kasiowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:19

Re: Lek na trądzik

29 kwie 2016, 10:30

U mnie sprawdził się Nonacne.
_______________________________________________________________
http://calominal.encyklopediasupli.pl
http://apetiblock.encyklopediasupli.pl

Sabrinus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2015, 14:14

Re: Lek na trądzik

25 maja 2016, 22:04

Leki na trądzik warto połączyć ze specjalnymi zabiegami przeciwkotrądzikowi - zwiększa to ich efektywność. Takie zabiegi są prowadzone również z wykorzystaniem chwalonych ostatnio kosmetyków THALGO. Na takie zabiegi można się udać do salonu Beauty&Bio w Krakowie. Tu macie ich ofertę w tym zakresie - http://beautyandbio.pl/zabiegi-oczyszcz ... dzikowe-2/

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Lek na trądzik

06 cze 2016, 14:47

Leki na trądzik są skuteczne i pozwalają raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu. Ale należy je stosować po konsultacji z lekarzem, który odpowiednio dobierze dawkę do twoich potrzeb. Przez całą kurację musisz pozostawać w ścisłym kontakcie z lekarzem, ponieważ te leki mogą źle wpływać na twój organizm. Nie polecam stosowania ich na własną rękę, możesz sobie zrobić w taki sposób więcej szkody niż pożytku

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Lek na trądzik

08 cze 2016, 12:36

Nie polecam leczenia trądziku samodzielnie. Warto wybrać się do dermatologa. Nie wiem czy wiecie ale czasem lekarz sam sporządza lekarstwo, które wykonywane jest w aptece. Nie każdy gotowy lek działa.. niestety. Może warto coś takiego wypróbować ;)

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Lek na trądzik

08 cze 2016, 12:39

Nie polecam leczenia trądziku samodzielnie. Warto wybrać się do dermatologa. Nie wiem czy wiecie ale czasem lekarz sam sporządza lekarstwo, które wykonywane jest w aptece. Nie każdy gotowy lek działa.. niestety. Może warto coś takiego wypróbować ;)

tiri
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 09 cze 2016, 15:42

Re: Lek na trądzik

09 cze 2016, 16:15

Również nie polecam leczenia się na własną rękę - jest zwyczajnie mało skuteczne. Lepiej zgłosić się do lekarza, on dobierze kurację do tego w jakim jesteś stanie.

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: Lek na trądzik

15 lip 2016, 10:42

super, dzięki za propozycje jak skutecznie sie pozbyć trądziku ale czy wiecie jak usunąć blizny po trądziku bo w sklepach jest masa produktów oczyszczających cerę, walczących z chorobą ale co na blizny?

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Lek na trądzik

03 lip 2017, 09:27

Nie polecam leczenia trądziku samodzielnie. Warto wybrać się do dermatologa. Nie wiem czy wiecie ale czasem lekarz sam sporządza lekarstwo, które wykonywane jest w aptece. Nie każdy gotowy lek działa.. niestety. Może warto coś takiego wypróbować ;)
Kiedyś stosowałam taką mieszankę przygotowaną przez lekarza, ale później się przeprowadziłam i już w sumie nie chciało mi się chodzić po receptę. Zaczęłam stosować po prostu naturalne kosmetyki, bo zauważyłam, że w sumie na tym polega fenomen tego przepisywanego toniku. Teraz mam Nefret, 100% naturalny, pomaga mi tak samo dobrze.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Lek na trądzik

27 lis 2017, 16:36

Świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o trądzik są zabiegi urządzeniem Ellipse. Można je zrobić w salonie Vici Clinic w Krakowie. W dniu zabiegu miejsca z trądzikiem od razu jaśnieją, a po kilku dniach krosty znikają i cera staje się gładka. Aby osiągnąć trwałe efekty najlepiej przeprowadzić 2-3 zabiegi.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Lek na trądzik

29 lis 2017, 12:37

ja już z trądzikiem dawno przegrałam niestety, poszłam do kliniki MediArt instytut w Poznaniu i zrobiłam sobie peeling medyczny, czy Wy możecie sobie to wyobrazić jak taki zabieg działa dobrze na twarz ?:)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość