TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Ile trwa preciętny stosunek?

20 gru 2012, 12:25

Haha, nie wiem czemu, ale jak przeczytałam tytuł wątku, to od razu zachciało mi się odpisać: nie wiem, u nas wszystkie są ponadprzeciętne :-D :-D :-D

A tak poważnie: nie mam pojęcia, nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby przed i po patrzeć na zegarek :) A wiadomo, jak jest miło i przyjemnie, to czas jakoś tak szybko leci... :ico_noniewiem: Także nawet na wyczucie ciężko mi określić, jak długo zwykle trwa stosunek. Poza tym, czy da się z tego wyciągnąć jakąś średnią? Przeciętną? Przecież u każdej pary będzie inaczej, a nawet u jednej pary nie zawsze jest tak samo ;)

Awatar użytkownika
mamika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2012, 14:01

Re: Ile trwa preciętny stosunek?

20 gru 2012, 15:10

Z moim facetem robię to trochę dłużej niż 10 min. Ale dziewczynki musicie się trochę bardziej postarać. Ja robię tak żeby sex był codziennie!

Awatar użytkownika
Sutcik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2012, 17:50

Re: Ile trwa preciętny stosunek?

22 gru 2012, 11:30

Jeśli chodzi o mnie to z kobietą, z którą jestem potrafimy nawet około 3 godzin baraszkować, wliczając oczywiście w to grę wstępną...sam stosunek nie jest długi, ale uważam, że cała otoczka i przygotowania to jest właśnie to co buduje klimat i napięcie erotyczne :)

roksana75
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2012, 12:22

Re: Ile trwa preciętny stosunek?

24 gru 2012, 13:15

U mnie zależy, czasami umawiam się z moim że ma być szybki i robimy 5-10min :) a jak chcemy dłużej to godzinka i jesteśmy wyczerpani :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość