Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 lut 2008, 10:51

aga0406 Malgorzatka rewelacyjne fotki

aga Qunick no wlasnie jakies pol godziny temu zauwazylam ze Tymek tez ma goraczke cos kolo 39. zadnych innych kaszlow czy katarow. dalam mu czopek i teraz sobie spi.kurcze mam nadzieje ze zadna choroba nam nie wyjdzie.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 lut 2008, 10:53

Aga fajne fotki.
Jak Wojtus słodko paluszka ssie

Małgosiu chyba fajne zdjęcia, ale ja żadnego nie widzę, :ico_placzek: chyba u mnie z przeglądarką coś, może później się wyświetlą
A co to za wysypka:ico_olaboga: jejku mam nadzieje ze nie jakis wirus :ico_olaboga:

Fillipek również uwielbia telewizje. Bardziej teledyski, najlepiej żeby występowały tam ładne dziewczyny, nie odciągnąć go wtedy . No i uwielbia tańczyć.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 lut 2008, 11:04

lulu81 pisze:najlepiej żeby występowały tam ładne dziewczyny, nie odciągnąć go wtedy
:ico_brawa_01: niezły jest w tym wieku!
Małgosia - fajne zdjątka alemało tam widać Twój brzuszek! No i ciekawe co to za wysypka - melduj jak wrócisz od lekarza

Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 lut 2008, 11:26

Hej dziewczyny!!
Dziękujemy Wam pięknie za pamięć, urodzinkowe życzenia!! Wieczorem wkleję parę fotek, Milenka dzień przed roczkiem się rozchorowała na dobre!
I za miłe słowa dotyczące mojej opowieści też dziękuję:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 lut 2008, 11:38

Wszystkiego najlepszego dla Patryczka synka Mysiaac :ico_tort:

hej!!
u nas katarek wciaż sie trzyma...ale podam jeszcze syropek i wapno i moze nam minie...
zdjęcia z imprez roczkowych wkleimy w najblizszym czasie jak tylko skończą juz przychodzic do nas goscie:)lub jak uda mi sie wczesniej;)

Wszystkim chorowitkom życzymy wiele zdrówka:*

[ Dodano: 2008-02-12, 11:10 ]
Obrazek

nasz torcik
Obrazek

Obrazek

więcej fotek na www.piskorki.smyki.pl :D

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

12 lut 2008, 12:46

witajcie.. dopiero sie zorientowalam ze przeniosłyscie sie na inne forum..

Nie pisałam długo , bo byłam tydzień w Wiedniu i u męża , posprzątać mu ten burdelik co narobił;-) A nawet niezle sie bawilam , fajnie wyjechac tak na jakis czas ..

U nas tak jak pisała lULU - tez wystapila goraczka , akurat bylismy w Wiedniu wiec bylam spokojna..
3 dni trwala , 39st. dawalam syropek truskawkowy ( Julka spijala ze smakiem ) i przechodzilo po czym znow wracało.. Ale na szczescie przeszlo..Trzeciego dnia chcialam jechac do lekarza, ale maz zadzwonil sie umowic i P. dr powiedziala ze jesli jest tylko goraczka i zadnych innych objawow to mamy nie przyjezdzac bo moze byc gorzej ..Chodziaż jest izolatka , mimo wszystko zarazki są w powietrzu,,i rzeczywiscie przeszlo..

lulu- dokonalas fajnego zakupu - Filipek napewno bedzie sie krzeselkiem bawil , Moja julka do dzis sie na nim bawi ..

Kupilam płyte teletubisiów - ale to fajna sprawa;-) Tubiś mówi mama- a Julka powtarza za nim, super..
Zawsze rano ogladala Puchatka i nauczyla sie tupacz nóżką i kucać gora - dól jak kubuś;-)

aga0406 tak to jest z nietrafionymi prezentami.. Najlepiej jak ktos zapyta albo da pieniądze , wtedy wiemy co z nimi zrobic , co dziecko potrzebuje..ja też jak bylam mlodsza nie mialam zielonego pojecia co sie kupuje dzieciom w tak mlodym wieku..

Magdzinka..własnie zwrocilam uwage ze cera Joasi jest taka ciemna, bardzo ładna. Bynajmniej dziewczyna bedzie miala powodzenie :ico_brawa_01: i zaoszczedzi na solarium;-)

ML- tak to jest z facetami.. J ateż jestem ze tak powiem slomiana wdową..Nie jest to łatwe życie..
Wiem jak u mnie było .. Przyjeżdzal po 2 tygodniach na weekend i wszystko nas wkurzało..Ja staralam sie nie przywiazywac bo wiedzialam ze jutro , czy pojutrze odjedzie..Kupiłam sobie psa ;-) zeby nie bylo mi tak smutno, ale bylam i tak samotna..

Mam znajoma ktorej maz niedawno pojechal za granice , ja zostawil z 3 dzieci..jest jej bardzo ciezko..Wzorowe małżeństwo.. poszła do psychologa ktory powiedzial ze nie widzi dalszego wspolnego zycia..
Także jesli możesz - jesli macie za co zyc , poproś meza zeby wrocil..Naprawde wiem co mówię .. Ktoś może powiedzieć ''a , jesli sie kochamy naprawde to nic nas nie rozdzieli'' wydaje mi się ze tak nie jest ..Długa rozląka sieje duze spustoszenie, nprawde..Są przypadki że ludzie tak zyja latami , ale w wiekszosci przypadków poprostu sie nie da..
Casami lepiej zyc na nizszym poziomie ale byc razem..Dziecko musi miec ojca , wzorce..
Nie wiem jak czesto twoj mąz jeżdzi i na jak długo, ale ciezka jest dluga rozlaka..
Jak ktos wyjezdza na ktotki czas , jednorazowo to nawet na dobre wychodzi , teskni sie za soba , docenia małzonka , i mozna sie odbić finansowo..
Ale na dluzszy czas sie nie da i czlowiek głupieje , zmienia się ..
Znajomy ktory pojechal zaczal podejrzewac swoją małzonke o zdrady ( 13letnie wzorowe małzenstwo) , ich zycie teraz to piekło ..A do niedawna żyli tacy szczesliwi ..Zastanawiali sie czy zaplacić za prąd czy kupić dziecku podrecznik - mimo wszystko wspierali się ..
A i u mnie nie bylo kolorowo.. Kłotnie tesknota , lzy.. Ah , szkoda gadac ..
Teraz czekam na powrót męża .. Zdecydowalismy ze kasa to nie wszystko..


A teras news- ZDECYDOWALISMY SIĘ NA DZIDZIUSIA :ico_brawa_01: już napewno i mąż i ja;-) i Julka ;-0 Tak wspaniale sie bawi z dziecmi;-)
Zaczynamy starania w tym roku ;-)
Ale sie rozpisałam..

Życze wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego . Niestety nie potrafie wsklejac tak pieknych torcików. itp;-(
Miłego dnia

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 lut 2008, 13:08

anilewe77, fajne fotki :ico_brawa_01:

przyszlo wlasnie krzeselko-uczydelko, fajne jest, malemu sie podoba

[ Dodano: 2008-02-12, 12:14 ]
MamaJulci super ze sie odezwalas :-D :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 lut 2008, 13:24

mamaJulci Wojtuś ma identycznie z tą gorączką, ale ja jednak jadę do lekarza po pracy, lepiej osłuchać i mieć spokój.

anilewe, Małgorzatka Super fotki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 lut 2008, 13:34

dla Patrysia

Scooby Doo dziś robi śmieszne minki
głośno śmieją się Muminki
Żwirek i Muchomorek śpiewają wesoło
Puchatek z Prosiaczkiem tańczą wokoło
bardzo radosne są Gumisie
Buziaczki przesyłają też Teletubisie
Tylko Śnieżka się dziwi bo o niczym nie wie
Bambo wyjaśnia jej wszystko siedząc na drzewie
Gdy się tylko o Twoich Urodzinkach ... dowiedziała
również jak Smerfy świetny humor miała !!!



Obrazek

[ Dodano: 2008-02-12, 12:35 ]
anilewe,aga,małgosia cudne fotki :ico_brawa_01: i torty jakie piękne,na pewno smaczne

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lut 2008, 13:53

Hej

Zdjęcia z roczku Wszytskie są rewelacyjne dziewczyny, piękne torciki miały Wasze pociechy no i one same sie cudne reprezentowały :ico_brawa_01:

Qunick Nie widać brzuszka bo w sumie nawet nie pomyślałam, żeby go ucjwycić...ale może szwagier -bo też cykał fotosy- będzie miał to wkleje... :-D

Po szczepieniu Dostaliśmy skierowanie do alergologa, wysypkę mamy obserwować i jak do 3 dni nie przejdzie albo się zaostrzy to zaraz mamy się zgłosić czy to oby nie przypadkiem jakies zapalenie ... No i mamy też skierowanie na morfologię i mocz do badania :ico_noniewiem: bo to niejedzenie Wojtusiowe może być spowodowane anemią ...

No i przezyłam szok odnośnie wagi ... :ico_szoking: Nawet nie przypuszcałam, że Wojtuś tak mało waży, myślałm, że ma z kg więcej- na naszej wadze tak wychodziło, ale jest widocznie niedokładna- mały waży teraz 8800 dł. ok. 71 cm czy zgiętych kolankach przy wypr. 74 cm ale nie pozwoloła ich do końca wyprostować- no i po raz pierwszy usłyszłam, że co prawda jest na 3 centylu we wzroscie i w wadze (harmonijnie ma się jedno do drugiego) ale jest i tak malusi i drobniusi.. ale grunt że się nie czepiała. Obwód główki 45 cm, kl. piersiowej 45 cm ... No i już nie mamy ciemiączka... Za szczepiony został mimo zaczerwienionego gardełka- syropek mam podawać, i kaszelku i katarku ... przeziębienie... Jajuszka -oprócz wysypki- to ma ok, siusiaka też, no i mamy już pozwolenie na odciaganie napletka w kąpieli najlepiej... Dzielny był ,choć troszkę płakał..

No i znów dzieciaki widzę, że się nam rozchoworały ..no co to jest za wirusek, że tak nasze pociechy osłabia, :ico_chory: ból gardła .... ZDROWIEJCIE!

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość