Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

07 gru 2007, 21:45

Wiecie co, ja za bardzo to nie pamiętam swego wesela, slub koscielny owszem, ale imprezy jakos nie. I wcale się nie upiłam :ico_nienie: , moze to z tego wielkiego wrażenia, każdy przecież chce, by wszystko poszło dobrze

monett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 lut 2010, 13:22

01 lut 2010, 14:42

No tak bywa, wrażenia zawsze są duże, trzeba tego dnia wszytko zostawić w czyjeś ręce, to całe zamieszanie i przygotowanie, ja miałam duża pomoc ze strony świadków, orkiestra dopisała, lokal i jedzonko też. Przyjęcie odbyło się w San Lorenzo w warszawie-pięknej włoskiej restauracji. A jak zapominam o tym dniu- to zdjątka oglądam :)

Awatar użytkownika
Karmel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2010, 10:38

23 kwie 2010, 10:52

My tez mielismy typowo tradycyjne wesele na 80 osób :ico_haha_02: :ico_haha_02: Chociaz tez marzyło mi sie takie super huczne wesele ,ale niestety finanse nam na to nie pozwalały :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale nasze wesele by ło bardzo fajne ,rodzina była zadowolona,a to najważniejsze :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja pomimo ,że byłam już w 5 miesiącu ciąża szalałam jak wariatka ,było super :-D :-D

A my niestety odwrotnie, chcieliśmy skromne, a wyszło na 150 osób... Cóż...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 kwie 2010, 11:16

a wyszło na 150 osób... Cóż...
to hucznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 kwie 2010, 17:24

Nasze wesele bedzie na ok 55 osob...
chcielismy tak na 40,no ale nie dalo rady sie zmiescic w tej liczbie :)
Ogolnie to chcemy skromnie i tylko w najblizszym gronie - a jak wyjdzie?zobaczymy:)

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

25 kwie 2010, 14:00

zdecydowane skromnie nawet bardzo skromnie powod: budrzet, oraz nie lubię jakos takich imprez tak jak słysze ze pani młoda chodzi mierzy sukienki po 20 w jednym salonie i w koncu nic potem w drugim ząda Bog wie czego za niską cenę a i tak dzień po będzie smarzyc męzowi kotlety wiec ja nie chce fanfar mi to nie potrzebne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 kwie 2010, 18:42

zdecydowane skromnie nawet bardzo skromnie powod: budrzet, oraz nie lubię jakos takich imprez tak jak słysze ze pani młoda chodzi mierzy sukienki po 20 w jednym salonie i w koncu nic potem w drugim ząda Bog wie czego za niską cenę a i tak dzień po będzie smarzyc męzowi kotlety wiec ja nie chce fanfar mi to nie potrzebne :ico_oczko:
Jak dla mnie kwestia sukienki to inna sprawa troche.Nie ma nic do skromnego lub hucznego wesela.
Wiadomo kazda Panna mloda chce wygladac pieknie i czasem musi przymierzyc nawet 50 sukienek by znalezc tą jedyną.
Ja np mialam to szczescie bo wiedzialam od razu czego chce i mierzylam sukienek tylko kilka,ale niektore dziewczyny musza naprawde dlugo szukac.
Od malego dziewczynki marza o swojej sukni slubnej wiec wiadomo,ze dla kazdej panny mlodej to jest wazna kwestia.

lilo

25 kwie 2010, 19:16

Ja np mialam to szczescie bo wiedzialam od razu czego chce i mierzylam sukienek tylko kilka
WOW - masz już wybraną sukienkę??? Szybciutko, ja zaczęłam szukać 4 miesiące przed, bałabym się że mi sie znudzi albo wpadnie mi w oko coś co mi się spodoba bardziej :ico_oczko:
pani młoda chodzi mierzy sukienki po 20 w jednym salonie i w koncu nic potem w drugim ząda Bog wie czego za niską cenę a i tak dzień po będzie smarzyc męzowi kotlety
A ja myślę odwrotnie - że warto mieć taką suknię choć raz na sobie bo potem to głównie te kotlety itd :ico_oczko:
Ale najważniejsze zrobić wszystko w zgodzie z własnymi przekonaniami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 kwie 2010, 19:56

lilo, NO sukienke juz mam :) mialam upatrzona od dawna a jak poszlam sie rozejrzec to okazalo sie ze to ostatnia i ze juz jej w polsce nie szyja.I jest jedna w magazynie w w-wie - wiec wplacilam zaliczke i teraz msuze tylko czekac :):)
Wiem,ze to wczesnie,ale to moja wymarzona sukienka i jestem pewna,ze zdania nie zmienie:)

Jolka81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2010, 03:04

19 cze 2010, 03:06

A czy macie juz jakis dobry pomysl na zaproszenia na wasz slub??ja polecam cos takiego Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010, 13:43 przez Jolka81, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość