ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 wrz 2007, 12:55

jogobella, ja tez bylam przeciwniczką złobkow do momentu kiedy dowiedzialam sie ilu naszych znajomych ma tam dzieci i jacy sa zadowoleni. To juz nie sa te żłobki, ktore byly 20 lat temu. Wszyscy mówią,ze dzieci żłobkowe szybciej sie rozwijają...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 wrz 2007, 13:07

ja chodzilam i do złobka i przedszkola i nienarzekam hehe

A tak powaznie-to dzieci sa tam wsrod rowiesnikow, a caly czas z doroslymi towyrastaja na przemadrzalych-moje zdanie!!!
To tak jakby nas wsadzic wsrod emerytow na caly czas hehe :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 wrz 2007, 13:43

Ja Maje wysle do żłóbka ale za rok, teraz przez ten rok bedzie z babcia a potem do dzieci :-D

A tak powaznie to moja kuzynka ma problem - ma 5-letniego synka, ktory jest bardzo niesmialy i dopiero teraz poszedł do przedszkola, jest takim sierotkiem,ze nawet dziewczynki go bija i Goska żąłuje ze nie wysłąła go rok czy dwa wczesniej, wtedy szybciej by sie zaklimatyzował...

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

14 wrz 2007, 14:03

No ja to zobacze jak bedzie przez pierwsz pare dni tylko ze moj synek jest taki ze do wszystkich lapki wyciaga ale tak zeby dluzej u kogos posiedzial na rekach to nie juz jak tylko mnie zobaczy to placz i lapy do nieba wyciaganawet u swojego tatusia dlugo nie posiedzi :ico_haha_01: ale dobrze ze jest od maluszka uczony nie bac sie ludzi i ogolnie wszystkiego jedynie to czego sie boi to jak glosniej krzykne cos do jego taty bo sie przyzwyczail ze zazwyczaj mowie cicho i spkojnie ale to tylko tego sie boji takze mamnadzieje ze jakos damy rade,hociaz zamiast skupic sie na pracy to ja bede o nim myslec jak sie ma co robi itd itp

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

14 wrz 2007, 14:03

ivon, to moze faktycznie macie szczescie , i macie fajne zlobki bo u nas to tylko chorobska i dzieci zaplakane...w dodatku kwota do zaplacenia rownowartosci wyplaty ale to wiem z przykladu innych nie swojego wiec 100% pewnosci nie mam

[ Dodano: 2007-09-14, 14:04 ]
za przedszkolem jestem jak najbardziej!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 15:18

prywatne - na m-c ok. 1000 pln , a znalazłam tez takie gdzie wykupuje si e karnety :-D na godziny lub dni ... a i jest takie z monitoringiem - siedzisz w pracy przed komp wchodzisz na strone i widzisz co robia z twoim dzieckiem :-D i takie by odpowiadzało najbardziej

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

14 wrz 2007, 15:26

no tysiac zl to ladna sumka chyba jednak nie dla mnie taki wydatek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 wrz 2007, 20:12

W krakowie przyjmują do żłobka tak od 4 miesiąca. Córka mojej kolezanki chodzi do publicznego i jest bardzo zadowolona a ma dopiero 9 miesięcy. Mnie jedynie przeraża wizja choróbsk dla dzieci. Chciałabym, żeby w domku posiedział tak do 2 roku zycia, a potem do dzieci, bo lepiej sie dziecko rozwija jak ma szanse bawić sie z rówiesnikami :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 wrz 2007, 13:56

jogobella pisze:w dodatku kwota do zaplacenia rownowartosci wyplaty

No cos Ty, u nas przedszkole ( nie mowie o prywatnym) kosztuje ok. 150zł.

[ Dodano: 2007-09-17, 14:00 ]
Mają opiekuje sie od niedawna babcia ale ja i tak jestem przekonana,ze wysle ja za rok do żłobka, poniewaz uwazam,ze nie ma to jak dziecko przebywa wsrod rowiesnikow. Poza tym nie chce miec CIAPKI wychowanej przez babcie, juz teraz babcia uczy ją dziwnych rzeczy...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 wrz 2007, 04:34

ja wroclam do pracy jak natus mial 4 miesiace- wtedy zajmowala sie nim moja siostra potem babcia dopiero jak skonczyl 10 miesiecy zaczal zostawac z niania- ona ma swojego synka w wieku 4 lat i dzieci nawet niezle sie dogaduje :ico_oczko:
troche bylo ciezko napoczatku ale teraz juz sie wszystko poukladalo i bardzo jestem zadowolona ze wrocilam do pracy - do tego maly uwielbia byc u niani - tam ma ciagle zajecie i kolege mysle ze w pewnym wieku juz jest dobrze dla dziecka jak ma kontakt z innymi dziecmi a nie tylko z mam
do tego ja mam niezmianowy czas pracy tak wiec w sumie nie narzekam na to ze mam malo czasu dla dziecka :ico_oczko:
pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość