JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 wrz 2011, 08:30

Uuuuu zdróweczka dla syna :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 08-09-2011, 08:44 ]
Mąż dzwonił i Hanka bez problemu poleciała do sali :ico_brawa_01:
Maja coś pomarudziła i chyba ją choroba bierze. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 wrz 2011, 10:51

Mój przedszkolak poszedł. Miał wczoraj 38.3, ale jak dałam czopka to moment zeszło a rano miał 36.7 i chciał iść do przedszkola więc go zawiozłam. w szatni się popłakał ale mówił przy tym " idz już, papa". Mój dzielny przedszkolak :ico_oczko:
Leonka , zdrówka :ico_sorki:
zobaczymy czy mój z goraczką nie wróci, oby nie!!!
widziałam już pierwszą pracę- wiszą na wystawce kolorowanki, mój na żółto pokolorował grabki a ja dumna jakbym picassa miała :ico_haha_01:
Asia, oby Maja się nie rozłożyła :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 wrz 2011, 10:59

Marta26, :ico_brawa_01: dla synka . Ale zabawnie musiało to wyglądać jak płakał i mówił idź już :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 wrz 2011, 21:49

Leona zdrówka życzymy Marcelkowi.
Mąż dzwonił i Hanka bez problemu poleciała do sali :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: pozazdrościć...moja tradycyjnie beczała.
widziałam już pierwszą pracę- wiszą na wystawce kolorowanki, mój na żółto pokolorował grabki a ja dumna jakbym picassa miała :ico_haha_01:
:-)

[ Dodano: 08-09-2011, 21:56 ]
Julia nie dość,że beczy,to się w nocy posikała w łóżko :ico_olaboga: Wszystko do prania,materac się suszył cały dzień...nawet podkładu nie miałam,bo ona od ponad roku żadnej wpadki nie miała.Mam nadzieję,że to nie na tle nerwowym.

Dziś było zebranie,powiem wam szczerze,że byłam miło zaskoczona,bo panie o wszystkim mówiły,a rodzice widać zgrani i ogólnie było wesoło :-) Uszczupliłam trochę budżet- na składkowe 10zł(pasty,chusteczki itp.),książka 15zł i ubezpieczenie 36zł.

Jak tak zliczę ile wydałam na wyprawkę,książki i opłaty za obie dziewczynki,to wyszło mi ponad 1000zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 wrz 2011, 22:33

hej
szatni się popłakał ale mówił przy tym " idz już, papa". Mój dzielny przedszkolak
słodki :-D
o się w nocy posikała w łóżko
przeżywa nową sytuację...odreagowuje.


u nas też było zebranie dzisiaj...moja mama na nie poszła bo ja pracuje długo :ico_zly: ...
-za wyprawkę -90 zł (bloki, farby itp)
-38 zł ubezpieczenie
-70 zł rytmika za połrocze
-5 zł ksero

dodatkowo już każdy rodzic musiał przynieść, 10 rolek papieru toaletowego, 3 paczki chusteczek chigienicznych, takich wyciąganych, dwa opakowania mydła w płynie i za to zapłaciłam kolejne 30 zł :ico_noniewiem:
Hanka bez problemu poleciała do sali
zuch dziewczyna!!!

u nas narazie ok...mały tylko wciąz zadaje pytanie "czemu musze chodzić do tego przedszkola", ale z miną buntownika wchodzi na salę..ale jak pani woła go do siebie to już pojawiqa sie uśmiech :ico_sorki: :ico_brawa_01:

o wyszło mi ponad 1000zł :ico_szoking:
szok...i to ma być polityka prorodzinna hehe... :ico_oczko: i jak tu rodzić wicej dzieci niż jedno lub dwojke :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 wrz 2011, 23:00

u nas narazie ok...mały tylko wciąz zadaje pytanie "czemu musze chodzić do tego przedszkola", ale z miną buntownika wchodzi na salę..ale jak pani woła go do siebie to już pojawiqa sie uśmiech :ico_sorki: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mały zuch z niego :-)
szok...i to ma być polityka prorodzinna hehe... :ico_oczko: i jak tu rodzić wicej dzieci niż jedno lub dwojke :ico_szoking:
no właśnie...najdroższe to z tego były książki,bo 340zł i jeszcze 2 trzeba dokupić,wyprawka z plastyki ponad 50zł,plecak 60zł...a zeszyty,kapcie,piórniki...ech,a Julkę też trzeba było obkupić w przedszkolne rzeczy.

Ja to już straciłam nadzieję,że będzie lepiej...Zuza beczała do kwietnia,to i Jula pewno będzie :ico_placzek: Tylko serducho boli :ico_placzek:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 wrz 2011, 10:03

hejka
my na razie dalej w domu, w pon wolne, takze chyba dopiero we wtorek Marcela zostawie, najgorsze ze szkole juz zaczynam, a te pierwsze dni kiedy sie dziecko zostawia trzeba byc pod telefonem zeby w razie czego, mozna bylo odebrac
chyba maz bedzie musial chyba w domu zostac :ico_noniewiem:

Zuza beczała do kwietnia,to i Jula pewno będzie
ale co placza tylko jak je zostawiasz tak??

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

09 wrz 2011, 10:13

Moja Hania dostała wczoraj kolczyki( Maja też) za to że jest taka dzielna i nie płacze .
ze jestesmy z obu dumni i takie tam :-D
Chodziły w tych kolczykach i wszystkim w mieście mówiły za co te kolczyki. :-D
Dzis oczywiscie Hania tez pooszła do p-kola bez płaczu wiec chyba juz sie jej spodobało. :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 wrz 2011, 11:42

Smyk dziś już tylko z podkówką mówił idz już :ico_haha_01:
mam nadzieję że nie wróci bardzo zasmarkany bo wczoraj miał policzki białe z katarku :ico_chory: ale umyłam szybciutko jeszcze w pkolu :ico_oczko:

Zulcia mój 3latek w ogóle śpi z pieluchą jeszcze bo co noc sika i to po kilka razy :ico_olaboga: ale dam mu jeszcze troszkę czasu, potem pogadam z lekarką czy trzeba jakieś badanka zrobić jak się to nie zmieni.

od poniedziałku będę widziała dziecko moje ok.3 godziny dziennie, nie wiem jak to zniosę :ico_placzek:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 wrz 2011, 11:57

Smyk dziś już tylko z podkówką mówił idz już
czyli coraz lepiej :ico_brawa_01:

Marta a ty co porabiasz?? pracujesz??
w jakich godz Patryk jest w przedszkolu??
Marcek raz/dwa razy w tygodniu (kiedy mam najwiecej zajec) bedzie oo 8.30 do 16.30 :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość