mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 wrz 2007, 08:45

lidziasc,
ale tak jak mowi osita-wszystko dookola nam szkodzi :ico_noniewiem:
i nie trudno sie jest z tym zgodzic fajki przy tym to jest pestka :ico_noniewiem:
po co myslec o czyms co moze zabic za 10 lat gdy tyle rzeczy morze zabic juz jutro.
....znalam faceta ktory byl gorliwym przeciwnikiem palenia a takze kazdy kes gryzl przynajmniej 34 razy ! ...niestety mial raka zoladka


wszyscy wiedza ze palenie szkodzi ,alkohol rowniez i narkotyki i spaliny ,i inne pyly przmyslowe ,nawet leki nie sa obojetne dla organizmu ...i co i zaden minister ani nikt inny nie wykresla z zycia tych szkodliwosci ,co najwyzej staraja sie w miare technologii i mozliwosci finansow eliminowac skutki zanieczyszczen przeciez nie obojetnych dla istot zywych ...nie wsztysko da sie wyeliminowac ,pomimo bardzo szczerych checi

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

14 wrz 2007, 10:40

No nareszcie ktos zrozumiał o co chodzi a ciekawe jak tam sie ma autorka postu bo cos jej nie widac hehhe :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 wrz 2007, 11:56

Paulina82 pisze:No nareszcie ktos zrozumiał o co chodzi a ciekawe jak tam sie ma autorka postu bo cos jej nie widac hehhe


ja na jej miejscupo przeczytaniu kilku postow tez bym juz nie chciala na ten temat klikac ;)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

14 wrz 2007, 12:08

lidziasc pisze:ja na jej miejscupo przeczytaniu kilku postow tez bym juz nie chciala na ten temat klikac ;)


Masz racje ja tez! :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2007, 12:28

lidziasc pisze:ja na jej miejscupo przeczytaniu kilku postow tez bym juz nie chciala na ten temat klikac ;)

no dobra moze zareagowalam zbyt ostro ale po prostu trzese sie na widok palących i pijących matek.
Z drugiej strony co to za problem by zaprzestala karmic piersią skoro uzaleznienie jest silniejsze. Dziecko ma juz 11 miesiecy. Najbardziej potrzebny okres juz wykarmila.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 wrz 2007, 12:58

gosia888 pisze:Z drugiej strony co to za problem by zaprzestala karmic piersią skoro uzaleznienie jest silniejsze. Dziecko ma juz 11 miesiecy. Najbardziej potrzebny okres juz wykarmila.


byc moze dzieciatko sie domaga cyca na dobranoc??
no niewiemy...
od tego czasu gdy zaczela sie ta dyskusja-minelo troche czasu wiec napewno juz go nie karmi albo nie pali :ico_oczko:

gosia twoja wypowiedz nie byla dla mnie zbyt ostra-mze dlatego ze sie juz znamy z innego watku :-) no i patrze obiektywnie na cala sprawe.
ale ciebie podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze tez cie dopadla ta glupia celakia :ico_zly:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 wrz 2007, 18:24

mnie np zawsze denerwowalo ze sa ludzie co pisza ze palenie szkodzi itp..... a sami np jezdza samachodami,przeciez w baku nie maja wody i jeszcze taki gosciu przejezdza smrodzac dziecku we wozku gdy matka jest z nim na spacerze ...media twierdza ze nasz ślask tez jest zapylony i pomimo w czeci eliminacji emisji pylow i tak tam ludzie mieszkaja ,w tym rowniez i niemowleta i kobiety w ciazy i wdychaja chca czy nie chca to powietrze ......

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

15 wrz 2007, 11:40

Hej dziewczyny :-) Ja nigdy nie palilam papierosow za to rodzice ok 2 paczek dziennie.Mama nie pali od 5 lat a ojciec pali nadal ale od 3 lat pali na balkonie.Jestem szczesliwa ze moje ubrania w koncu nie smierdza.Co do nalogu choc nie pale to zdaje sobie sprawe jakie musi byc to dla Was ciezkie -zwlaszcza dla tych kobiet ktore chca przestac palic.Ja ma inny nalog...Coca cola :ico_haha_01: i tak jak Paulina82 pije cole bo lubie. Duzo znajomych zwraca mi z tego powodu uwage i przyznam ze mnie to denerwuje :ico_zly: Ja wtedy usprawiedliwiam sie tym ze na cos trzeba umrzec :ico_wstydzioch: Jedni lubia papierosy,inni kawe jeszcze inni piwo a ja coca cole :ico_oczko: ale wiem ze jak bede chciala zajsc w ciaze to przestane ja pic bo bede chciala jak najlepiej dla dobra dziecka.Teraz na razie powole sobie jeszcze sie porozkoszowac jej cudownym smakiem ktory sprawia ze znikaja na chwile wszystkie problemy :ico_smiechbig:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 wrz 2007, 11:56

:-) no patrz...nigdy nie pomyslalabym ze to moze byc nalog i powinno sie do na to tez zwrocic uwage itd..
ale racja, wszystko szkodzi...
>>a ja uwielbiam pepsi :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 wrz 2007, 19:03

Asiunia, masz racje na cos trzeba umrzec :ico_oczko: ...wszystko w nadmiarze moze szkodzic ,nawet i smiech :ico_haha_01:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość