iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

02 cze 2016, 14:28

Warto zadbać o zdrową dietę i codzienną pielęgnację paznokci.W ramach diety warto wprowadzić produkty takie jak orzechy, migdały, nabiał, rzodkiewka, seler i inne. Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację to do skórek polecić mogę oliwki do skórek INDIGO https://indigohomespa.com/pl,manicure,o ... korek.html - sama z nich korzystam i są wspaniałe. Do tego baza pod lakier koniecznie i serum odżywcze - zarówno na dłonie, jak i na stopy.

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

02 cze 2016, 15:13

Problem z łamliwymi paznokciami to często kwestia nieodpowiednio zbilansowanej diety. Zmień dietę a twoje paznokcie się wzmocnią. Kondycje paznokci można poprawić również za pomocą kosmetyków. Stosowanie regularnie odżywki lub olejku rycynowego sprawi, że paznokcie będą długie i mocne

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

07 lip 2016, 10:03

I jak kwestia paznokci,czy coś w chwili obecnej uległo zmianie,bierzesz witaminy,odzywki? Jeżeli wątek jest aktualny to koniecznie daj znać na forum:)

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

08 lut 2017, 22:01

moje paznokcie mają się lepiej, ale to tylko dzieki gel break od opi, bo kupiłam sobie trójfazowy system regeneracyjny. Teraz mam nadzieję, że paznokcie będą miały się lepiej.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

14 mar 2017, 13:21

A możesz napisać coś więcej na temat tego trójfazowego systemu regeneracyjnego? Pytam bo akurat to przyda się również innym użytkowniczkom z podobnym problemem, opisz go nieco dokładniej. Od jak dawna stosujesz?

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

26 mar 2017, 20:34

ja teraz skupiam się na odbudowie płytki paznokcia. Moje po hybrydzie strasznie się zniszczyły i odbudowuje je trójfazowym systemem regenerującym od OPI gel break. Liczę na to, że szybko moje paznokcie wrócą do normalnego wyglądu.

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

23 kwie 2017, 12:41

Polecam przekonanie się i stosowanie zielonych koktajli o poranku do śniadania. Miksujesz jakieś zielsko typu szpinak, jarmuż lub nawet liście rzodkiewki z owocami (do wyboru, banan, jabłko, pomarańcza, ananas lub inne sezonowe) i wypijasz. Idealnie reguluje trawienie i poprawia stan włosów, paznokci i cery. Od kiedy stosuję regularnie, przestałam mieć z tym większe problemy.

carlito
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2017, 20:15

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

17 lip 2017, 20:31

Za prawidłowy proces budowy i regeneracji paznokci odpowiedzialna jest dieta którą stosujemy


www.bezbiku.info

zuzi444
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2017, 09:26

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

18 lip 2017, 09:29

oczywiście odżywka do paznokci moze zdziałać cuda ALE również dieta jest bardzo ważna :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

20 lip 2017, 10:57

To prawda, nasza dieta oraz tryb życia mają bardzo istotny wpływ na wygląd oraz kondycję cery i paznokci, pamiętajmy o tym. Zawsze dodatkowo można wzmocnić je po przez przyjmowanie odpowiednich witamin, minerałów.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość