Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 11:35

A co mi tam przyjezdzajcie!!moja mala teraz zasnela ale jak tylko sie obudzi to idziemy na spacerek bo jest tak piekna pogoda ze szkoda siedziec w domu.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

09 mar 2007, 11:41

Witajcie moje drogie :ico_haha_02: U nas pogoda sliczna, czekam az malutki sie obudzi i uciekamy na spacerek, Bo jeszcze po wczorajszym wieczorze nie ochlonelam :-D Uff, ale bylo goraco, kurde dostalam takich dreszczy ze szok :ico_haha_01: Takiego mialam org..., ze Hubercika obudzilam, kurde chcialam byc cicho, no ale nic z tego nie wyszlo :ico_haha_02: Kurde nie bede Wam tu szczegolow pisac, bo przeciez nie kazdego moze to interesowac :-) Wiec przepraszam Was z gory.
Ja tez chce sie z Wami spotkac :-)
Kasiula oddam Ci mojego tluszczu, bo moj maz w takich szczuplych i wysokich sie lubuje, wiec napewno wpadlabys mu w oko :ico_oczko:
No Hubercik sie obudzil, wiec pora na spacerek wyjsc. Uwazajcie bo jak wypale to odwiedze, a predzej nawiedze Was wszystkie po kolei.
Milego dzionka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 11:59

O rany Gosiunia ale ci zazdroszcze,ja to musze na sexik poczekac jeszcze z jakies 3 miesiace :ico_placzek: ,wczoraj moj T napisal mi takiesgo esa ze myslalm ze do niego pojade i go tam zgwalce :ico_wstydzioch: wszytkie tu mowicie ze mi oddacie troche tluszczyku ale jakos nic mi przybywa,a tak na powaznie to chyba musze zaczac normalnie i regularnie jesc bo jeszcze troche to mnie wiatr przewroci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 14:59

Kasiula jak twój T będzie w dalszym ciągu na wyjeździe to bardzo chętnie wpadniemy do Ciebie ale bliżej lata:) no a z Agusią ,mam nadzieję się szybciej spotkać ale najpier muszę troche kg zrzucić;)
Gosia ty nam tu nie opowiadaj takich rzeczy bo ja to w celibacie teraz żyję :( bo młodej mamie nie wypada z nikim oprócz męża lu ojca dziecka a to odpada choćbym miała juz nigdy sexu nie uprawiać to z nim nie ma mowy!!! no ale poczekam pare mies i też zaczne cosik działać:)
a co tak od rana nikogo nie ma?? taka ładna pogoda ze pewnie na spacerkach jesteście... a ja już wróciłam robiłam dalszy ciag wiosennych porządków w ogródku a mały smacznie chrapał...;)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 16:30

no my wlasnie wrocilysmy ze spacerku,super bylo.Dzis pierwszy raz wyjelam mala z wozka i tak sie rozgladala ze normalnie szok,pierwszy raz zobaczyla morze :-D Lemoni moj T wrac gdzies na pod koniec maja wiec jak tylko bedziesz chciala przyjechac nad morze to zapraszam. :ico_haha_02: No my chyba musimy ta Gosiunie do pionu ustawic bo nam tutaj takie cisnienie robi :ico_olaboga: a my biedne nie mamy z kim :ico_placzek:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 17:32

dziewczyny które nie karmicie piersią mam do Was pytanie: po jakim czasie od zaprzestania karmienia dostałyście @ ?? bo ja już chyba z miesiac dobry nie karmie wogóle no a @ dalej nie mam... martwić się już czy nie? do lekarza chciałam isć na kontrole po tym jak dostane no ale skoro ciągle nie mam to nie wiem czekać i isć? tak wogóle czuje się oki czasem coś tam mnie pociągmnie w jajnikach i już nawet czasem myśle że na dniach dostane ale ciągle nic, aha miałam cc nie wiem czy to ma znaczenia ale chyba nie

[ Dodano: 2007-03-09 ]
i jeszcze jedno: opalacie rozstępoy? moje juz powoli zanikają ale jeszcze są troche czerwone, moge już chodzić na solarium czy poczekać aż całkiem zbielej ą?

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 17:45

no ja dostalam jakis miesiac po za przestaniu karmienia ale to jest indywidualna sprawa,ale ja na twoim miejscu do lekarza bym sie wybrala na rutynowa kontrole upewnic sie czy jest wszystko ok.

[ Dodano: 2007-03-09 ]
jesli chodzi o rozstepy to ci nie pomoge bo nie mam ani jednego :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Lemoni a czemu mialas cc??

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 17:54

cc miałam z wybotu i bardzo sobie chwale.. a u lekarza byłam po porodzie wszystko było oki więc nie chce mi się teraz za bardzo isć kurcze nalatałam się w ciazy za wszystkie czasy i teraz mam ich dosyć

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 17:59

a ja myslalam ze od porodu jeszcze nie bylas,ale skoro tak to daruj sobie narazie,a co teskno ci za @ ??ciesz sie puki nie masz :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 18:02

haha ja właśnie należe do tych INNYCH ;) no i lubie mieć, jakoś tak bez sensu jak nie mam.. haha dziwne co? ale serio już się doczekać nie moge!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość