krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

18 gru 2017, 00:10

olej kokosowy.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

17 sty 2018, 21:11

Uzywam, bo- tak jak ty- mam sucha skore, zwlaszcza na lydkach. Rowniez nie zawsze mam glowe do tego, by po wieczornej kapieli kremowac cale cialo... ale staram sie robic to mozliwie jak najczesciej. Z dobrych balsamow moge ci polecic mleczko z olejkiem z Eveline- taka fajna seria Botanic Expert. Porzadnie nawilza i przyjemnie pachnie, tak orzezwiajaco i delikatnie ;)

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

24 sty 2018, 15:23

Ja używam masła z OrganicShop, w Zielonych Warkoczach jest spory wybór, choć ostatnio też te kosmetyki naturalne pojawiły się w Biedronce, ale w Warkoczach są dużo taniej.

bananowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:56

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

25 sty 2018, 12:45

Ja się przyznaję bez bicia - mam balsam z AVONu kokosowy i jest rewelacyjny. Mam miękką i gładką skórę po nim i dobrze nawilżoną. Nie jest sucha i wygląda na zdrową.

nisiaak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2018, 10:15

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

26 lip 2018, 08:55

Ja mam w domu całą szufladę balsamów do przesuszonej skóry, niestety połowa nadaje się do wyrzucenia. Wypróbowałam już mnóstwo różnych, ale moja skóra jest niestety dosyć kapryśna (atopia) :-? Chociaż ostatnio znalazłam w internetowej Melissie balsam, który dał mi w końcu nadzieję... zobaczymy co z tego będzie po jakimś miesiącu. Ogólnie jestem zaskoczona, że mają aż taki wybór kosmetyków właśnie do skóry atopowej, bo przeważnie w drogeriach stacjonarnych są zazwyczaj te same, powtarzające się marki, z których większość właśnie leży w mojej szafce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

23 sie 2018, 18:38

tak tylko nawilżający nie natłuszczający, do cery bardzo suchej dobra jest maść z wit A

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

27 sie 2018, 09:46

Pisałam już o tym wielokrotnie na forum- sam balsam w praktyce nie będzie skuteczny i wystarczający do pielęgnacji, tutaj potrzeba czegoś więcej jeżeli chcemy pozbyć się problemu suchej skóry. Postaw na naturalny kolagen i kosmetyki Colway.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość