Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 sie 2012, 21:26

ja juz jestem w takiej desperacji ze napewno sprobuje! Dziekuje! :ico_sorki: :-D :ico_oczko:

regina_r
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2012, 15:12

07 sie 2012, 13:28

ja mam takie niepełne B i właśnie zawsze chciałam by ta miska była wypełniona, ale powiększenie nie wchodziło w grę. zaczęłam stosować kremy, najpierw jakieś tanie polskie, ale nie widziałam różnicy. ostatnio trafiłam na krem FreezeFrame, troche drogi, ale daje efekty i moja miska sie wypełnia :)) jakby któraś z Was szukała: http://freezeframe.pl/sklep/product.php?id_product=28

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

07 sie 2012, 19:14

ja kurację zaczęłam 2 sierpnia. na dzień dzisiejszy nie przybyło w cm ale biust jest jędrniejszy. dół się zaokrąglił tylko góra pusta. masuję 200 kółek dziennie. 100 rano i 100 wieczorem. i poję kozieradkę 2x1/3 łyżeczki i wierzbownicę 2x 1saszetka.
i autosugestia. z tym mam problem bo ciężko mi wmawiać sobie że mi cycki rosną. ale podobno wiara czyni cuda :))

a jak tam u Was? zaczynacie też kurację czy ciężko się zebrać? :)

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: małe piersi :)

27 sty 2013, 19:50

Kilka cennych wskazówek w trosce o nasze piersi.

-Odżywiaj się racjonalnie, unikaj gwałtownych zmian wagi ciała. Szybkie rozciąganie skóry piersi prowadzi do ich zwiotczenia, sprzyja powstawaniu rozstępów, skutkuje opadaniem biustu. Zapobieganie nadmiernemu rozciągnięciu skóry polega na działaniach wzmacniających tkankę łączną (zwłaszcza włókien sprężystych) - racjonalne odżywianie, zewnętrzne stosowanie preparatów wzmacniających strukturę skóry, przyjmowanie suplementów witaminowych.
-Utrzymuj prawidłową, prostą postawę ciała.
- Wybierz idealnie dopasowany biustonosz gwarantujący pełne wsparcie dla piersi. Sprawa doboru właściwego biustonosza nie jest właściwie doceniana przez kobiety, choć niejednokrotnie biustonosz decyduje o estetycznym wyglądzie biustu na wiele lat. W trakcie uprawiania jakiejkolwiek formy sportu zawsze zakładaj odpowiedni biustonosz - nadmierne rozciągnięcie się powięzi otaczającej gruczoł to jedna z przyczyn opadania piersi.
- Unikaj gorącej wody - wysusza skórę, doprowadza do jej zwiotczenia. Zamiast gorącej kąpieli weź letni prysznic, kończąc go zimnym natryskiem - najskuteczniejszym i zarazem najtańszym sposobem ujędrniania piersi.
- Zacznij regularnie ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej - choć ćwiczenia nie będą miały wpływu na wielkość Twoich piersi, delikatnie umięśniona klatka piersiowa sprawi, że Twój biust będzie lepiej się prezentował. Świetnie działa pływanie.
- Unikaj spania na brzuchu, jeśli masz bardzo duży biust.
- Nie opalaj biustu, jeśli pragniesz przez długie lata zachować gładką, sprężystą skórę.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: małe piersi :)

20 mar 2013, 15:32

Trudno unikać skoków wagi rodząc dzieci...

Mnie zastanawiają te pigułki, czy to faktycznie działa i czy jest bezpieczne?!?

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: małe piersi :)

23 paź 2014, 16:53

małe biusty są super!!!!!! Niestety nie każdemu jest to dane;p

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: małe piersi :)

24 paź 2014, 08:50

Też tak myślę i mój chłopak na szczęście podziela moje zdanie :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: małe piersi :)

24 paź 2014, 09:49

Plus jest taki, że do małego biustu łatwiej jest dodać- odpowiednia bielizna chociażby. Duży raczej trudno ukryć

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: małe piersi :)

24 paź 2014, 11:39

Do małych są śliczniiutkie staniki :) Duże to obleśne namioty w większości :(

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: małe piersi :)

24 paź 2014, 14:23

Lepsze małe niż sztuczne :ico_haha_01:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość