gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

04 wrz 2018, 18:07

Ja regularnie stosowałam pasty od Bielendy, seria bodajże Carbo Detox. To było takie 3w1 pasta, peeling, maseczka. Bardzo dobry produkt mi pomógł, fakt nie miałam jakiś głebokich blizn, ale jednak ;)

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

22 wrz 2018, 21:54

Słyszałam o tych plastrach i podobno działają cuda na blizny na przykład pooperacyjne...ale czy na blizny po trądziku...no warto spróbować.
Na blizny potrądzikowe też. Tylko jeśli chodzi o buzię to jasne, że najlepiej nadaje się żel, a nie plastry.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

14 paź 2018, 16:00

Moja siostra musiała niestety blizny po trądziku usunąć laserowo i w ten sposób pozbyła się śladów w 80 % procentach.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

18 paź 2018, 14:27

Mega skuteczny dla mnie okazal sie zabieg Carbolift urządzeniem Dual XT na ktorym byłam w SC Beauty Clinic w Sosnowcu... z tego co wiem maja tez klinike w Wawie. Rozmawiajac z paniami z gabinetu dowiedzialam sie ze ten zabieg to polaczenie karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej dlatego tez daje spektakularne efekty i jest to jedyne takie rozwiazanie na swiecie. Warto sie zaglebic w temat bo mozna sporo ciekawych rzeczy sie dowiedziec.

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

28 paź 2018, 22:23

z tego co wiem to dobrym rozwiązaniem jest smarowanie olejkiem bio oil, mój brat miał kiedyś blizny potrądzikowe i kupiłam mu ten olejek z którego był zadowolony, bo blizny mu zbledły, a koloryt skóry jego powrócił bez żadnych plam czerwonych.

hania19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:09

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

15 kwie 2019, 13:14

Kiedyś usłyszałam o takim laserze palomar i szukając w necie okazało się że ma całkiem dobre opinie. Wybrałam się do kliniki w gdańsku na aniołkach i zrobiłam pakiet, w którym są 4 zabiegi. Serio podziałało, nie mam już tych okrpnych dziur po krostach.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

29 wrz 2019, 20:12

Maseczki normalizujące powinny Ci w tym pomóc. Ja używam maseczki z serii skin shot od Bielendy z awokado i kiwi i widzę sporą poprawę względem poprzednim kosmetyków. Cera jest gładsza i ma mniej przebarwień.

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

16 lis 2019, 13:50

W salonach kosmetycznych oferują zabiegi na blizny potrądzikowe, sama nie stosowałam, ale kilka znajomych osób chodziło i może całkowicie nie zniknęły, ale duża część została zlikwidowana i jak mówili "nie straszą" :-)

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

08 gru 2019, 13:43

Blizny po trądziku to bardzo wstydliwy problem, wiem coś o tym, regularnie złuszczam twarz w okresie jesienno-zimowym pod okiem kosmetologa, która jako dodatkową pielęgnację poleciła mi też wybielające dermokosmetyki od NovaClear Whiten. Muszę przyznać, że odkąd stosuję krem tej marki przebarwienia uległy depigmentacji, a blizny uległy spłyceniu, sama jestem zaskoczona takim efektem!

dominikaa11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

31 sty 2020, 15:27

Wiem z własnego doświadczenia jak ciężko pozbyć się blizn po trądziku. Próbowałam różnych metod ale dopiero laser mi pomógł. Zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania blizn w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza i muszę przyznać, że zmieniły one całe moje życie :) Już nie muszę się wstydzić swojej twarzy.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość