :-D , bo już dwie wnuczki wychowała :-)

[ Dodano: 2009-05-07, 21:33 ]
marchewkę już próbowałam dać ze słoiczka i wszystko ok, teraz je marchewkę z jabłkiem :-) , wczoraj kupiłam brokuły, ale dań jeszcze nie dawałam

[ Dodano: 2009-05-07, 21:34 ]
, co mi się też dziś zachciało, to sobie kalafiora ugotowałam :-D
D
ale mi teraz apetytu narobiłaś :ico_nienie: ja uwielbiam kalafiora, widziałam, że jest od dziś w promocji w tesco, także pewnie jutro tam zawitam :-D

[ Dodano: 2009-05-07, 21:35 ]
halooooooooooo, gdzie jesteście??????????
sama mam dobijać do 500 stronki :-D niestety nie dam rady :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 maja 2009, 21:38

sama jestem?? czy ktos ze mną pogada?? :-D
ja też jestem
a będziecie obiadki, warzywka maluchom robiły same, czy obstawiacie słoiczki??
ja po głębszych rozważaniach doszłam do wniosku, że słoiczki. Nie wiem co warzywa kupię - nawet na ryneczku. Już kupiłam parę słoiczków. Obczaiłam wszędzie ceny i wychodzi mi, że najtańsze sa w Kauflandzie, a potem w Rossmanie. Real jest droższy, a Carrefour to już całkowicie.

Na razie Bartek dostaje jabłko Gerbera, wciąga pół słoiczka i wrzask o jeszcze :-D muszę go smoczkiem zatykać. Nawet jabłka nie daję świeżego, bo one teraz wszystkie jakimiś środkami pryskane żeby całą zimę mogły przeleżeć. Poczekam na papierówki.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 maja 2009, 21:40

he hej jestem i ja :-D :-D

mam juz rolki..teraz tylko pozostaje sie nauczyc jeździć..oj czuje ze cieżko bedzie...

Sandrusia fajnie ze sie pokazałas..my niedawno ubolewałsmy ze nas coraz mnie..widziłam ze kolorek włosów zmieniłas..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 maja 2009, 21:41

noo, jestem, jestem, tylko jeszcze z bratową gadam :-)



zaraz wrócę

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 21:44

mam juz rolki..teraz tylko pozostaje sie nauczyc jeździć..oj czuje ze cieżko bedzie...
s..
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dasz radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 maja 2009, 21:44

gaga22, :ico_sorki: współczuję tego rwania :ico_sorki: gdyby nie karmienie to bym Ci ketonal poleciła, mi forte po chirurgicznym usuwaniu ósemki chyba życie uratował :ico_sorki:
no niestety mus to mus. Spapranego leczenia kanałowego już nie da się naprawić. A najgorsze, że przez kilka dni przyjdzie mi jeśc papki, bo mam nawet usta i policzek napuchniete po prawej stronie :ico_olaboga: znowu mi waga na dół poleci, a już naprawdę nie ma z czego
marchewkę już próbowałam dać ze słoiczka i wszystko ok, teraz je marchewkę z jabłkiem :-) , wczoraj kupiłam brokuły, ale dań jeszcze nie dawałam
ja od soboty dam mu zupkę marchewkową z ryżem Bobovity. Dostałam w takiej gratisowej paczce, a i jeszcze parę innych rzeczy. U nas w szpitalu takie kupony zgłoszeniowe sie wypełniało i teraz mi poczta przysyłają. I z Hippa też :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 21:45

ja też jestem :-D

Marcia77, myślałam że już gdzieś na rolkach pojechałaś :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-07, 22:46 ]
to bym Ci ketonal poleciła
oj ketonal to rewelacja Mnie ginka dała w drugą noc po porodzie to się wyspałam :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 maja 2009, 21:47

ja tez bede dawac słoiczki..zazełam dawać tarte przez siebie jabłuszko ale lekarka mi odradziła i kazała tez kleikiem ryzowym zageszczac młodej mleczko zeby troche masy nabrała

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 21:47

a podgrzewacie te deserki i dania w słoiczkach?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość