Awatar użytkownika
orchid25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:27

Re: infekcja po antybiotyku

29 wrz 2012, 09:09

Alka30 jestem już po leczeniu grzybicy oraz po kuracji lactovaginalem. Na razie nawrotu nie ma, żadnego szczypania i swędzenia jest okej. Mogę polecić ten probiotyk z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

Re: infekcja po antybiotyku

01 paź 2012, 22:29

orchid25 to ciesze się bardzo! Infekcje są paskudne! Dobrze że jesteś zdrowa, możesz sobie jeszcze zrobić wymaz z pochy dla pewności!

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

Re: infekcja po antybiotyku

09 paź 2012, 19:07

dziewczyny a widziałyście gdzieś taki żel?


Obrazek


normalnie się nakręciłam na niego tylko muszę połazić po aptekach lun online zamówić.

Awatar użytkownika
tunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:47

Re: infekcja po antybiotyku

09 paź 2012, 23:04

dziewczyny a widziałyście gdzieś taki żel?


Obrazek


normalnie się nakręciłam na niego tylko muszę połazić po aptekach lun online zamówić.
Nie widziałam jeszcze, ale czytałam o nim, tutaj sobie zobacz WKLEJANIE LINKOW JEST ZABRONIONE NA FORUM. W SPRAWIE REKLAMY PROSZE ZGLOSIC SIE DO ADMINISTRATORA . Ja niedawno się przeleczyłam razem z partnerem na grzybicę i chwilowy spokój na horyzoncie :ico_haha_01: ale o tym zelu też myślałam, żeby wyeliminować podrażnienia :)

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

Re: infekcja po antybiotyku

10 paź 2012, 23:02

Nie słyszałam o takim żelu. Ja stosuję provag żel z kwasem mlekowym, który chroni przed infekcjami, świetnie nawilża, likwiduje uczucie pieczenia i wszelkie podrażnienia. Jestem alergikiem i najważniejsze jest dla mnie to, że żel nie powoduje u mnie uczulenia, a kolejny plus to, to że jest niedrogi!

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

Re: infekcja po antybiotyku

20 paź 2012, 20:03

ok, już udało mi się znaleźć ten lacibiosowy żel, o który pytałam, wiec sprawa nieaktualna. sobie wypróbuję :)

btw, Alka30, provag zawiera kwas mlekowy? kurde, wydawało mi się, że nie zawiera kwasu mlekowego. ale i tak dla mnie niedobry, bo też jestem alergikiem i chyba te substancje zapachowe mi coś złego robiły. ale ja to w ogóle mam skórę masakra. przez jakiś czas do ciała la roche posay mi pasowało lipikar a teraz już tylko emolium lub alantan :(

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

Re: infekcja po antybiotyku

26 paź 2012, 22:03

Tak, provag żel zawiera kwas mlekowy, wiesz aż tak się na tym nie znam, ale dla mnie on jest bezzapachowy, najważniejsze że alergii po nim nie mam. Jak też jesteś alergikiem to współczuję! Wiesz… pamiętam, że jak miałam straszliwe problemy skórne to kąpałam się w oilatum i pomogło! Możesz spróbować, podobno można też wcierać płyn w skórę, ale mi już same kąpiele pomogły.

Awatar użytkownika
orchid25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:27

Re: infekcja po antybiotyku

28 paź 2012, 19:54

Dzięki Alka30 za wsparcie. Dziewczyny jak macie infekcje to nie ma co zwlekać z wizytą u ginekologa. Lepiej szybko się z tym rozprawić.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re:

29 paź 2012, 12:29

i Laktovaginal tez jest bez recepty i pomaga :ico_sorki:
Też używałam i polecam.

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

Re: infekcja po antybiotyku

30 paź 2012, 20:28

Pewnie że nie ma co się leczyć na własną rękę. Wizyta u lekarza, właściwe leki i koniecznie skierowanie na wymaz, jak sam nie da, to trzeba mu to zasugerować, w końcu na coś te nasze składki idą!

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość