delfinkidwa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2014, 12:10

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

15 sty 2014, 12:27

Coś takiego na chrzciny?! moim zdaniem najlepiej zapytać rodziców, co się przyda - dziecko jest tak małe, że nie musi to być Pismo Święte czy krzyżyk na łańcuszku, prędzej zimowy kombinezonik albo przewijak, coś co się przyda

Awatar użytkownika
Ufna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2013, 16:01

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

27 sty 2014, 14:44

również jestem zdania że lepiej zapytać, tylko jak odpowiedzieć żeby nie stawiać bliskich w niezręcznej sytuacji...

retemina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2014, 13:05

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

11 lut 2014, 13:10

Dokładnie! Zapytaj, to żaden wstyd. A przynajmniej podarujesz chrześniakowi coś, co naprawdę się przyda, a nie jakąś rzecz, która będzie się kurzyła na półce czy w szafce ;/

tristan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2014, 10:21

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

14 lut 2014, 10:39

To prawda najlepiej rzecz praktyczną dla takiego dziecka :)

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

20 mar 2014, 13:43

Taką biżuterię na chrzciny?? Medalik pasuje, albo są takie fajne drobiazgi specjalnie na chrzest. W Aparcie można kupić srebrną grzechotkę. Myślę czy jej nie dać na chrzciny w maju:)
Obrazek
jak dla mnie srebrna grzechotka to lekka przesada.. rozumiem medalik lub inna pamiątka, ale nie grzechotka z kruszcu..

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

11 maja 2014, 12:05

A moim zdaniem możesz kupić coś praktycznego dla dziecka. Ale jednocześnie wysokiej jakości ponieważ co jak co ale bycie chrzestnym zobowiązuje ;)
Może jakiś fajny zestaw typu: kocyk plus poduszeczka, przewijaczek i myjka i zapakowane w eleganckie pudełeczko?
Zobacz sobie na poniższym zdjęciu:
Obrazek
Widziałam tutaj: http://maylily.wellcommerce.pl/kategoria/kocyki
Myślę, że jest to bardzo ładny i praktyczny prezent. Może i srebrna grzechotka jest ciekawym pomysłem ale moim zdaniem totalnie niepraktycznym ponieważ dziecko na pewno nie będzie się tym bawić (zimny i nieprzyjemny materiał) a i rodzice nie będą wiedzieli za bardzo co z tym zrobić.

Melisne
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:37

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

18 cze 2014, 10:56

Bardzo fajne prezenty można znaleźć w sklepie e-chrzest. Może asortyment nie jest największy ale uważam, że to własnie zaleta, ponieważ dzięki temu nie robi się mętlik w głowie :)

kasiamango
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:18

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

26 cze 2014, 11:24

U mnie w rodzinie przyjmuje się maksymę "zestaw się and postaw" :D prezent musi być okazały i drogi. Dobrze, że na razie nie byłam proszona na chrzciny bo inaczej czeka mnie mały kredycik albo https://www.mini-credit.pl/pozyczka-przez-sms :) mam nadziję, że jednak do tego czasu się dorobię :) najlepiej w takiej sytuacji zapytaj rodziców dziecka, może akurat coś im potrzeba, a nie do końca ich stać. Z tego co wiem dzieci dużo kosztują :)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

26 sie 2015, 13:51

Może kup coś pamiątkowego? Mi bardzo podobaja się łańcuszki z grawerem i obrazki. Są też bardzo ładne złote bransoletki z grawerem. Myslę, że taka pamiątka sprawi wiele radości rodzicom i w przyszłości dziecku. Nie jest powiedziane że prezent na chrzciny musi być drogi prawda? Kasiamango branie kredytu na chrzciny to dla mnie gruba przesada. To dzień dla dziecka a nie dla rodziny by mogła pokazać na ile to ja stać.

AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

23 mar 2016, 09:56

A ja łączę ze sobą prezenty. Coś symbolicznego, jak np. różaniec, albo łańcuszek i coś praktycznego, jak np. wysokiej jakości śpioszki/body. Tak, żeby była pamiątka, ale żeby też prezent był przydatny. Ostatnio zamówiłam różę papieską i body z dear eco. Wszyscy byli zadowoleni :)

:ico_prezent:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość