Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

07 paź 2007, 14:08

Kocura Bura pisze: zaczęło mi kapać mleczko :ico_szoking: Koszulka mokra


ja cały czas nosze w biustonoszu wkładki laktacyjne, bo jak piersi sie napełnią to też mleczko zaczyna lecieć, nawet w nocy śpie w staniczku..hehe

a Szymuś ma te chrostki tylko na buźce i pediatra powiedział że to trądzik niemowlęcy od hormonów w moim mleku, podobno sie to niczym nie leczy, ale strasznie nieestetycznie to wygląda :ico_zly: przeczytałam w necie że najlepiej niczym nie smarować tylko przemywać przegotowaną wodą, niektóre dziewczyny pisały że pomogła maść laticort CH i dzisiaj jak byłam u babci to poprosiłam ją żeby mi przepisała bo jutro sie wybiera do lekarza po recepty

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 paź 2007, 14:54

Dzien doberek, u mnie nocka jak zwykle, czyli pobudka średnio co 3 godzinki, już się do tego przyzwyczaiłam i wstaję nawet wyspana :-D
Dzis z meżem wybraliśmy sie do kosciola a mały został z babcią, podobno spisał sie na medal :ico_brawa_01: Teraz zjedliśmy obiadek i za chwilke jedziemy odwiedzić drugą babcie :ico_haha_02: ciekawe jaki Oluś będzie miał nastrój :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 paź 2007, 14:55

ok jestem...
Kurcze jak ja sie nazywam?? Acha juz wiem- Dominika... Nocke mialam fatalna, popoludniu zafundowalam dziecku wycieczke do sklepu, potem byli goscie, muzyka na full i jak sie imprezka skonczyla to moje dziecko w ryk, caly dzien w halasie a tu nagle cisza, Malenstwo moje bylo tak wystraszone ze nie szlo go uspokoic, normalnie mialam wyrzuty sumienia, bo on sie po prostu bal, no i w nocy budzil sie co po chwilke... Dzis zaliczylismy spacerek, i teraz spi jak niedzwiedz, pierwszy spacerek z tatusiem!!

We wtorek idziemy na pierwsze szczepienie, na zoltaczke i gruzlice, tutaj nie jest obowiazkowe ale polozna mi doradzila ze lepiej bedzie zaszczepic malego ze wzgledu na wyjazdy do Polski, bo u nas to chyba daja ta szczepionke w pierwszej dobie zycia o ile sie nie myle?? Dzis na obiad pizza bo na nic wiecej nie mam sily, ide wstawic do piekarnika.

Mama Zuzi napisala ze Nell marudzila cala noc, moze juz dzis wyjda ze szpitala.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

07 paź 2007, 15:57

no ja popoludniu musialam dac malutkiej butelke z mlekiem bo mi tak szkoda jej bylo ze ciagle placze a tak to pzynajmniej wiem ze cos zjadla i teraz smacznie sobie spi. mam nadzieje ze ten antybiotk szybko przestanie tak na nia dzialac bo biedactwo sie zameczy :ico_placzek:

eve81 moja Maja tez ma na buzce pare krosteczek po moich hormonach i w szpitalu tez kazali mi tego nie ruszac bo samo zejdzie najpozniej ok. 1,5 m-ca.

a wlasnie dostalam sms-ka od Ulimisiuli:
Hej! Juz jestesmy w domku! Wyszlismy w srode. Benio jest slodki i kochany. Nie marudzi za duzo. Jedynie poblemy sa ze mna bo wciaz nie moge normalnie chodzic, mam goraczke i nie moge karmic bo mam wklesle brodawki. Jutro idziemy na zdjecie szwow. Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy.
PS. Jak tylko podlacza nam internet to nadrobie czytanie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 paź 2007, 16:48

Laseczki, jestem ale padam wiec odezwe sie troszke pozniej ..... Bardzo dziekujemy za wasze gratulacje!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 paź 2007, 18:49

Mamo Zuzi czekamy na jakies info :-)

Jak ja rozumiem Ulemisiule z tymi brodawkami- biedactwo!!

Moje dziecie caly dzien spi, zadowolona nie jestem bo to oznacza ze w nocy bedzie miec ochote na zabawe!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 paź 2007, 19:13

Hej Kochane,
Teraz chwilka spokoju, bo mala spi... no az w szoku jestem. Wiecie, relacji z porodu zdawac nie bede , bo nie chce straszyc... Chyba na 3 dziecie sie juz nigdy nie zdecyduje. Najwazniejsze ze malutka jest cala i zdrowa. KArmie piersia poki co, ale zobacze jak bedzie po tej nocy, jak bedzie taka jazda jak ostatniej, ze wisiala na cycu non-stop to dam jej na noc moze troszke mleczka sztucznego. Jeszcze nie wiem. To dopiero 2 doba po porodzie i moze sobie nasza cora co nieco niedlugo poustawia.
Mam male pekniecie, dwa szwy ale juz wczoraj normalnie siedzialam, ja nie wiem jak oni to robia bo po urodzeniu Zuzi nie siedzialam z 5 dni.
Wkejam jedno z pierwszych zdjatek Nell:

Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

07 paź 2007, 20:58

mama_zuzi1980, śliczniutką masz córeczkę :ico_brawa_01: czekamy na więcej fotek i mam nadzieje ze Nell pozwoli Ci udzielać sie na TT :ico_oczko: a z karmieniem napewno dojdziecie do wprawy i może nie bedzie trzeba dawać sztucznego mleczka...trzymam kciukaski

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 paź 2007, 21:20

Mamo zuzi Nell w tym kocyku to taki pączuś malutki :ico_haha_01: Slodki dziubek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juz po 21.00 a mały nieokąpany jeszcze bo smacznie śpi i nie chce go budzić. Wizyta u babci go chyba zmęczyła :-) na "dzień dobry" walnął tam taką kupę :ico_szoking: :-D Ale ogólnie był grzeczniutki, z czego się bardzo ciesze bo normalnie miałam stresa, ze będzie płakał, ale przed wyjazdem zjadł 60ml mleczka z butli i było ok, jakoś czuję się pewniej jak dam mu butle niż cyca (wiem ile wypił i że jest najedzony) Ale z cycorka na razie nie rezygnuje, może w końcu zacznie mu wystarczać mleczko mamy.
Jutro mam zamiar wybrać się z mężem na zakupki :ico_brawa_01: tylko jeszcze nie wiem czy bierzemy Olka czy zostanie z babcią.
Jutro męzuś ostatni dzien urlopu a od wtorku do pracy :ico_placzek: , fajnie tak siedzieć sobie w domku w trójke, cholernie to wszystko nas do siebie zbliżyło, już ostatnio się śmialiśmy że teraz jest tak jakbyśmy sie tyle co zakochali :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 paź 2007, 22:55

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No tylko zdjecia, napisze jutro...

Mamo Zuzi Nell sliczniutka!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości