iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

14 maja 2014, 19:27

My myślimy o Katowicach. Mąż znalazł niedrogi hotel na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm i chyba będzie robił rezerwację. Mieliśmy jechać nad morze ale doszliśmy do wniosku że pora zacząć coś zwiedzać a nie tylko wylegiwać się plaży.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 cze 2014, 09:20

Ja w tym roku jadę do Kołobrzegu, udało mi się znaleźć świetny pakiet wakacyjny na http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu i stwierdziłam, że raz na jakiś czas należą mi się wakacje. Pozałatwiałam wszystkie sprawy w firmie, zawiadomiłam klientów o urlopie i na początku lipca wyjeżdżam na cały tydzień:) Już nie pamiętam kiedy miałam tak długie wakacje;)

pantich
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2012, 18:30

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

30 cze 2014, 14:33

wyspy w Chorwacja !

Obrazek

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

01 lip 2014, 07:20

Chorwacja jest faktycznie piękna ale nie wiem czy ze swoimi dziećmi odważyłabym się tam jechać. Jestem mamą dwójki maluchów i jednak wolę zdecydować się na wczasy w Polsce. Te zagraniczne poczekają (szczególnie,że są droższe niż krajowe).
Lubię nasze morze, szczególnie zachodnie wybrzeże ponieważ są tam zdecydowanie najpiękniejsze plaże a sama uwielbiam leżeć na piasku i wsłuchiwać się w szum fal.
Jeśli jedziecie rodzinnie to warto jest zarezerwować sobie osobne mieszkanie. My własnie tak zrobiliśmy na zeszłorocznych wczasach w Świnoujściu i muszę przyznać,że z kwaterunku byłam zadowolona poniewaz mieszkanie czyste, wyposażone w nowe mebelki (zresztą wszystko sobie dokładnie wcześniej przejrzałam w sieci...). Ładne, nowoczesne , z wyposażonym aneksem kuchennym co widać na zdjęciu poniżej (więcej jest tutaj: http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/ap ... /192_2677f ). Trzeba jednak zorganizować sobie internet mobilny ponieważ nie ma tam łącza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

03 lip 2014, 10:00

Zastanawiam się nad wyjazdem do Wejherowa na kilka dni z rodziną. Nie miałam okazji jeszcze odwiedzić tego miasta. Byliście, polecacie? Szukałam na ich stronie internetowej http://www.wejherowo.pl informacji na temat miejsc wartych zwiedzenia i z tego co widzę - jest tego sporo. Może wy macie jakieś doświadczenia związane z wizytą w Wejherowie i moglibyście coś mi doradzić, co warto obejrzeć, gdzie się zatrzymać? :) z góry dziękuje za informacje

Awatar użytkownika
MartaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2014, 09:11

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

03 lip 2014, 11:22

Byłam w Wejherowie, myślę, że warto odwiedzić to miejsce. Sama w tym roku się wybieram nad morze :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

10 lip 2014, 10:12

Widziałyście może tę ofertę promocyjną w Promenadzie: http://www.promenadacountry.pl/oferty/s ... ferID=4334 ? Jest to ośrodek rekreacyjny nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą. Można tam za 130 zł zarezerwować sobie nocleg w pokoju o dobrym standardzie, pełne wyżywienie no i jest również ten pakiet atrakcji: rowery, bilard.
Sama jeszcze nie wiem czy skorzystam ponieważ coś tam mam już na wakacje zaplanowane niemniej oferta ciekawa prawda?
Szczegolnie,że miejsce fajne (często bywaliśmy razem ze znajomymi).

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

10 lip 2014, 14:43

A ja polecam Bułgarię - ceny jak nad polskim morzem, a przynajmniej pogoda pewna. Ja byłam i nie żałuję.

asafam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2014, 15:41

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

13 lip 2014, 15:44

Trudno powiedzieć. Jedne z Nas czują się najlepiej wygrzewając się cały dzień na plaży, a drugie spacerując po górach, ja kocham spacery po lesie. Moim zdaniem do niczego nie powinnyśmy się zmuszać. Nie kierujmy się modą, a swoimi potrzebami.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

16 lip 2014, 09:44

Jak coś to ja polecam Sandomierz. Małe miasto, więc tanio, a naprawdę dużo do zobaczenia. Ale tak maksymalnie na tydzień, żeby się nie znudziło.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość