TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

19 lip 2016, 10:19

Tapeta to w sumie dobry pomysł. Dzieciom na pewno się spodoba.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

17 sie 2016, 14:56

Miałam spore problemy z urządzeniem pokoju dla dziecka, które dopiero miało się urodzić. Podczas żadnej ciąży nie chciałam się dowiadywać o płci dziecka i wolałam dowiedzieć się o tym dopiero po jego urodzeniu. Jak wszyscy wiemy nie każdy kolor pasuje do każdej płci dziecka i dlatego szukałam tak jakby uniwersalnego koloru, który pasowałby zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Sama nie miałam żadnego pomysłu i dlatego zdecydowałam się poszukać artykułów na ten temat. Trafiłam na ten https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/jak- ... -dzieciecy i okazał się on być strzałem w 10tkę. W bardzo prosty i fajny sposób opisuje jak dobrać kolory. Jeśli jest tu mama, która tak jak ja nie chce poznać płci dziecka, a chce mu urządzić pokój przed jego narodzinami to polecam przeczytać ten artykuł.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

18 sie 2016, 14:25

A co myślcie o pokojach dziecięcych urządzonych w stylu skandynawskim? Moim zdaniem są bardzo przytulne.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

29 maja 2018, 20:59

Szukając mebli do pokoju dla dziecka warto sprawdzić kolekcje meblowe przygotowane przez producenta mebli dziecięcych Lanomeble. Oprócz dostawy można zamówić też montaż mebli bezpośrednio w mieszkaniu :)

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

24 cze 2018, 18:31

Do małego dziecka styl skandynawski? No nie wiem.. nie będzie zbyt dorosły? Nie lepiej pobawić się kolorystyką wziąć na przykład jakieś róże, beże i biele? Ściany można pomalować na taki cudny odcień Ogrody Magnolii które ma dulux w swojej kolekcji kolorów świata i do tego białe mebelki? Ja bym raczej w szarości nie szła

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

24 paź 2018, 14:40

Warto wejść na strone sklepiku kolorowypokoik.pl - na pewno każda mam znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Ostatnio kupiłam fajna mufkę na rękę ułatwiającą karmienie na prezent i taki prezent bardzo się spodobał.

Awatar użytkownika
Wikt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2018, 09:15

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

25 paź 2018, 15:53

A może warto podpytać znajomych w tej materii? Myślę, że będą w stanie pomóc.

Awatar użytkownika
milosz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:26

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

25 paź 2018, 16:16

W Internecie na pewno znajdą się informacje w tym zakresie. Nie powinno być z tym większych trudności.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

01 lut 2019, 12:25

Fajne są farby dekoracyjne i nimi też można przepięknie pokój dziecięcy urządzić. Na przykład taka farba Let's Shine z drobinkami brokatu, pięknie się mieni, jest kilka kolorów do wyboru a dodatkowo co moim zdaniem jest niezmiernie ważne, że spełnia warunki normy Bezpieczeństwo zabawek

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Pokój/sypialnia dla dziecka

16 sty 2020, 18:30

Też jestem zdania, że ikeowskie meble świetnie się sprawdzą w pokoju dziecka. Uwielbiam je za ich modułową konstrukcję, szafki można je przestawiać do woli (przydaje się, jak ktoś nie ma ostatecznej koncepcji pokoju :ico_haha_01: ). Uważajcie na kocyki i pościel dla dziecka - musi być naprawdę dobrej jakości, żeby nie zrobić krzywdy dziecku (kontakt z tkaniną o wątpliwych pochodzeniu może powodować różne podrażnienia skóry). Ja dla swoich brzdąców wszystkie tkaniny (łącznie z zasłonami) kupowałam w sklepie Bawelna-Tkaniny i to miejsce mogę polecić.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość