to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: wypadające włosy

12 paź 2014, 09:37

Noo tak, szampon się dobrze sprawdzi jako wsparcie do ampułek, gdzieś czytałam, że jak się używa produktów z jednej serii to się dużo lepiej sprawdzają niż każdy z innej parafii, bo składniki mogą sobie przeszkadzać.

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: wypadające włosy

16 paź 2014, 22:15

Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/
Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

rosvel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:49

Re: wypadające włosy

17 lis 2014, 13:01

A stosował ktoś vitapil? podobno jest bardzo skuteczny , tylko trzeba go łykać z trzy, cztery miesiące

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: wypadające włosy

17 lis 2014, 15:12

Ja po prostu staram się w miarę zdrowo odżywiać i dzięki temu nie problemów z wypadającymi włosami

rosvel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:49

Re: wypadające włosy

29 lis 2014, 21:59

Ja juz przerabiałam różne maseczki, sera itp.,teraz chcę spróbować suplementacji zwłaszcza że nie mam czasu na zbilansowaną dietę tak jak pisze obrun, wydaje mi sie że to może być dobra droga bo odżywia się cebulki, zobaczę za trzy miesiące :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: wypadające włosy

02 gru 2014, 14:15

Wiecie co mi pomogło? \
Szampon z czarnej rzepy - nie będę podawała konkretnej firmy ale ogólnie składnik ten sprawia,że szampony są bardzo skuteczne kiedy macie problem z wypadaniem włosów. Warto jest jeszcze ograniczyć niektóre czynniki, które mogą sprawić,ze kondycja naszej czupryny się zmniejszy...
Jednym z nich jest na przykład... stres.
Polecam przeczytać sobie artykuł:
http://zdrowastronapiekna.pl/p/tabletki ... jace-wlosy - dobre zestawienie metod walki przeciw wypadającym włosom.

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: wypadające włosy

13 sty 2015, 18:44

Zagęszczenie włosów to był temat, którym zainteresowałam się z racji mojego niestety niezadowolenia z wyglądu fryzury. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne gęste i bujne włosy, a potem patrzyłam na moje rzadkie! Próbowałam wszystkiego – witaminy, szampony, odżywki, maski na włosy… I nic nie pomagało.
I któregoś dnia w telewizji widziałam reklamę dotyczącą zabiegu zagęszczania włosów. Zaciekawiło mnie to, nawet bardzo. Przeszukałam sporo i w Krakowie znalazłam beauty for you, gdzie wybrałam się na bezpłatną konsultację. Oczywiście zamęczyłam fryzjerkę moimi pytaniami, na tyle że w chyba zdecyduję się na zabieg, tylko jeszcze muszę trochę pieniążków zaoszczędzić.
Moją uwagę zwróciły systemy integracyjne, dla osób z takimi właśnie osłabionymi i cieniutkimi włosami jak moje. A wy jakie macie metody, żeby zagęścić fryzurę? Czy myślicie że będzie to dobry pomysł?
Byłabym wdzięczna za pomoc i za jakąś opinię od was.

jagoda90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2015, 11:59

Re: wypadające włosy

15 sty 2015, 12:04

Moim zdaniem te wszystkie specyfiki nie mają racji bytu, jeśli nie zmienimy diety. Mnie przy myciu wypada może z 5 włosów (nie żartuję), przy rozczesywaniu drugie tyle, a mam włosy do pasa. Nie stosuję żadnych odżywek, tylko dbam o zdrową dietę (też nie do przesady).







-------------------------------
Najlepsze soczewki kolorowe

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

16 sty 2015, 11:43

Zgodzę się z Tobą ze dieta jest bardzo ważnym elementem tego aby nasze włosy oraz skóra były w dobrej kondycji. Ponadto uważam,że takie odżywki jak olejek arganowy,skrzyp polny czy naturalny kolagen tylko nam w tym pomogą.

Majka91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:50

Re: wypadające włosy

18 lut 2015, 02:42

Dieta to owszem ważny element, ale nie zapominajmy,że czesto przyczyną wypadania duzej ilosci wlosów jest też stres, moze warto nad tym sie zastanowic i podziałać w kierunku ograniczenia go?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość