Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

04 cze 2013, 15:47

no w sumie to daniel tez raczej rzyga niż ulewa, non stop śliniaki nosi,
trzymam go do odbicia zawsze i odbja porzadnie ale ulewa nawet po 2 lub 3 godzinach po jedzeniu:((
ponoć co drugie dziecko tak ma...tym bardziej alergik

co do jedzenia to tez daje mu pojedyńczo i wszystko ładnie je nawet domaga sie wiecej:) i sprawdzam ale żadnych zmian skórnych nie ma, i oby nie miał

milutka kragłości są naturalne, ja też pare lat temu ważyłam jakieś 8, 10 kg więcej ale w tym czasie jakoś z roku na rok samo zchodziło, żadnej diety, ale długo stresująca pracę miałam i to na pewno przez to,

powoli macierzynski mi sie konczy szkoda.... :ico_placzek: szkoda ze nie załapałam się na rok..:(
a jak u was po macierzynskim na wychowawczy?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

04 cze 2013, 18:42

Moj Rasperek oprocz piersi nie dostaje nic innego,ostatnio jak bylam na wazeniu to pytalam kiedy powinnam wprowadzic inny pokarm dla niego,ale pani mi powiedziala ze dopiero po 6miesiacach,wiec narazie cycusiamy i mam nadzieje ze jak najluzej bo przerazaja mnie moje piersi w ostatnich dniach,mam wrazenie ze bardzo malo mleka produkuja, mam nadzieje ze to wszystko przez zmiane klimatu itd.
waga u mnie nie schodzi jak stoi 83 tak stoi... oj tam prawdziwe kobiety maja krągłości!:P
ja sie jeszcze nie wazylam od porodu :-D mam okraglosci -boczki i brzuszek mi jeszcze nie zszedl do konca,ale mi nie zalezy narazie,ale musze sie wziasc za siebie bo w sierpniu mamy wesele :ico_noniewiem: i bede musiala jakos wygladac.
powoli macierzynski mi sie konczy szkoda.... :ico_placzek: szkoda ze nie załapałam się na rok..:(
a jak u was po macierzynskim na wychowawczy?
a ja siedze na macierzynskim ROK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale i tak nie mam w planach wracac do pracy,chyba ze sie cos zmieni i bede miala z kim zostawic Rasperka,w co watpie,a niechce sie z nim rozstawac!!!!

piszecie ze wasze maluszki ulewaja,Rasperek tez ulewa,ale nie zawsze,ma takie dni ze wogole nie ulewa,a czasem jest tak ze go musze przebierac ze 2-3 razy,np jak dzis!!
A czy wasze dzieciaczki tez ogladaja telewizje?moj maly od tygodnia tak sie wpatruje w telewizje,ale mu nie pozwalam za bardzo,jak go odwroce to on szuka wkolo siebie!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

04 cze 2013, 20:19

moj oglada tv bo starsza oglada :)

martuss u nas tez mowia ze po 6 mies ale z zasady wprowadzamy wczesniej bo potem dziecko moze stac sie wybredne i nie bedzie chcialo jesc... ale to twoja decyzja :) lekarz mowil ze im wczesniej tym lepiej :)


ja ani macierzynski ani wychowawczyy bezrobotmna na utrzymaniu meza :P nawet zlotowki na siebie i dzieci nie mam ...

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

04 cze 2013, 20:51

Moj tez oglada tv bardzo chetnie ale staram sie mu jednak nie pokazywac-;p
Poza tym ladnie sie soba zajmuje i bawi sie a ja cos tam zawsze moge w domu zrobic:-) ja tez nie mam z kim go zostawic i dlatego na razie na rok na wychowawczy ide ale dalej zobaczymy jak z finansami bedzie,

Milutka ma racje co do wprowadzania nowych posilkow, mozna szybciej zaczac wprowadzac jak sie karmi mlekiem sztucznym,ja wprowadzilam jak daniel mial 4,5 miesiaca ale tylko odrobine doslownie zaczynalam od 2-4 lyzeczek i stopniowo wiecej:)tetaz juz coraz wiecej
Ale tez dawalam mu pojedynczo po 1 skladniku, i wszystko pochlania z usmiechem i chce wiecej:))
Milego wieczorku:)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 13:16

Witam,moj skarbek ucina sobie drzemke,a ja sie stresuje!!! :ico_zly: :ico_zly:
jestem wsciekla,znalezlismy mieszkanie bardzo fajne,maz pojechal go obejrzec,z ogrodkiem itd itp no super,dzwonie do agencij zeby juz nikomu wiecej nie pokazywali,ze chce wplacic zaliczke i zaczac wypelnic papiery potrzebne do wynajecia,a on mi mowi ze nie ze ma umowione spotkania jeszcze dzis i bedzie pokazywal,bo moze wyciagnac wiecej kasy,i kto da wiecej tymlepiej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: poprostu dyskryminacja :ico_sorki: :ico_sorki: oczywiscie powiedzialam mu co myslalam,teraz juz napewno nie wynajmie nam tego mieszkania no ale trudno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co za idioctwo!!!
sorki musialam z siebie wyzucic!

Jak Wam minela nocka dziewczynki moja kruszynka obudzila sie 2 razy na cycusianie.
mialo byc slonecznie a tu pochmurnie dzis ahhh.
milego dnia

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 14:07

martuss wsplczuje ale co za palant jesli sie zdecydowalas to powinniscie podpisac umowe kto pierwszy ten lepszy w takim razie on zlamal zasady ktore panuja w biurach nieruchomosci.

u mnie noc zla maly plakal ciagle usnal o 22.... no i mamy efekt ze dzis tez dokucza ale odkrylam 2 nowe zeby mamy ich az 5

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 14:12

Milutka brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne zabki,wiesz ja jestem ciekawa jak u nas to bedzie z tymi zabkami...
a moj maly mnie teraz terroryzuje,nie moge wyjsc z pokoju bo zaraz te jego jeki sie zaczynaja,jak tylko wroce to usmiech od ucha do ucha!!
zlamal zasady ktore panuja w biurach nieruchomosci.
to samo mu powiedzialam,ale coz z nimi sie nie wygra, szukamy dalej

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 14:15

Martusss nie wiem czy sie cieszyc z tych zebow za wczesnie wylaza 5 miesiecy i 5 zebow dokucza mu to strasznie boli... potem szybciej mu wypadna ehh no ale bedzie juz to mial za soba aby dojsc do 8 zebow potem na chwile ustaja trzonowe rosnac


ale zjadlam obiad az oddychac nie moge

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 16:36

Dziewczyny czy podajecie swoim maluchom jakies witaminy?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 cze 2013, 17:39

Wit D od urodzenia razem z omega med

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości