Czy prawdziwie kochac mozna tylko raz?

Tak - prawdziwą połówkę znajduje się raz na całe życie.
24%
18
Każda miłość jest inna - nie można ich porównywać.
68%
51
Ja tam wszystkich swoich eksów i teraźniejszego kocham tak samo;-)
Brak głosów
0
Można kochac gorąco wiele razy;-)
8%
6
 
Liczba głosów: 75
zuzzka3
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 284
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:48

23 sty 2011, 21:24

Ja też uważam że każda miłośc jest inna, jak i każdy związek czy każdy facet i kobieta są inni. Jak na razie jestem z moją pierwszą prawdziwą miłością, ale różnych rzeczy można się w życiu spodziewac. Chociaż mam nadzieję, że zostanie tak jak jest :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

23 sty 2011, 22:53

Dzisiaj w Tvn mowili o tym ze Papiez chce zmienic zasady zeby tak łatwo nie bralo sie slubow.
I ponoc co 3 małżeństwo sie rozpada :ico_noniewiem:
Szok, wg mnie to bardzo duzo a przed slubem kazdy mowi ze kocha najbardziej na swiecie itp :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 sty 2011, 22:57

I ponoc co 3 małżeństwo sie rozpada :ico_noniewiem:
bo sie rozpada :ico_noniewiem:
biora slub a potem wygasa oczarowanie i juz rozwod :ico_szoking:

niekiedy zyc na kocia lape :-D

a oni za slubami sa ale kazdy zyje jak chce :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 sty 2011, 23:02

dlatego ja nie jestem za chucznymi drogimi weselami, bo nawet pamiatki w postaci zdjęć czy płyt z filmem wyrzuca się do śmieci. Często małżeństwo zmienia ludzi, nie wiem skad się to bierze, kiedyś myślałam, że może sta że ludzie przestają sie już starać bo juz dostali, obrączka jest więc nie trzeba już się wysilać, nie trzeba się sobie podobac, ludzie się zaniedbują wpadają w rytm praca spłata kredytów i przestają ze sobą rozmawiać co doprowadza do kłótni a w rezultacie do rozwodów, czasem ludzie szybko podejmują decyzję ślubowania bo myslą o weselichu, kobiety o sukni i zapomina się co jest tak naprawdę najistotniejsze w zawieraniu zwiąsku małżeńskiego. Nie wiem nie jestem psychologiem pisze co zaobserwowałam.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 sty 2011, 09:47

a przed slubem kazdy mowi ze kocha najbardziej na swiecie itp
ja tam kocham tak samo mocno jak przed ślubem :-) I jestem osobą co szybko się nie odkochuje kiedys kochałam prawie 8 lat tego samego,ale niestety dopiero jak podniusł na mnie rękę czar prysł :ico_sorki:
Mojego męża kocham jeszcze mocniej jak tamtego,jestem w nim już prawie 3 lata wpatrzona jak w obrazek a to nie chce mijać :-D żekłabym ,że sie nasila :ico_haha_01: Gorzej z R on jest z tych mało uczuciowych tak wyniusł z domu i co zrobić,ale wiem,że stanie za mna w ogień bo już nie raz mi to udowodnił :ico_sorki:
biora slub a potem wygasa oczarowanie i juz rozwod
dlatego trzeba o związek dbać,ale to sie tak łatwo tylko mówi to bardzo ciężka praca i wiecie o tym doskonale :ico_sorki: czasami sie po prostu nie da z kimś życ :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

24 sty 2011, 11:19

JoannaS napisał/a:
a przed slubem kazdy mowi ze kocha najbardziej na swiecie itp

ja tam kocham tak samo mocno jak przed ślubem I jestem osobą co szybko się nie odkochuje kiedys kochałam prawie 8 lat tego samego,ale niestety dopiero jak podniusł na mnie rękę czar prysł
No właśnie o tym mówie, że wszyscy ja tez ;-) opowiadaja ze swiata nie widza ze to ze tamto a jak przychodzi rozwod to nagle zmiana o 360 st. ze to byl błąd , pomyliłam sie . tzn ze sie chyba nie kochało było sie tylko zakochanym. Skoro tytuł tematu jest Kochać można tylko raz ;-) tzn ze Kochać można wiele razy a nie tylko raz . :-)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

24 sty 2011, 11:27

Kochać można wiele razy a nie tylko raz . :-)
Dokladnie :-)
To tylko zalezy od nas i jak zycie sie potoczy.
Ja tez bylam z kims prawie 6 lat i po za nim swiata nie widzialam :ico_sorki: Choc na to nie zaslugiwal :ico_sorki: Ale wydaj mi sie ze tak go mocno kochalam przez to ze mnie olewal :ico_noniewiem: Ze to byl chora milosc :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

24 sty 2011, 11:32

madzens, z innej beczki ;-) 24 kg schudłaś na jakiej diecie ? :ico_sorki: :-/

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

24 sty 2011, 12:18

24 kg schudłaś na jakiej diecie ?
Ale ta waga byla w czasie ciazy :-D No po ciazy nie mialam jakos apetytu i atk jakos waga spadla :ico_oczko: Potem dietka i teraz stoi tak po malu w miejscu :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

24 sty 2011, 12:26

Potem dietka
Jaka ? Ja jestem na MŻ i narazie 1,5 kg mniej :ico_noniewiem:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość