a1sawicka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2017, 13:36

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

21 cze 2017, 11:35

Ja zrobiłabym ścianę z płyt betonowych i to by wystarczyło - byłaby dekoracyjna sama w sobie. Beton typu Industrial albo Premium, bez sztucznych włókien i w różnych wariantach kolorystycznych. Bez zbędnych ozdób, nowocześnie i stylowo - także przemyśl takie rozwiązanie :-)

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

25 kwie 2018, 11:50

Ja bym przestrzeń na ścianach wykorzystała na dodatkowe półki wiszące. Ale ja lubię bibeloty wiec mi sie takie rzeczy przydają, poustawiałbym tam świeczki, figurki, kwiatki i inne cudeńka :) Ewentualnie ksiazki ale tam już trzeba uważac z obciażeniem bo są cieżkie i musi być solidna półka żeby to nie runęło.

DoSprzatania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:06

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

25 kwie 2018, 13:11

To nic innego jak kwestia aranżacji oraz kreatywności. Polecam na ściany dać albo fototapetę albo fotoobrazy, z doświadczenia wiem że doskonale się sprawdzą i będą fajnym, ciekawym dodatkiem.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

30 kwie 2018, 20:32

u siebie ten problem prosto rozwiązałam. zrobiłam jedną ścianą "główną" która jest pomalowana na taki ciemny odcień Grafitowy Zmierzch z serii kolorów świata dulux i w jej centrum dałam fototopetę z widokiem na miasto. dzięki temu że ustanowiłam centrum salonu przez taki ozdobnik już żadnych innych dodatków nie trzeba. salon wydaje się być wypełniony

nisiaak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2018, 10:15

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

28 maja 2018, 10:19

Myślę, że kilka odpowiednio dobranych dodatków załatwiłoby sprawę :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Pusty "salon" co z tym zrobić?

13 lip 2020, 12:25

Jakaś fajna lampa podłogowa. Ciekawe inspiracje oświetleniowe, widziałam na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość