olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Wakacje z maluchem

13 gru 2018, 13:38

Aby nie było niespodzianek tutaj https://zakopaneapartamenty.net wcześniej możesz wynająć nocleg w apartamencie lub domku jak wolisz, a potem pozostaje tylko wybrać jakiś szlak i spacerować po górach i odpoczywać.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wakacje z maluchem

25 mar 2019, 13:30

U nas w podróży z maluchem świetnie sprawdził się wózek anex.W bagażniku zajmował niewiele miejsca, dodatkowo jest łatwy w obsłudze, zwrotny,poręczny i z dobra amortyzacją, więc świetnie sobie radzi na każdym terenie.

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Wakacje z maluchem

27 cze 2019, 19:28

Faktycznie anexy są bardzo poręczne. My już drugiego malucha w nim wozimy i wózek świetnie to wytrzymuje;) Solidny i wygodny, jeszcze nigdy nas nie zawiódł;)

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Wakacje z maluchem

12 lip 2019, 20:34

Wakacje spędzam z większym maluchem czyli mym chrześniakiem, który ma 6 lat. Jest znakomicie, wspaniale się rozumiemy i odkrywamy nowe miejsca jak park linowy czy na ściankę wspinaczkową. Atrakcje te wymagają naszego przemieszczania się co ułatwia nam samochód. Bezpieczeństwo chrześniaka w aucie jest dla mnie najważniejsze stąd przed jego wizytą zakupiłam Smart Kid Belt by móc z nim bezproblemowo podróżować.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Wakacje z maluchem

13 lip 2019, 12:17

Jeżeli wybierasz się z maluszkiem nad morze i szukasz komfortowych noclegów to polecam zapoznać się z oferta MS PRO Apartamenty Kołobrzeg. My tam jeździmy i byliśmy tam z naszym maluszkiem i mieliśmy 100% komfortu i wygody.

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: Wakacje z maluchem

20 lip 2019, 14:14

Faktycznie anexy są bardzo poręczne. My już drugiego malucha w nim wozimy i wózek świetnie to wytrzymuje;) Solidny i wygodny, jeszcze nigdy nas nie zawiódł;)
I tu się zgodzę. Ja właśnie trochę obawiałam się wakacji z maluszkiem bo to wiadomo trzeba dużo rzeczy zabrać no i jeszcze ten wózek. Ale nasz anex super nadaje się spisał, poręczny, zgrabny i łatwy w obsłudze- zero z nim problemu;)

Olkka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:31

Re: Wakacje z maluchem

15 wrz 2019, 21:34

[quote="JuliaBed"]Faktycznie anexy są bardzo poręczne. My już drugiego malucha w nim wozimy i wózek świetnie to wytrzymuje;) Solidny i wygodny, jeszcze nigdy nas nie zawiódł;)[/quote]

I tu się zgadzam. My akurat zdecydowaliśmy się na anexa m/type i super się on sprawdza. Zwrotny, wygodny i solidny. Myślę, że długo nam posłuży;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wakacje z maluchem

10 mar 2021, 10:32

Hej, gorąco polecam wyjazd z dziećmi w góry do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/. Taki wyjazd to świetny pomysł zarówno zimą, jak i wiosną, latem, jesienią.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość