astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 lip 2007, 20:57

Skoro zostalam wygoniona z dzialu ciaza to melduje sie oficjalnie tutaj :-D

Nie chce zapeszac ale zrobienie jeszcze jedej dziurki chyba pomoglo o 17 wypil 100 a teraz 110 oczywiscie byl placz ale mamusia przytulila i dzidzia zjadla jeszcze.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 lip 2007, 00:03

No.. uff.. dotarłam..
Padam juz na nos po dniu pełnym wrazen, ale i tak musze cos nastukac, bo debata o kupkach i takich tam jest najlepsza na swiecie :-)
Jak dobrze się juz tu rozgoscic- teraz to dopiero beda dyskusje :-)
My po randce z Duzym Krzysiem - Shrek 3 wcale nie był takim hitem. Za to hitem bylo wyjscie z domu! Zrobiłam sobie pelen mejkap, załozylam ciuszki sprzed ciazy, wzielam wyjsciowa torebke. Szalenstwo normalnie :-) chodziłam tak po kinie i zastanawialam sie czywidac ze jestem juz mamcia. :ico_puknij:
A jak stałam w kolejce po popcorn. -podeszła do mnie jakas nastka i grzecznie z usmiechem zapytała: Przepraszam, gdzie Pani kupiła te butki? Bo sa super"
Wiec mnie zatkało, Krzys zaczal sie smiac, ja tłumaczyc.. A potem doszło do mojej swiadomosci, ze ta taka dziewuszka powiedziała domnie Pani!!! :ico_szoking: A zawsze wszyscy mowili: Oj Tytaka Malutka, słodka, smieszna, niepowazna.. A tunagle Pani :ico_szoking:
No własnie - Madziorka ja tez juz do grona nastolatkow sie nie zaliczam :-D Ale szalonych lat jesczze długo nie bede miała za soba, bo ja to taki maływariat i juz :-)
Tanczylismy sobie z Krzysiem w centrum i szczerzylismy kły. Zrobilismy zakupy, połazilismy po sklepach, poszlismy na pyszną kawe, spotkalismy kumpla, poplotkowalismy.. A jak wrocilismy do domu to nasz bąbel byl juz wykapany i nakarmiony :-D
A od przyszłego tygodnia Krzys zmienia prace, tzn siedzi w domciu przez jakis czas i bede sie czesciej mogła wyrwac na miasto, ploty, zakupy i takie tam babskie srutututu :ico_haha_01:
Jutro Krzys z rana rusza na rybkowe zawody, potem wpadaja znajomi - wodka sie mrozi, lod tężeje, pichcic bede jutro.
Ach.. Super jest, super po prostu:-)
Szoruje juz spac, zanim Bąbel nie przyponi sobie, ze trzeba uzupelnic braki brzuszku.
Buziaki, dobranoc i dłuuugiego spanka!!!

[ Dodano: 2007-07-15, 00:06 ]
A jutro - jutro zapoluje w koncu na bezzebny usmiech mego Juniora- bo tak czadowo wyszczerza te swoje rozowe dziąsła, ze boki zrywac:-) Tyle ze jakos, skubaniec, jak widzi srebro bijące z aparatu, marszczy brewki i powaznieje.. Jakby chciał pokaazac: " :ico_nienie: Nununu usmiech Krzysia - nieuchwytny i bezcenny" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lip 2007, 08:45

A ja polocilam sie z P wkurzyl mnie na mkasa i mam go dosc :ico_zly:
a moj Marcinek dziisaj miesiac stawiam :ico_tort: u nas piekna pogoda i spacerek murowany sami oczywiscie bo z P nie ide

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 lip 2007, 10:19

:ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko: Dobilismy do miesiąca!!! :-)
Dzien dobry!
Dzisiaj Małe swietowanko, wykiełkował nam w domciu niemowlaczek :-) hihi.. Teraz bedzie tylko lepiej.. No bo bedzie dluzej spal,wiecej sie smial, bedzie w koncu wiekszy i ... i bedzie mial slodziuchne bobaskowe fałdki!!! :-D
MAdziu - Twojemu Bączkowi tez wszystkiego naj naj!! :ico_haha_02:
A kłotnia sie nie przejmuj! Zawsze sa wzloty i upadki
A dzis moj Krzys wstał przed 5 zeby jechac na rybki i sie okazałoze wczoraj jak pojechał na rundke motorem, zgubil portfel :ico_olaboga: Motor ma dwa tygodnie i jeszcze go na siebie nie przerejestrował, a juz zgubil dokumenty. Nie mowiac o kartach, dowodzie i takich tam :ico_olaboga:
To juz trzeci raz w tym roku - tyle ze dwa razy ktos znalazł i sie odezwał, a teraz.. :ico_puknij: Nie mam siły juz na tego mojego roztrzepanca :ico_olaboga: Czubek,no czubek i juz. Cieszy sie jak dziecko z tej swojej bryki, to nie mysli juz o zapinaniu kieszeni. I masz babo placek.
Ahaha./. wlasnie - upieklismyprzedwczoraj plaek ze sliwkami - tzn mialo byc ciacho drozdzowe , ale wyszedl płaski niedorobiony placek :-) a sliwki kwasne jak cholera.
A dzis goscie o 18 przydreptaja - wiec ide czarowac jakies nieplackowe smakołyki. Moze cos sie da tymi moimi roztrzepanymi raczkami uciułac na spokojnie :-)
Miłego pieknego dnia- chyba powraca do nas lat :-)

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

15 lip 2007, 10:24

witam z rana maly najdzony wykupkany z jego jedzeniem moze troszke lepiej z bolami zje 90 zawsze no i jak pisalam wczoraj 100 i 110 .
Dzisiaj znowu ladna pogoda wiec popoludniowy spacerek murowany. POjdziemy do znajomych na ploty i piwko. :-D
Noc mam z miare przespana Arek budzi sie o 24, 2 i o 6 wiec spoko z tego o 2 karmil go maz wiec w ogole super.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lip 2007, 12:48

Astrid, to super, że Areczek tak ładnie śpi. Nam Helenka dała dziś w nocy popalić - budziła się normalnie co godzinę, póltorej. Ale rano (tj. gdzieś przed 9) Krzyś zabrał ją do drugiego pokoju, pilnował, a ja pospałam ze 2 godzinki i już jest super :-D Wczoraj dopadły mnie jakieś smuty i zaczęłam się zastanawiać czy jestem dobrą mamą, ale mój kochany szybko zauważył, że coś jest nie tak i skutecznie mnie pocieszył :-)
Madzia, Juli gratuluję jednego miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Od dziś macie w domku niemowlaczki a nie noworodki.
Madzia, mam nadzieję, że pogodziłaś się już z mężem :ico_pocieszyciel:
Juli, zastanawiam się skąd Ty masz siły na to imprezowanie? Co do Shreka 3 to zgadzam się - jest słabszy niż poprzednie dwie części, ale nam się podobał :-D , bo też wyrwaliśmy się na randkę z okazji rocznicy ślubu (ostatnią przed narodzinami Helenki). Zdradzisz może co pichcisz na dzisiejszą imprezkę? Może coś zgapię, bo niedługo imieniny Krzysia i moje. Już się zapowiedzieli goście - przyjdą odwiedzić Helenkę i przy okazji świętować z nami.
Madziorka, widziałam zdjęcia Leosia - śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Alinko, jak Wam idzie karmienie? I co z tym aparatem? Dziewczyny mają rację, że gwarancja powinna być. A jak nie, to może na podstawie paragonu (jeśli nie wyrzuciliście) spróbujecie złozyć reklamację?
Zapomniałam się pochwalić, że wczoraj odpadł nam kikuktek od pępowiny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wczoraj odbyliśmy też pierwszy spacerek, który Helenka przespała. Dziś też się wybieramy, ale dopiero ok. 17-18, bo na razie strasznie gorąco jest. No właśnie, jak ubieracie swoje dzieciaczki w upały? Ja zdjęłam Helence śpiochy i leży w samym kaftaniku, pampersie i skarpetkach. Teraz zasnęła, więc nakryłam ją flanelową pieluszką. Mam nadzieję, że jest ok - nie za zimno i nie za ciepło.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 lip 2007, 13:28

Czesc dziewczyny!

Juli gratuluję udanej randki i zyczę fajnej imprezki :ico_oczko:
Madziorka Tobie tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Astrid fajnie ze Areczek wyrobiuł juz sobie rytm :ico_brawa_01:
Madziu i Juli gratuluję jednego miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ]

Mała śpi uff mam chwilkę. W sumie mamy dzisiaj narazie najspokojnieszy dzionek. Mala obudziła o się o 6.30 i tak do 9 z przerwami ciumciała cyca, potem zabawa z babcią znowu papu pospała godzinkę teraz znowu dostała porcję i śpi na balkoniku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z tym karmieniem to cięzko nam idzie.. z butelki odciągnięte pije chętnie i po tym nie marudzi, a jak cyc to niestety nerwy i moje i jej. Wczoraj najadała się moim mlekiem, dzisiaj narazie tez, a w lodówce mam ściągnięte poranne niedopitki 70 ml więc moze tez wyrobimy na swoim. Matko ja tak kombinuję z tym melkiem :ico_olaboga: ale najwazniejsze ze je moje a nie sztuczne :ico_nienie: bardzo nie chcialam dokarmiania zwłaszcza, ze widzę, ze mam pokarm tyle ze moze jej ssać nie wygodnie albo moze leni się trochę???? zbuteleczki leci bezproblemowo :-D ciekawe na ile sił mi starczy bawić się z laktatorem...

Z tym aparatem niestety d... Ma juz ponad 3 lata i gwarancja nie przysługuje, poza tym one juz są zdjęte z produkcji ok. 1,5 roku temu, Pan w naprawie powiedział, ze te apraty mają tę samą chorobę - bardzo delikatną fotokomórkę :ico_placzek: ze i tak dobrze słuzył te aparat :ico_placzek: teraz juz nie ma części do niego, a jakby były to remont kosztował by z 1000 zł. bo trzeba wymieniać cały obiektyw (no to co się wysuwa jak włączasz) bo w nim problem, on nie łapie ostrości i wymięka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: pojedziemy po nowy... ze tez akurat teraz musiał się zepsuć kuźwa... mała rośnie i zmienia się codziennie :ico_noniewiem:

Ach co do imperezek.. zazdroszczę Wam,,, ja najdalej ruszyłam się z domu do szpitala na zdjęcie szwów i do apteki po mleko i laktator
:ico_placzek: :ico_placzek: Karol wyjechał więc nawet nie mam do kogo się utulić i wypłakać (no mama jest ale to nie to samo) on nie widzi co ja tu przechodzę (a szkoda :ico_zly: niechby poczuł trochę jak to jest być bezradnym kiedy mała wydziera się w niebogłosy :ico_zly: :ico_zly: )

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 lip 2007, 15:05

Hiehe :-) A moj Mały Bąbel dzis taaaki spokojniutki - lezy i sie byczyw wozku przy balkonie. Wystrojony w najfajniejszego bodziaka w tygryski lezy i odpoczywa :-) A ja zasuwam po chałupie w turbanie z recznika na glowie, pichce kurczaka curry na cieplo i sałatke z kurczakiem, ananasem i kukurydza.
Aniu - ja tam gosci zawsze przyjmuje z czyms dobrym ale takim na szybko. Nie lubie sie certolic z wymyslnymi potrawami, bo zwyczajnie mi sie nie chce i juz :ico_haha_02: Do tego mam troche placka drozdzowego, troche keksa kupnego, wielka miche chipsow, wodka sie chlodzi, soki, cola, limonki pokrojone.. I juz :-D
A co do imprezowania- to wlanie to mi dodaje sił. Ja juz taka zakrecona jestem, ze jak siedze sama to mam lenia i doły łapie.. a jak zycie towarzyskie utzrymuje sie na jakims tam poziomie, to od razu checi do zycia wracaja :-) no i pozytywne nastawienie!
Alinko - Tyuwazaj z tym butelkowaniem, bo potem Mała w ogole nie bedzie chciała cyca,a na dłuzsza mete to pewnie nie bedzie wesoło.. Przystawiaj ja do cycka ile wlezie i pakuj jej do dzioba brodawke- napewno jej sie spodoba.
Ja powoli odstawiam Malucha - tzn za kazdym razem robie tak, ze najpierw przystawiam Krzysia do cyca, zeby sobie pociumkał i nałykał sie dobroczynnych maminych witaminek i tych wszystkich niezastapionych skladnikow. A po 10 minutach daje do dzioba butle- zeby ładnie przybierał, rósł i nabieral słodkich fałdziochow :-D hihi
U mnie tez za oknem parówka- nawet na balkonie nie idzie wysiedziec. A w domu znosnie. Czekam juz az Bąbel podrosnie- bedziemy jezdzili nad morze i jeziorko :ico_brawa_01: Moze plazowa pieknosc ze mnie nie jest, ale kupie sobie taka chuste na bikini i bede w niej paradowac nad wodą :-) hihi
Uciekam, bo mi cała woda z gara wyparowała :ico_szoking: :ico_puknij:
Miłego popoludnia Dziewuchy :***

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 lip 2007, 15:39

No włąsnie wiem, ze musze uwazać z tym butelkowaniem, ale nie wiem co mam innego zrobić kiedy ona ciumcia cyca ok. 3 godzin i daolej płacze :ico_noniewiem: Będę walczyć o cyckowanie,ale z butli tez jej będę podawać, bo jak tak płacze, to tez dla niej nic dobrego... jeszcze jej się krzywda stanie, poza tym strasznie się denerwuje jak ssie cyca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lip 2007, 17:13

Alinko, moja Helenka też coś ostatnio popłakiwała przy cyckowaniu. Nie mogła się dobrze przypiąć i rozpłakała się na maksa. Pokołysałam ją troszkę i bez ceregieli wpakowałam jej cycya do buzi. Jak już się dobrze przyssała, to się uspokoiła i pomrukiwała z zadowolenia. Także trzymam kciuki żeby Wam się udało.
Miłego popołudnia mamuśki. My zmykamy na spacerek :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość