Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

13 gru 2008, 00:07

Tosia, fajnie, że się "wkręciłaś" troszkę w świateczny nastrój i upiekłaś pierniki :ico_brawa_01: . Do mnie jakoś święta w tym roku nie przemawiają...może dlatego, że mam termin na samą wigilię :ico_noniewiem:i ta data tylko z jednym mi się kojarzy :ico_noniewiem:
Jutro przyjedzie do mnie siorka, zmieni mi firaneczki i pomoże przy porządkach w kuchni :ico_sorki:
A dzisiaj już się odmeldowuję, kolorowych snów brzuchatki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 00:08

Jezu jak ten mój Chłop się za coś weźmie to końca nie widać. Wymienia dziś kiebelek od godziny 5. No i oczywiście końca nie widać. W całym domu bałagan a on co przylezie do pokoju po coś, to przysiada na kanapie i zapatrzy sie w TV jak sroka w gnat. i mówie gadam, prosze M no idz skończ bo późno" "Tak tak kochanie już ide" i siedzi z rozdziawioną gębą w telewizorze. :ico_puknij: Głupie jakieś to kochanie moje ...

[ Dodano: 2008-12-12, 23:08 ]
Spokojnej nocy Anuś

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 gru 2008, 01:05

Ananke wyglądasz ślicznie z brzuszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mnie to czasem się tęskni do brzuszka bo problemów z nim nie miałam :ico_oczko: Bo mały był a na bliskich zdjęciach wyglądał jak cycek :-D jak znajdę jakieś zdjątko to chętnie się pochwale :ico_oczko:

Tosia fajnie, że pierniczki zrobiłaś mnie to się nic nie chce bo rodzina daleko i zobaczymy się dopiero po nowym roku.

Justyna śliczny dzidziuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 01:24

Póżno ale jak to mówią lepiej późno niż wcale: 500 stronka nam wskoczyła dziewczynki. No to ciacho na tę okazję. A jak któraś już spi to będzie do śniadanka jak znalazł :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2008, 02:13

Lalka ja twojej Hani tez w zyciu bym nie poznala. fajnie was widziec!!!!

a lelek ponoc teraz do taty zalatuje juz mocno.,hmm przynajmniej prawie wszyscy tak twierdza. hihi

lelek bez problemu pil z butelki i z piersi
on byl na piersi tylko. ale czasami dostawal herbatke jak miewal bol brzuszka
i nigdy nie bylo dla niego roznicy
tak samo chetnie ciagnal ze smoczka jak i pozniej cyckowal
hihi

wiec to rosnie bywa..

ale wierze ze i nielatwo bo tez sie nasluchalam na ten temat...

kurcze lelek wlasnie dostal goraczki
obudzil sie i siedzi z nami.. nie marudzi ale rozpalony jakis ehhh

Justyneczka wielkie gratki. slodka kruszynka!!!

ananke super przygotowanie dla malenstwa!!! brawo mamcia!!

[ Dodano: 2008-12-13, 01:14 ]
tosia to sie zalapalam na wasze stronke hehe dla tych co juz spia :ico_tort: dodatkowo mam pierniczki swiezo pieczone ehehe :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

13 gru 2008, 03:43

Witam z rana - ja już po spaniu i jem śniadanko :-D

Ja mogę też potwiedzić słowa Mróweczki że nie zawsze jest tak że dzidzia nie śpi w nocy :ico_sorki: Moja Madzia po powrocie ze szpitala spała od 19:20 do 9:30 rano :ico_brawa_01: W ciągu dnia wiadomo tez sobie drzemała więc pierwszy miesiąc razem cały przespałyśmy :ico_wstydzioch: (warto też wykożystać czas w ciągu dnia jak dzidzia śpi i odpocząć po porodzie bo i szybciej sie dojdzie do siebie i prace domowe nie zając nie uciekną :ico_oczko: ). Tak więc ja nie wiem co to nie przespane noce i modle się żeby od marca było tak samo :ico_sorki: Madzia z czasem spała mniej w ciągu dnia, ale w nocy zawsze. Przestała spać w ciągu dnia jak skończyła roczek, ale od zawsze śpi minimum 12 godzin (obecnie od 20-8) i czasami sama już mówi kiedy się położy bo już śpiąca jest :ico_haha_01:

ananke piękna kołyska i brzunio super!!!

Już prawie połowa Grudnia - czekamy z niecierpliwością na kolejne dzieciaczki :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-13, 02:46 ]
Aha dodam, że Madzia cycowała przez sen (ale była samoobsługa więc ani ona ani ja się nie budziłyśmy :-D ).

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 gru 2008, 10:04

hej hej z rana :-)

widzę, że tu niezła impra w nocy była i nikt nie dał cynku, że Ci co się w łóżku bez sensu wiercą i spać nie mogą to muszą kompa odpalić? :ico_nienie: nieładnie :ico_oczko: :-D

dziękuję za miłe słowa :-D :ico_wstydzioch:

chłop wybył juz do pracy, na szczęście ta weekendowa mu została, to troszkę rozładuje nerwy... my z Młodym dziś kończyny ozdoby na choinkę, bo jutro ją rozkładamy :-)
a u Was jakie plany??

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 gru 2008, 10:24

Cześć dziewczyny

ananke, super kołyska i tak jak tosia mówi wyglądasz mamusiowo, bardzo ładnie :ico_brawa_01:

Super że mamy już 500 stronek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja jestem ciągle w wkiepskim nastroju. Z moim M ciągle się kłócę i mam wrażenie że końca nie widać :ico_placzek: mam już dosyć ile można wytrzymać :ico_sorki:

No i przez to nic mi się nie chce, mam doła, jestem nerwowa :ico_noniewiem:

Ach szkoda gadać......

Justyneczka gratulacje. Synuś śliczny i grubaśny. fajnie że się odezwałaś. No a do osity nikt nie ma telefonu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 10:39

Dzień dobry kobietki!!!Eh miałam dziś plana żeby wstać o 8 a zwlokłam sie dopiero teraz - nie lubię jak mi się plany przesuwają :ico_zly: U nas dziś za oknem paskudna pogoda, M. w pracy a ja muszę lecieć na miasto a póxniej chciałam do mamy wskoczyć. A wieczorkiem idziemy do babci na imieniny bo dziś Łucki- przynajmniej człowiek podje pyszności jakiś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 gru 2008, 10:42

Evik.kp, dzięki :-)

Evik.kp pisze:No i przez to nic mi się nie chce, mam doła, jestem nerwowa :ico_noniewiem:
noo, to te hormony wszystkiemu winne :ico_sorki: ale pomyśl, że to jeszcze troszkę tylko :ico_sorki:

tosia, suprr dzionek się zapowiada :ico_brawa_01: jak będą dawali serniczek to zjedz za mnie kawałek :-D u mnie nie dość, że biały ser to towar deficytowy to jeszcze nie potrafię sernika upiec, a pożarłabym (chyba dosłownie) wannę :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość