Awatar użytkownika
Avri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2015, 12:34

Re: Problem z cellulitem

30 paź 2015, 12:56

sama bym się na takie coś skusiła

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Problem z cellulitem

07 lis 2015, 10:15

Masaż ciała szczotką ktora mam czyli od Brista doskonale usprawnia pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych, przeciwdziała tworzeniu się podskórnych grudek i obrzęków... wiec do lata na pewno pozbede sie cellulitu

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

09 lis 2015, 17:42

Szczotki czy masaże,to tylko jeden z elementów walki z cellulitem i oczywiście warto próbować,natomiast ja osobiście proponuje też skupić się na dobrych i skutecznych kosmetykach z dodatkiem kolagenu,dodatkowo nawilżą i wygładzą skórę,na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie

Jubalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:40

Re: Problem z cellulitem

13 lis 2015, 11:02

Ja stosuję kremy i chodzę na basen.

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Problem z cellulitem

20 lis 2015, 12:51

Z tym cellulitem też miałam kiedyś problem większy niż teraz ale zaczęłam ćwiczyć, schudłam bo zaczęłam jeść regularnie 5 razy dziennie w odstępach co 3 godziny, w małych ilościach. Odstawiłam słodycze i napoje kolorowe i widzę znaczną poprawę ale chcę teraz zapisać się na masaże falami radiowymi RF (Radiofrekwencja) bo słyszałam, że redukują cellulit oraz likwidują “luźną” skórę na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud a z tym mam jeszcze problem. Ujędrniły by mi brzuch, pośladki, ramiona. Podobno też redukują miejscową tkankę tłuszczową. Robią takie masaże w Gabinecie kosmetyki francuskiej Wyspa Piękna we Wrocławiu na Al. Armii Krajowej w Centrum AB. Dopytałam to w ofercie mają też ciepłe masaże czekoladowe przy fajnej kameralnej atmosferze i olejkach zapachowych. Na Mikołajki chcę taki masaż wykupić dla mojego męża :-) Wykupię dwa, jeden dla mnie a drugi dla niego, miło spędzimy Mikołajki.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Problem z cellulitem

29 lis 2015, 20:00

ja zawsze mialam ogromny problem z cellulitem, zadne kremy nie dzialaly, a moje uda wygladaly straszniw. Zmuszona bylam w koncu pojsc na zabieg do kliniki medycyny estetycznej, bo ile mozna chodzic w lato w dlugich spodniach :/ po zabiegach w PerfectLift znacznie sie poprawilo i jestem zadowolona

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Problem z cellulitem

23 gru 2015, 13:34

Masaż? Jeśli już to bańki chińskie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Problem z cellulitem

29 gru 2015, 13:23

a to samemu można takie coś zrobić czy trzeba iść do kosmetyczki?

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Problem z cellulitem

30 gru 2015, 12:58

słyszałam, że spożywanie dużej ilości cytrusów wspomaga walkę z cellulitem ale nie wiem ile w tym jest prawdy.

Awatar użytkownika
miotk25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2015, 21:13

Re: Problem z cellulitem

05 sty 2016, 21:36

Ja się zdecydowałam na zabieg o nazwie "endermoligia" to świetny sposób na szybkie pozbycie się cellulitu czy poprawienie jędrności skóry, byłam na tym w centrum Warszawy w New Look, na ich stronę mają świetnie opisane na czym polega i jakie daje efekty cały zabieg http://instytut-urody.com/endermologia.html no i bardzo miłe Panie w salonie, więc polecam

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość