Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 11:56

babe_boom, a wiesz ze to 3D jest praktycznie 100 procentowo pewne, za to czasem dziewczynki maja tak jakby spulchniale narzady dlatego czesto sie je myli z jajeczkami, wiec moze jeszcze jest szansa hihihi ale co tam i tak bedziesz je kochac, niewazne czy chlopczyk czy dziewczynka! A jajeczka wyszly z normalnego skanu czy 3D??
scoiattolo84, sliczny brudasek hihih widac ze w czekoladce siedzial hihihi

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 kwie 2008, 12:20

MamciaKochana, z normalnego... już się nie łudzę i oswoiłam z myślą, że w moim M1 mieszka Michas... :P

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 15:08

babe_boom, hihihi a ja mam wciaz to przeczucuie na dziewczynke hihihi no nic niedlugo rozwiazanie! Trzeba tylko czekac i sie cieszyc!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 kwie 2008, 17:48

babe_boom, gratuluję syneczka :ico_brawa_01: a już się przyawyczaiłaś do tej myśli, że to jednak nie córcia??? Ja trochę domyślam się jak się czułaś chociaż może nie.... bo ja marzyłam o córeczce a tu mi lekarz powiedział że na 90% będzie chłopak. No to byłam strasznie zawiedziona :ico_wstydzioch: i jak już się przyzwyczaiłam do tego , że będę miała Julka to okazało się, że jednak dziewczynka, a ja znowu zawiedziona byłam :ico_puknij: A ty już za miesiąc się dowiesz na 100% :ico_brawa_01:

MamciaKochana, zdjęcia cudowne :ico_brawa_01: - chyba już pisałam na lutówkach
jak ty to robisz, że one zawsze takie ostre i wyraźne??? :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-15, 22:44 ]
a tu kilka naszych fotek:

sobota - plac zabaw
Obrazek

Obrazek

pierwsze w tym roku grillowanie u babci w Radości
Obrazek

u babci na kanapie
Obrazek

niedziela - spacer do Łazienek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wczoraj - spacerek przed pracą
Obrazek

Obrazek
przepraszam za ilość :ico_wstydzioch: jakoś nie mogłam się zdecydować :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 kwie 2008, 10:23

Magdzinka, śliczna Joasia nie mogę się na nią dosłownie napatrzeć :ico_wstydzioch:

co do płci to szok już minął, dobrze, że wiem teraz niż na porodówce, jak byłam z Mają w ciąży to nie chciałam znać płci, ale tak mocno chciałam syna, że sobie wmówiłam, ze to Gabryś i całą ciążę tak do brzucha mówiłam a jak urodziłam to mi tak dziwnie było ale teraz Majcika nie zamieniłabym na żadnego chłopaczka... :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 kwie 2008, 21:57

Magdzinka, hihih to samo pytanie tobie chcialam zadac bo wlasnie mi sie wydaje ze to twoje sa wyrazne i ostre, tlo jest tez wyrazne mimo oddalenia zachowuje barwy, no i te barwy sa przepiekne! Moj aparacik to wlasnie naturalne fotki strzela, ale czasem brakuje mi tej barwy. A ty na aparaciku jakiego programu uzywasz?? Joasia przesliczna, juz na Lutowkach chwalilam Cie i Joaske hihihihi zdolniacha z niej jak niewiem co ze taka socjalna z niej dziewczynka! Julka lubi uciekac czasem przed obcymi hihihih zalezy jaki ma humorek hihihihi wiec Brawa dla Joasi!!! :ico_brawa_01:
babe_boom, w nastepnej ciazy wlasnie zastanawiam sie czy moglabym wytrzymac do samego konca nieznajac plci dziecka, hmmm ciekawe bo w sumie to wspaniale taka niespodzianke urodzic, ale jak mowisz tez czlowiek sie moze nastawic i potem trzeba sie przyzwyczaic zamiast od razu cieszyc sie noworodkiem hihiih :-D Ale i tak to piekne urodzic dziecko i kochac za to ze jest nie za to kim jest :D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 kwie 2008, 22:05

MamciaKochana, ja wiem jedno jesli jeszcze kiedykolwiek byłabym w ciąży to na 100000% nie chciałabym znać płci :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 kwie 2008, 22:25

MamciaKochana pisze:A ty na aparaciku jakiego programu uzywasz??


najczęściej preselekcję czasu (Tv) lub przysłony (Av) + funkcja wzmacniania barw- ale tak do końca to nie jestem zadowolona z tego aparatu bo na zewnątrz to robi ładne zdjęcia, a w mieszkaniu to zamazane i trzeba robić z lampą a wtedy tło jest za ciemne :ico_noniewiem: A ty jekiego programu używasz??? :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 kwie 2008, 09:21

Magdzinka, aaaa no wlasnie, ja w sumie wiekszosc robie w domciu zdjatek, jak na dworzu to w zoo hihihi tak na spacerek nie zabieram bo za duzy i ciezki jest, ja lece na manualu, sama wszystko ustawiam, i to tez zalezy jak duzo swiatla jest w pokoju, czesto jak jest duzo swiatla to uzywam takiego programu juz automatycznego do robienia naturalnych zdjec, calkowicie bez lampy i tez robi sliczne, a jak jest wieczor to juz z lampa, tylko musze sie oddalic bo jest dosc silna i wtedy juz tez na manualu ale mam taki fajny czujnik swiatla ze mierzy i dostosowuje samemu automatycznie hihihi ale czasem z tego i tak wychodzi ciemne zdjecie to musze poszperac w ustawieniach. Ale ogolnie jeszcze nie nauczylam sie tak calkiem uzywac aparaciku :ico_wstydzioch: wiec wszystkie zdjatka sa raczej na tym samym poziomie a chcialabym sie nauczyc tylko cierpliwosci mi brak! Dlatego wlasnie szukam nieco latwiejszego aparaciku, ale to tez trudno sie skumac o co chodzi z dunskiego menu hihihih wiec moze rzecz wlasnie w menu hhihihihihi

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 kwie 2008, 14:10

u nas będzie masówka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość