NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Aranżacja wnętrz

09 lip 2019, 15:06

Jeżeli jesteśmy w temacie dekoracji to co powiedzieć na zakup na przykład choinki i innych dekoracji przed sezonem ? Polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.virpol.pl/oferta/, która oferuję sprzedaż przepięknych dekoracji Bożonarodzeniowych.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Aranżacja wnętrz

17 lip 2019, 09:53

Cześć, ja sama urządzałam pomieszczenia w swoim domu. Meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim kupiłam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/

Malina112
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 19:14

Re: Aranżacja wnętrz

12 lut 2020, 19:18

odpowiednie tapety w szybki sposób odmienią w sposób elegancki daną przestrzeń tylko trzeba odnaleźć odpowiednią tapetę i niekoniecznie w marketach budowlanych.

padola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:56

Re: Aranżacja wnętrz

13 lut 2020, 11:11

fajne pomysły na projekty diy są na narzedzia.pl - polecam :)

Salomea7890
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2020, 15:58

Re: Aranżacja wnętrz

28 lut 2020, 16:09

Jeśli lubicie antyki tak jak ja, zobaczcie galeria obrazów kraków https://koneser.krakow.pl/pl. W moim domu mam pełno obrazów i dzieł sztuki! Super klimat!

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Aranżacja wnętrz

24 mar 2020, 17:31

Ja mogę polecić pana Krzysztofa Ziółkowskiego i jego pracownię, http://krzysztofziolkowski.pl/ Pan Krzysztof urządzał nasz dom. Ma świetne pomysły, wyczucie stylu i wiedzę, dzięki której dom nie tylko jest pięknie, ale też praktycznie urządzony. Dodatkowo p. Krzysztof nadzorował prace wykończeniowe i czuwał, aby urządzanie wnętrz zamknęło się w budżecie, jaki na to przeznaczyliśmy. Świenta współpraca :)

Alicja003
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:13

Re: Aranżacja wnętrz

26 mar 2020, 14:20

To zależy, ja uwielbiam zajmować się tym sama. Na przykład do dekoracji okien polecam Wako rolety żaluzje. Produkty są naprawdę wysokiej jakości, od zasłon do salonu i sypialni po rolety i żaluzje zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne. Od niedawna można umówić się z konsultantem na wirtualny pomiar przez WhatsApp (umawiamy się przez timify). Dzięki takiej możliwości, możemy dowiedzieć się jak zrobić potrzebne pomiary. Od razu można złożyć zamówienie lub zapoznać się z ofertą, a jak wolimy zrobić zakup samodzielnie, to możemy skorzystać z konfiguratora na stronie sklepu. Moim zdaniem, świetne rozwiązanie, zwłaszcza w obecnej sytuacji. ;)

Hoko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:23

Re: Aranżacja wnętrz

18 sie 2020, 13:40

To zależy jaki efekt chcesz osiągnąć, weź tylko pod uwagę fakt, że kiedy sama zaaranżujesz wnętrze będzie miało ono duszę i odzwierciedli twoje usposobienie. Ja przejrzałam dużo inspiracji na profilach z insta, poszperałam w sieci i sama stworzyłam wnętrze, jaki mi najbardziej odpowiada :) Bardzo pomocne przy spełnianiu wizji okazały się liny konopne, bo zależało mi na takim stylu bardziej boho, więc takie liny dobrze wpasowały się w klimat. Firma szczelinex.pl ma dobrą ofertę i terminowo wywiązują się ze zlecenia. A same liny bardzo dobrej jakości! Spróbuj może więc poszukać jak ja, inspiracji w sieci, zamiast wydawać na dekoratora :)

maniamadej
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 12:29

Re: Aranżacja wnętrz

08 wrz 2020, 12:37

Hej, ja ma rośliny od firmy plantsandpots.. Dziewczyny z działu obsługi klienta sa super. A te doniczki... są ekstra! Na prawdę mega <3

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Aranżacja wnętrz

12 wrz 2020, 20:02

jeśli chodzi o oświetlenie podczas aranżacji wnętrz też trzeba wziąć ten aspekt pod uwagę. Przy dobrym oświetleniu możemy podkreślić wnętrza. Fajne lampy widziałam w sklepie www.pp-design.pl gdzie pod telefonem uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość